[156] Pytanie odnośnie 2.4 JTD

  • Autor wątku Autor wątku Domin_6kila
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
  • Tagi Tagi
    jtd
D

Domin_6kila

Guest
Witam mam pytanie co do tego silnika. Brakuje jakiegoś elemętu widocznego na zdjęciu. Najprawdopodobniej wywala olej stamtąd . Wklejam zdjęcie dla podglądu
 
Słabo widać na tym zdjęciu ale czy chodzi ci o taki nagwintowany otwór który wygląda jak by coś miało być wkręcone - jeżeli tak to u mnie też jest pusty i nic z niego nie cieknie
 
Dokładnie o taki. Wtakim razie na warsztacik muszę jechać bo cała ta strona jest olejem zabrudzona i muszą popatrzyć z kąd sie to bierze
 
Domin_6kila napisał:
Dokładnie o taki. Wtakim razie na warsztacik muszę jechać bo cała ta strona jest olejem zabrudzona i muszą popatrzyć z kąd sie to bierze
Sprawdź opaski (przy okazji wywal te fabryczne sprężyste i zastąp skręcanymi) na odmach odpowietrzająch - na 100% tamtędy leci olej
 
Amortyzatory
Powrót
Góra