Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: POTRZEBNY DOBRY FACHOWIEC DO ALFUNI

  1. #1
    Izabela
    Gość

    Domyślnie POTRZEBNY DOBRY FACHOWIEC DO ALFUNI

    Witam, proszę bardzo o namiary na bardzo dobrego mechanika do Alfuni, wymieniłam już parę rzeczy w niej, ale cały czas coś w niej szwankuje. Byłam już w ASO w Bydgoszczy ale mi odradzono-choć nie podano szczegolów dlaczego. Nie wiem już gdzie mam się z niunka udac
    bardzo prosze o namiary w Bydgoszczy, dziękuję

  2. #2
    moniczka_23_wwa
    Gość

    Domyślnie

    A można się zapytać co Ci odradzono?

    Po za tym przeczytaj to:
    http://www.forum.alfaholicy.org/topi...nie-vt6294.htm

    P.S.
    Kolega Fred na temat ASO ma ciekawą teorię, warto się z nią zapoznać.

  3. #3
    Izabela
    Gość

    Domyślnie

    No właśnie, odradzono mi ASO w Bydgoszczy, ktoś mi napisał-już nie pamietam kto, ze jak mu sie Alfunia zepsuje to woli wezwac lawete i pojechac do torunia serwis fiata niz jechac do ASO W Bydgoszczy, nic wiecej nie wiem. zatem jezeli kolega FRED bedzie to cztac to bardzo prosze o teorie ASO DZIEKI

  4. #4
    Izabela
    Gość

    Domyślnie

    MAM Alfe 156 TS 1,8 benzyna -zapomnialam dodac sorki

  5. #5
    moniczka_23_wwa
    Gość

    Domyślnie

    No dobrze, to jeszcze jedno pytanie. Czy chodzi o tą zerwaną linkę od klapy bagażnika czy o coś jeszcze?

  6. #6
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    To dolinki otwierania bagażnika potrzeba dobrego fachowca??????????? :shock:

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  7. #7
    moniczka_23_wwa
    Gość

    Domyślnie

    No chyba jeszcze nie zdążyła nic odpisać, więc poczekajmy...

  8. #8
    Izabela
    Gość

    Domyślnie

    nie, nie do linki. ogilnie potrzbuje namiary na dobrego fachowca. ostatnio mialam przeboje z Alfa, opisywalam je na forum kiedys. poza tym w zeszlym tygodniu jak bylam u rodziny w szczecinie to gdy wracalam juz do bydgoszczy i na os. slonecznym prawie na koncu szczecina w (niedziele) niunka zrobila psikusa i ''padla'' na skrzyzowaniu, skonczylo sie to odholowaniem jej do warsztatu, ja zas musialam dzwonic do swojej szefowej i brac urlop na żądanie bo musialam zostac w szczecinie, samochod naprawili dopiero w poniedzialek, teraz ta linka. chce aby ktos fachowy ja obejrzal (Alfe) i powiedzial co i jak, bo nie chce juz miec zadnych niespodzianek.

  9. #9
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    Hehehe... teoria ASO kolegi FREDa wypisana jest w stopce jego odpowiedzi :mrgreen:

  10. #10
    moniczka_23_wwa
    Gość

    Domyślnie

    No i teraz wszystko jest jasne…

    Po pierwsze, co się w niej zepsuło w szczecinie – tak z ciekawości pytam?

    Po drugie. Z samochodami jest tak, że fachowcy pomogą Ci dopiero wtedy kiedy coś się zepsuje, a profilaktyka jest tutaj wysoce DROGA i nie przynosi efektu. Jedyne co możesz zrobić to sprawdzić czy masz wymienione podstawowe rzeczy, o których pisali Ci już ludzie na forum. Dalej uderz na komputer, ale nie byle gdzie! Gość musi wiedzieć co Ci będzie sprawdzał, czyli jakie powinny być parametry dla Twojego modelu. Jest kilka takich, które są wstanie powiedzieć wiele o samochodzie jak MFA, TRA, FRA (czy jakoś tak). A reszta to już dzieło przypadku i tego jak postępujesz z autem. Z własnego doświadczenia mogę Ci doradzić, że nienależny bać się wciskać pedału gazu. 4000 obrotów to dla alfy wstanie z leżakowania. Naucz się też hamować silnikiem bo to jej nie zaszkodzi. No i DBAJ o poziom oleju! Generalnie alfa dla kobiety jest trudnym samochodem… ale najważniejsze TO ZACHOWAĆ SPOKÓJ!

    Zaraz na pewno ktoś Ci wrzuci adresik dobrego montera, on doda jeszcze coś od siebie i będziesz wiedziała na czym stoisz.

Podobne wątki

  1. Ogarnięty fachowiec potrzebny od zaraz!!!
    Utworzone przez sneijder w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-01-2016, 17:56
  2. Elbląg - Potrzebny fachowiec od Alfy.
    Utworzone przez R.Karolak w dziale Warmińsko-mazurskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-11-2012, 16:00
  3. Pilnie potrzebny fachowiec znający się na alfach z turku lub okolic
    Utworzone przez mariusz8107 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-09-2010, 15:38
  4. [164] 164 3.0 24V potrzebny fachowiec
    Utworzone przez Wujo w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-03-2010, 08:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory