Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Temat: 156 gq

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Maro1500
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    LbN
    Auto
    AR 156 1,9JTD SW
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    To powiedz mi czego użyć żeby deska tak się błyszczała jak w tym egzemplarzu? Pytam serio bo moja jest matowa bardzo
    A próbowałeś placka połysk/nabłyszczający? Przetrzeć szmatką(najlepiej mikrofibra) deske, a potem porządnie nanieść preparat i NIE WYCIERAC, będzie się błyszczeć

  2. #12
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,552

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Po pierwsze Ty masz inny materiał a po drugie chyba nie chcesz, żeby Twoja alfa udawała passata spod wiejskiej potańcówki?! Błyszczeć to się ma lakier a nie tapicerka...
    Po lifcie budy zmieniali też materiał na desce? Bo moja jest po lifcie wnętrza.
    Poza tym pod wiejskimi potańcówkami niestety oprócz Passatów stoją też już Alfy, a ja nie chcę żeby się świeciła jak psu ja... tylko nadać jej troszkę połysku.

  3. #13
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kusior007
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Szadek, Poland
    Auto
    AR 156 SW FL 1,9 jtd 16v m-jet.
    Postów
    375

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Po lifcie budy zmieniali też materiał na desce? Bo moja jest po lifcie wnętrza.
    Poza tym pod wiejskimi potańcówkami niestety oprócz Passatów stoją też już Alfy, a ja nie chcę żeby się świeciła jak psu ja... tylko nadać jej troszkę połysku.
    Są takie preparaty sonaxa do desek takich jak w alfie,moze tak oczojebnie nie nablyszcza,ale skutecznie czyści i odzywia,a to dla mnie najważniejsze.

    Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk
    "What We Do In Life, Echoes In Eternity"

  4. #14
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Bielsko Biala
    Auto
    AR 159 1.8 MPI + LPG Landi Renzo
    Postów
    57

    Domyślnie

    ale po co ma sie świecić? deska ma być matowa, żeby nie robiła odblasków w szybie... specjalnie w lifcie zrobili bardziej matową... szczerze mówiąc nie wiem czy sie da poliftową bardzo wybłyszczyć.

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Przecież na zdjęciach widać wyraźnie, że to deska po ostatnim FL. Czyli ten sam materiał co w 159 i niektórych bmw. Ten materiał, który masz nie da się (na szczęście...) zbytnio nabłyszczyć ze względu na jego strukturę. Poza tym stare tapicerki mają tendencje do połysku bo są wytarte w miejscach narażonych na częste dotykanie i dlatego między innymi handlarze wszystko "profezjonalnym" i śmierdzącym plakiem traktują, żeby nie było widać zużycia. Inna sprawa, że niektórym (nie wiedzieć dlaczego...) się to podoba.

    Kolega mój dzwonił o to auto i facet się upiera, że to "jakaś" wersja limitowana jest i na 100% ma 8 poduszek. Z takimi ludźmi szkoda nawet w polemikę wchodzić.

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar Woland83
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Malanów
    Auto
    Alfa Romeo 156 TS 2.0L '99 selespeed 155KM Grigio Chiaro met.
    Postów
    1,118

    Domyślnie

    8 PODUSZEK, HEHEH, pewnie powie że ma jeszcze dla pieszego jak w Volvo/ ,no bo to "jakaś" wersja specjalna. Handlarz każdą ciemnotę wciśnie człowiekowi, żeby sprzedać.

  7. #17
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    04 2011
    Auto
    916 i 955
    Postów
    2,261

    Domyślnie

    e tam nie znacie się
    GQ- german quality
    a co do liczby airbagów to pewnie doliczył poduchy silnika (czyli jedna rozwalona)

  8. #18
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kusior007
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Szadek, Poland
    Auto
    AR 156 SW FL 1,9 jtd 16v m-jet.
    Postów
    375

    Domyślnie

    Cytat Napisał mac!ek Zobacz post
    e tam nie znacie się
    GQ- german quality
    a co do liczby airbagów to pewnie doliczył poduchy silnika (czyli jedna rozwalona)
    Tak i dwie pierzyny co daje do auta,co by było miło i przytulnie.Co do nablyszczania dechy w alfie ,to i dla mnie jest to bezsensowne,bo zaburza spokój i harmonię włoskiej myśli technologicznej ..

    Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk
    "What We Do In Life, Echoes In Eternity"

  9. #19
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,552

    Domyślnie

    Cytat Napisał kusior007 Zobacz post
    Są takie preparaty sonaxa do desek takich jak w alfie,moze tak oczojebnie nie nablyszcza,ale skutecznie czyści i odzywia,a to dla mnie najważniejsze.

    Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk
    Dzięki, o to właśnie mi chodziło

    Cytat Napisał decumanus Zobacz post
    ale po co ma sie świecić? deska ma być matowa, żeby nie robiła odblasków w szybie... specjalnie w lifcie zrobili bardziej matową... szczerze mówiąc nie wiem czy sie da poliftową bardzo wybłyszczyć.
    Ehhhh czy czytanie ze zrozumieniem sprawia aż takie trudności... Napisałem jasno, że chciałbym ją delikatnie czyli inaczej minimalnie nabłyszczyć... Coś na wzór deski w Lybrze, której wystarczy minimalna dawka jakiegoś środka i ma delikatny polysk.

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hitman047
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Bella 156 2.0 TS Niebieska piękność :) - kiedyś. Obecnie -> KIA PROCEED GT 2020,Poszukuje-Stelv
    Postów
    828

    Domyślnie

    No mnie się osobiście nie podoba błyszczący kokpit, a szczególnie góra Ja używam Sonax matowy i jest gitara
    Ta z tej aukcji "wygląda" po prostu na zadbaną i to nie przez to że się błyszczy, ale dlatego, że nie ma przetarć tapicerek itp. No a co do ośmiu poduszek.. hmm ciężka sprawa Może kurtyny liczy jako x2

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory