Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: [156] wypożyczę blokady wałków rozrządu do 1.8 ts

  1. #1
    regaciarz
    Gość

    Domyślnie [156] wypożyczę blokady wałków rozrządu do 1.8 ts

    muszę wymienić wariator i poszukuję blokad, może mógłby ktos wypożyczyć na parę dni?

  2. #2
    damian3619
    Gość

    Domyślnie Re: wypożyczę blokady wałków rozrządu do 1.8 ts

    Cytat Napisał regaciarz
    muszę wymienić wariator i poszukuję blokad, może mógłby ktos wypożyczyć na parę dni?
    spoko ja moge pozyczyc tylko nie wiem jak je odbierzesz ,a tak powaznie to bym ci proponowal kupic wlasne bo szczerze watpie czy od kogos zdobedziesz.koszt blokad nie jest wcale duzy,a masz juz na przyszlosc,poza tym takich rzeczy sie nie pozycza :wink:

  3. #3
    regaciarz
    Gość

    Domyślnie

    z odbiorem od Ciebie może być mały kłopot :wink: na wymianę miałem stawiać do warsztatu i jak usłyszałęm cenę 400zł bez części to mi szczena opadła. Mam zaufanego mechanika( znajomego) który podejmie się wymiany ale jeśli załatwię blokady. Mam wszystko co potrzebne( uszczelki, wariator)

  4. #4
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Ja także posiadam, jeśli byś był w moich stronach.

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR156 1,6TS 1999 r.
    Postów
    5,304

    Domyślnie

    A ja potrzebowałbym blokady do 1,6 TS - może ktoś wie, gdzie mogę w miarę tanio kupić, bo z tego co widzę w sklepach to koszt jest około 190 zł - trochę dużo jak za dwa kawałki metalu.
    A może ktoś z kolegów z Wrocławia chciałby pożyczyć - ze swojej strony mogę udostępnić czujnik zegarowy do ustawienia tłoka pierwszego cylindra.

  6. #6
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    chciałem nieśmiało zapytać czy wszyscy koledzy to mechanicy tutaj?
    czy poprostu lubicie dłubac przy aucie? imho lepiej takie sprawy zostawić mechanikowi który zna sie na alfach i zrobi to dobrze, ewentualne naprawy drobnych błedów przy wymianie rozrzadu bedą o wiele wieksze niz oszczednosci.

  7. #7

  8. #8
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł156
    chciałem nieśmiało zapytać czy wszyscy koledzy to mechanicy tutaj?
    czy poprostu lubicie dłubac przy aucie? imho lepiej takie sprawy zostawić mechanikowi który zna sie na alfach i zrobi to dobrze, ewentualne naprawy drobnych błedów przy wymianie rozrzadu bedą o wiele wieksze niz oszczednosci.
    Nie trzeba byc mechanikiem, zeby pesak wymienic jeśli ma sie małą smykałkę w tej dziedzinie.W alfie tak sie składa, że jest to prosta czynnoć i nie trzeba do tego połowy samochodu rozbierać.Opis jak to zrobić jest dostępny.
    Ja nie mogłem znalezc mechanika chętnego bo każdy pierwszy raz widzial alfę na oczy.Jak juz znalazłem i kupiłem mu blokady, to spartolił robotę. Za kilka dni musiałem ponownie zdjąć paseki i tym razem sam to zrobiłem, mająć pewność że wszystko jest tak jak trzeba.

  9. #9
    ViP Romeo Avatar peteja_43
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    AR 166 2.4JTD 2001r.
    Postów
    583

    Domyślnie

    Koledzy podziwiam waszą odwagę (wymiana rozrządu) ja bym się tego nie chwycił co innego wymiana klocków i innych dupereli
    Raz się odważyłem kopać przy rozrządzie w starej zastawie bardzo dawno temu i tak musiał przyjść mechanik samochód uruchomić
    bo się okazało że ktoś przedemną coś spiepszył .
    Pozdrawiam wszystkich <hello>

  10. #10
    Użytkownik Quadrifoglio Verde
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR156 1,6TS 1999 r.
    Postów
    5,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał peteja_43
    Koledzy podziwiam waszą odwagę (wymiana rozrządu) ja bym się tego nie chwycił co innego wymiana klocków i innych dupereli
    Raz się odważyłem kopać przy rozrządzie w starej zastawie bardzo dawno temu i tak musiał przyjść mechanik samochód uruchomić
    bo się okazało że ktoś przedemną coś spiepszył .
    Pozdrawiam wszystkich <hello>
    Z rozrządem w TS to jest tak, że jeżeli ktoś nie ma pojęcia o sprawie, to rzeczywiście niech się za to nie zabiera. Nawet doświadczeni mechanicy, którzy tego nie robili boją się zabierać za alfę. A ci trochę odważniejsi bez doświadczenia często psują robotę. Tu rzeczywiście potrzeba nieco wiedzy, ale jak się wie o co chodzi to nie ma problemu. A jak widać są na forum koledzy dysponujący odpowiednią wiedzą.

Podobne wątki

  1. Pożyczę blokady wałków rozrządu
    Utworzone przez amon w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 15:15
  2. Blokady wałków 2.0ts do pożyczenia:)
    Utworzone przez michal832 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-07-2010, 21:49
  3. blokady wałków rozrządu
    Utworzone przez ziomster w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-12-2009, 15:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory