Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Temat: 156 gq

  1. #31
    Użytkownik Romeo Avatar premek
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    164 2.0 TB '93/ Spider (916) 2.0 TS '01
    Postów
    1,600

    Domyślnie

    Cytat Napisał bonzaj Zobacz post
    przy umytym silniku nie wiesz w trakcie zakupu co go boli
    To znaczy od mycia silnik się wycisza, czy ma większą moc? Bo chyba nie chodzi o wycieki. W końcu te duże widać po kilku minutach pracy.

    Nie dziwcie się, że handlarze myją co się da. Auto kupuje się oczami. Taki czysty silnik robi zawsze fajne wrażenie, więc to nijak nie musi znaczyć, że cokolwiek jest do ukrycia.

    Jak tak czytam "porady" to mi ręce opadają niejednokrotnie. Wg was każdy sprzedający to oszust i złodziej (i pijak zapewne) a każde auto na rynku to szrot. Pomyślcie sobie, że jak będziecie własne sprzedawać ktoś będzie o Was pisał i mówił to samo.

    Inna rzecz, że oglądanie auta przez internet jest nic nie warte. Można co najwyżej spytać, czy ktoś już auta nie widział. Ten egzemplarz oglądałem i mam wrażenie, że jest całkiem przeciętny z nieprzeciętną ceną.
    166 2.4 JTD '00 - była
    164 2.0 V6 TB '91 - była
    156 1.9 JTDm '04 - już nie
    156 1.8 TS '00 - juz nie ma
    164 2.0 V6 TB '93 - jest
    Spider 2.0 TS '01 - w dobrych rękach
    MIlano Verde 3.0 '87 - Ha!
    Do tego Golf 7, 2xRenault 16, Pontiac Executive, Fiat 127 Sport, 2xMaserati Biturbo, 2xGeo Storm, Mini Classic 35, Datsun Violet, Fiat 124 Spider...

  2. #32
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,553

    Domyślnie

    Nie tak do końca te wycieki zobaczysz po paru minutach zwłaszcza w przypadku Diesla z turbiną. Jeżeli turbina przepuszcza delikatnie olej to niestety, ale jeśli będziesz miał wyczyszczone przewody to nie zobaczysz tego po kilku minutach pracy silnika.

  3. #33
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Słupsk,Wrzeście
    Auto
    156 2,4 JTD 136KM, AR159 SW 1,9 JTDm 150KM był DRIWTOWÓZ 1,6 GSI
    Postów
    458

    Domyślnie

    Zwieloma wami się zgadzam że silnik powinien być czysty i że lepiej umyć go samemu po zakupie,że nie każdy sprzedający to oszust i że nie każde auto to szrot,zakładając temat pytałem o wersje a tym czasem zniechęciłem sie do zakupu tej alfy po waszych komentarzach. O tym co widać na zdjęciach? Nie znam sie aż tak na robieniu zdjęć ale robiąc zdjęcia wykonanych przez siebie mebli zauważyłem że zdjęcia kłamią i nigdy nie pokarzą tego co jest naprawde i to w dobrą i złą strone

  4. #34
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,553

    Domyślnie

    Cytat Napisał TIO_2007 Zobacz post
    Zwieloma wami się zgadzam że silnik powinien być czysty i że lepiej umyć go samemu po zakupie,że nie każdy sprzedający to oszust i że nie każde auto to szrot,zakładając temat pytałem o wersje a tym czasem zniechęciłem sie do zakupu tej alfy po waszych komentarzach. O tym co widać na zdjęciach? Nie znam sie aż tak na robieniu zdjęć ale robiąc zdjęcia wykonanych przez siebie mebli zauważyłem że zdjęcia kłamią i nigdy nie pokarzą tego co jest naprawde i to w dobrą i złą strone
    Może napisz do któregoś z Klubowiczów z Płocka i poproś o szybkie oględziny tego samochodu. Myślę, że niewiele będzie Cię to kosztować, a w razie jeśli samochód okaże się miną - oszczędzisz kilkaset zł na paliwie. Co do tych zdjęć to ich wykonanie i wypucowanie samochodu są typowe dla handlarzy, już nie mówiąc o nieznajomości sprzętu który się sprzedaje, a to niestety musi wzbudzać podejrzenia.

  5. #35
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał TIO_2007 Zobacz post
    Zwieloma wami się zgadzam że silnik powinien być czysty i że lepiej umyć go samemu po zakupie,że nie każdy sprzedający to oszust i że nie każde auto to szrot,zakładając temat pytałem o wersje a tym czasem zniechęciłem sie do zakupu tej alfy po waszych komentarzach. O tym co widać na zdjęciach? Nie znam sie aż tak na robieniu zdjęć ale robiąc zdjęcia wykonanych przez siebie mebli zauważyłem że zdjęcia kłamią i nigdy nie pokarzą tego co jest naprawde i to w dobrą i złą strone
    Ale te zdjęcia są robione w taki sposób, że widać różnice lakieru i nie jest to kwestia ustawienia. Kilka elementów ma inny odcień i tyle. Gdyby sprzedawca był "sprytniejszy" zrobił by zdjęcia pod innym kątem i przy innym oświetleniu. Wówczas nikt by nie zauważył malowanych elementów poza osobami, które wiedzą, że np zderzak pod scudetto ma być czarny... Reszta szczegółów pokazuje tylko podejście handlarza do kupujących i celowe lub nieświadome nabijanie w butelkę.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Może napisz do któregoś z Klubowiczów z Płocka i poproś o szybkie oględziny tego samochodu. Myślę, że niewiele będzie Cię to kosztować, a w razie jeśli samochód okaże się miną - oszczędzisz kilkaset zł na paliwie.
    Tak będzie chyba najlepiej.

  6. #36
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Milicz
    Auto
    jest 156 1,9 power by Cinek 177KM ----> GT power by Cinek 188KM / 380Nm ;-)
    Postów
    1,262

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Nie tak do końca te wycieki zobaczysz po paru minutach zwłaszcza w przypadku Diesla z turbiną. Jeżeli turbina przepuszcza delikatnie olej to niestety, ale jeśli będziesz miał wyczyszczone przewody to nie zobaczysz tego po kilku minutach pracy silnika.

    Zawsze jak jadę oglądać auto sobie czy komuś to jeśli sprzedający nie ma nic przeciwko ściągam rurę z dolotu i widać jak na dłoni czy przepuszcza czy nie. A jeśli sprzedający za bardzo nie chce pozwolić luknać głębiej tu i tam to ma coś do ukrycia i takiemu Panu / Pani dziękuję z miejsca

  7. #37
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR 156 1,8 TS 2001; Croma 1,9 16V 2005
    Postów
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Napisał bonzaj Zobacz post
    GQ brytjski i amerkański magazn opiniotwórczy dla panów,taki lepszy ckm
    a konkretnie to chyba chodzi o to
    http://www.gq-magazin.de/
    Z powodów osobistych i światopoglądowych odmawiam składania zeznań.

    PILKA NOZNA DLA KIBOLI !!!

  8. #38
    Użytkownik Świeżak Avatar mario1942
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Stuttgart
    Auto
    GTV PH3 3.2 V6
    Postów
    144

    Domyślnie

    Muszę wykopać, szukałem dziś informacji na temat tej wersji i trafiłem na ten wątek, gdzie nikt nie zadał sobie trudu poszukać, czy wersja GQ istnieje.

    A więc, istnieje i wyróżnia się:
    - lakierem metalicznym
    - elementami drewnianymi
    - Bose
    - pakietem sportowym
    - beżową skórą
    - pakietem komfortu
    - 4 sensory parkowania z tyłu
    - 17 calowe felgi
    - 3ci zagłówek
    - dywaniki GQ
    - logo GQ z tyłu i na przednich nadkolach

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	01A76CF8-8F1A-4EC1-AA99-ADAF939ACCBA.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	107.6 KB
ID:	274201
    Jest:
    Maserati Quattroporte IV 3.2 V8
    Alfa GTV 3.2 V6 Rosso Alfa
    Fiat Barchetta Rosso x2

    Włoska historia:
    Brera 2.0 JTDm
    Maserati Quattroporte IV 3.2 V8 Ottocilindri
    Maserati 222 1989
    Maserati Biturbo 2.5 1983
    Fiat Barchetta
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM
    Alfa Romeo Gtv Cup nr 038

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory