[156] 2.5 v6 awaria prędkościomierza

S

Superjahu007

Guest
Witam
Ma problem z prędkościomierzem tzn. gdy wcisnę sprzęgło prędkościomierz opada na sam dół i dzieje się to przy różnych prędkościach czasami zaraz po wciśnięciu sprzęgła a nieraz np dojdzie powoli do 40 km/h jak auto sie toczy i dopiero wtedy opadnie . Prawie jak obrotomierz. Nie dzieje się to za każdym razem. Dodam że auto jest właśnie po wymianie silnika . Czy możliwe że coś źle podłączone - brak jakiegoś styku. Wszelkie sugestie mile widzianie.
 
Wiatm.

Mialem podobnie w mojej V6. Gdy bralem na luz, predkosciomierz opadal i znow szedl w gore jak pileczka ping pongowa :) zdarzylo sie pare razy i przestalo. Nic nie naprawialem. Po prostu samo sie naprawilo.

Pozdrawiam.
 
No świetnie czyli nic nie robić i samo się naprawi :D . A może ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia ???
 
Amortyzatory
Powrót
Góra