Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Temat: test przepływomierza firmy WRC III ( Hiszpania ) typ 0 280 218 019.

  1. #41
    trylko na jeden
    Gość

    Post Przepłwka WRC

    Cytat Napisał Deamian Zobacz post
    Po napisaniu postu znalazłem ten temat. Podobno sprawdził sie tylko w jakim stopniu...

    W temacie o tym drugim testowanym przepływomierzu mamy jasno podsumowanie napisane
    http://www.forum.alfaholicy.org/156/...218_019_a.html
    Witam. Ja tak tylko na sekundę wyrazić opinie na temat WRC i jej przepływki i choć nie jestem w alfie tylko w almerze to oznaczenie boscha jest tak podobne że ośmielę się wyrazić tutaj opinie na temat tej części.
    Pragnę zaznaczyć że zamiennik do nissana wytrzymał około roku i wszystko zaczęło się od nowa znaczy identyczne objawy spadających obrotów aż do zgaśnięcia silnika, szarpanie, nie wspominając o analizie spalin i nie zapominając o chlaniu Bp bo 10l na trasie to jest sporo jak na ten motor. Po podmianie na oryginał z innej almerki z boscha silnik się uspokoił.
    PS.
    moja przepływka na dzień dzisiejszy chodzi po 300 z WRC (rok temu kupiłem ją za 150) więc można szukać boscha netto w zaprzyjaźnionej hurtowni.
    Niestety ciężko o dobrze podrobiony patent boscha

  2. #42
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    159
    Postów
    731

    Domyślnie

    Bardzo ciężko, choć te WRC jest spoko ale szkoda że na krótki czas, bo i umie wytrzymała jakieś 12-15 miesięcy, a objawy normalne , alfa nie ma ciągu, błędy, i spalanie okrutne!! nie wiem czy w tej kolejności ale jeśli prawda to uszkodzony przepływomierz doprowadził również sondę do uszkodzenia, chyba że się myle i działa to w przeciwną stronę, ale spalanie u mnie to ok 15-17 litrów a paliła max 10-12 w mieście!! w tej samej porze roku, żeby nie było
    Ale wydać prawie 400zł za Bosch to lepiej chyba zakupić WRC za 150 i mieć spokoju na trochę czasu, a wiadomo nie każdy wyda za trochę plastiku tyle kasy!! Wiedzą co się WYMIENIA I ceny dopier...ją niemiłosiernie!

  3. #43
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    ŁÓDŹ
    Auto
    LANCIA KAPPA 2,4 JTD, ALFA ROMEO 166 2,4 JTD
    Postów
    1,905

    Domyślnie

    Kupując Boscha załatwiasz sprawę raz a dobrze i na dłuższy czas. Różnica w cenie zwróci się w paliwie i braku kolejnych wizyt u mechaników.
    -------
    Autosklep24 zaprasza na zakupy. Dla Forum rabat 10% na hasło "alfaholicy".

    W przypadku nagłej potrzeby rozmowy ze sprzedawcą
    proszę dzwonić 792 465-368


    <a href=http://autosklep24.pl target=_blank rel=nofollow>http://autosklep24.pl</a>

  4. #44
    Użytkownik Romeo Avatar bonzaj
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    alfa romeo 156 sw 105 KM 2000
    Postów
    1,991

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gepard Zobacz post
    Różnica w cenie zwróci się w paliwie i braku kolejnych wizyt u mechaników.
    Z tym paliwem różnie bywa u mnie spalanie spadło ok 0,5 lt/100 przy zepsutym przepływomierzu

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-08-2012, 17:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory