Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Rzuca autem

  1. #1
    Arturxxx13
    Gość

    Domyślnie Rzuca autem

    Witam wszystkich!!
    mam maly problem: wiec kupilem niedawno alfe i zauwazylem ze gdy jej dac w tylek to ciezko kierownice utrzymac lata w ktora strone chce. Mam prawie nowki opony 40/215 17 amory tez w niej sa w dobrym stanie. Wiec gdzie szukac problemu ?? Aha.. Na prostej drodze gladkiej tego nie ma aaa jak malutkie garby to lata . Wydaje mi sie ze cos z przodem jest cos nie tak... bylem na zbieznosci , opony git to co to moze byc? Dzieki i sory jak cos nie tak napisalem...

  2. #2
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Skoro byłeś na zbierzności to co tam wyszło? Tył ustawiali, czy w ogóle wiedzą gdzie się reguluje tył w 156? Bo wielu "speców" jak się sami nazywają tego nie wie....

  3. #3
    Arturxxx13
    Gość

    Domyślnie

    Tak sa tam 4 sruby... Ale ten fachowiec zrobil tak: poluzowal 2 sruby za belka czyli zewnetrzne aa pozniej pokrecil wewnetrznymi... Kurde nie umiem tego napisac bo sie nie znam.. W kazdym razie tam na ekranie tego urzadzwnia bylo 0.03 cos takiego i bylo na zielonym polu ok. Wiec ja zapytalem czy te mikro roznice bede odczuwal aa on powiedzial ze na pewno nie... Byl to profesjonalny zaklad aa nie jakis ala zaklad... Ii co teraz??

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar MADMAN
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    GŁOGÓW
    Auto
    156 SPORTWAGON 2.4 JTD CF3
    Postów
    255

    Domyślnie

    Gdyby to byli profesjonaliści, to sprawdzili by luzy zawieszenia przed ustawieniem zbieżności. A jak wyglądały kąty?

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Słoica
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2003 FL 1.8 TS
    Postów
    99

    Domyślnie

    Mnie latała jak miałem luzy na maglownicy/przekładni kierowniczej. Kierownica prosto, a Bella jechała gdzie chciała, szczególnie na wybojach i w koleinach.

  6. #6
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Mi latało auto jak szmata jak miałem gumy na tylnych wachaczach wyrąbane . Ale jak piszesz ,że rzuca na koleinach to się boje zapytać ale zapytam Jezdziłeś wczesniej na niskim profilu??? Bo to bywa normalne ,że szerokie i niskie gumy nie lubią kolein . Ja na 18" i oponach 225/35 na koleinach trzymałem oburącz kierownice

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Luktoja Zobacz post
    Mnie latała jak miałem luzy na maglownicy/przekładni kierowniczej. Kierownica prosto, a Bella jechała gdzie chciała, szczególnie na wybojach i w koleinach.
    Ale luzy na maglu powinny wyczuć mechanik czy diagnosta. Ale też może być.

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Warszawa Ursus
    Auto
    Alfa Romeo 146 1,9 TD 1996 r.
    Postów
    44

    Domyślnie

    a może końcówki drążka? na początek chyba najtańsza opcja i całkiem prawdopodobna

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar zales00
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Siedlce/Parczew
    Auto
    AR 147 1.9 JTD 2003r.
    Postów
    374

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturxxx13 Zobacz post
    Witam wszystkich!!
    mam maly problem: wiec kupilem niedawno alfe i zauwazylem ze gdy jej dac w tylek to ciezko kierownice utrzymac lata w ktora strone chce. Mam prawie nowki opony 40/215 17 amory tez w niej sa w dobrym stanie. Wiec gdzie szukac problemu ?? Aha.. Na prostej drodze gladkiej tego nie ma aaa jak malutkie garby to lata . Wydaje mi sie ze cos z przodem jest cos nie tak... bylem na zbieznosci , opony git to co to moze byc? Dzieki i sory jak cos nie tak napisalem...
    Masz niski profil... na garbach na siedemnastkach i u kolegi w Seacie jest ten sam efekt... ale to cieżko mi powiedzieć na ile to jest dopuszczalne i jakie garby

  9. #9
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa 156 1.9 JTD 110 km
    Postów
    13

    Domyślnie

    a ja się podepnę pod temat. Byłem ostatnio na zbieżności i mechanik ustawił mi tył na 0,16 lewe i 0.19 prawe powiedział że nie będę czuł różnicy czy miał rację??

Podobne wątki

  1. [159] Rzuca tyłem
    Utworzone przez AirAjti w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 07-06-2017, 21:10
  2. Rzuca tyłem na nierównościach [166]
    Utworzone przez befriend w dziale 166
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 14-12-2013, 17:40
  3. Bardzo ciężko zapala - rzuca autem! PILNE!!!
    Utworzone przez Szczepan w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-04-2012, 06:46
  4. [159] Rzuca alka podczas jazdy
    Utworzone przez tomodati w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-02-2012, 09:05
  5. Rzuca tyłem
    Utworzone przez maniek7712 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-12-2009, 22:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory