Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Światła przeciwmgłowe tylne.

  1. #1
    Macioł
    Gość

    Domyślnie Światła przeciwmgłowe tylne.

    Witam.. Mam takie pytanie czy światła przeciwmgłowe tylne powinny być 2 czy 1 w ar 156 1998r?

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GarfieldGL
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Żuromin, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2003r.
    Postów
    27

    Domyślnie

    Kolego, ja mam 2003 po FL. Światła przeciwmgłowe tylne mam dwa, prawe i lewe. Widzę że od 98 lampy się nie różnią wiele wiec nie wymyślili nic innego to na 90% powinieneś mieć według mnie dwa. Jestem młody Alfaholikiem ale mówię jak jest u mnie

  3. #3
    Macioł
    Gość

    Domyślnie

    Mi świeci tylko lewe :/ No mi się też tak wydaje bo w drugiej lampie jest zarówka i cale okablowanie prosto do włacznika świateł.. ale jednak prawe nie pali :/ ogolnie miałem problem ze światłami z tyłu cofanie przciwmgielne.. ciągle sie palił bezpiecznik a doszlem do tego ze jak otwierasz klape bagażnika to po lewej stronie jest wiązka przewodów w gómowej oprawce i tam sie kompletnie wszystkie kable poprzecierały i masowały.. poskrecałem wszystko na nowo jak powinno i problem z głowy lecz nie do końca bo prawe przeciwmgielne nadal nie działa.. :/ zarówka dobra a jak właczam to razem z kontrolką świateł zapala się kontrolka o awari świateł walcze juz 2 dzień z tym i nie mam juz pojęcia co może być :/

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GarfieldGL
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Żuromin, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2003r.
    Postów
    27

    Domyślnie

    Też miałem problem z prawą lampą. Ale u mnie robiła się "Choinka" znaczy prawy kierunek gdy go włączyłem to słabo świecił i z opóźnieniem, oraz gdy trzymałem stop oraz prawy kierunek to jak kierunek migał to stop przygasał. problem rozwiązałem, kostka która szła do lampy była źle zmasowana, wypalił się jeden styk.

    Sprawdź jeszcze raz okablowanie w miejscu którym to naprawiałeś, a powiedz, w jaki sposób sprawdziłeś żarówkę? Drucik może być dobry a żarówka spalona. Spróbuj zamienić od drugiej lampy żarówkę.

    Koledzy, mam pytanie. Czasem z rana jak odpalam samochód i włączam światła mijania to włączają mi się czasami, chociaż nie zawsze światła przeciwmgłowe tylne. To normalne? Czym może to być spowodowane?

  5. #5
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał GarfieldGL Zobacz post
    Koledzy, mam pytanie. Czasem z rana jak odpalam samochód i włączam światła mijania to włączają mi się czasami, chociaż nie zawsze światła przeciwmgłowe tylne. To normalne? Czym może to być spowodowane?
    to nienormalne
    może jakimś zwarciem , zasyfionymi stykami
    nie wiem








Podobne wątki

  1. [Giulietta] Tylne światła przeciwmgłowe
    Utworzone przez Maciek-156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 12-12-2019, 12:33
  2. AR 147 | Światła przeciwmgłowe | Problem
    Utworzone przez Baxx w dziale 147
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 22-09-2018, 10:28
  3. światła przeciwmgłowe
    Utworzone przez janek27 w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-01-2014, 08:20
  4. [MiTo] Światła przeciwmgłowe przednie
    Utworzone przez Czacha01 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 26-01-2012, 09:43
  5. [156 1,9 jtd] Swiatło przeciwmgłowe - tylne!
    Utworzone przez bat25 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 00:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory