Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Temat: Co za gość....

  1. #21
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał pikero
    rozmawiam z nim na gg własnie ale szkoda nerwow z... bym go ...
    pikero, nie ma sensu... to jakaś żałosna namiastka człowieka. Ty się tylko będziesz wściekać, a on w tym czasie będzie patrzeć na obrazek Cytrynki i walić sobie gruchę... Oczywiście tę z hydraulicznego zawieszenia Xantii :wink: :twisted:

  2. #22
    Alfi
    Gość

    Domyślnie

    Mocny gosc :shock: .

    Pozdrawiam

  3. #23
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar PawełQV
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Łódź-San Francisco
    Auto
    Alfa Romeo 164 QV '91
    Postów
    205

    Domyślnie

    koledzy, celem tego pana była całkiem sprawnie przygotowana prowokacja (ale swoją drogą nieco płytka) mająca na celu:

    - zrobienie z właścicieli Alfy Romeo (jak i zapewne innych marek na innych forach) idiotów,
    - skłócenie miłośników Citroena i Alfy Romeo,
    - przeprowadzenie analizy grupy w bliżej nie określonym celu, ale np. do pracy dyplomowej pt. "internetowe grupy społeczne a realna przynależność do tej samej idei pod kątem poglądu doskonałego osoby postronnej"

    Tak do końca to zapewne na wielu forach znajdują się tzw. wywrotowcy, psycholodzy, psychiatrzy , którzy mają faktycznie duuuże pole do popisu analizując i wystawiając na próbę grupy, podgrupy, liderów grup i ich zachowania - wszystko w jakimś celu.

    Moim skromnym zdaniem (pomijając fakt ,że już sama próba zaistnienia i skłócenia ludzi była godna krytyki) to (jak to siekier napisał) osiągnął swój cel w 100% stosując podstawowe techniki manipulacji. Szkoda tylko , że po kilku postach moderator nie usunął wątku.

    no

  4. #24
    voivod
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał PawełQV
    Tak do końca to zapewne na wielu forach znajdują się tzw. wywrotowcy, psycholodzy, psychiatrzy , którzy mają faktycznie duuuże pole do popisu analizując i wystawiając na próbę grupy, podgrupy, liderów grup i ich zachowania - wszystko w jakimś celu.
    Zgadzam się w 100%. Test przeprowadzany na żywym organizmie forum :mrgreen:

  5. #25
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie moje zdanie

    moje zdanie jest takie ze bez względu na motyw jaki nim kierował jest zwykłym idiotą i tyle.
    Pozdrawiam

  6. #26
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał PawełQV
    koledzy, celem tego pana była całkiem sprawnie przygotowana prowokacja
    Dokładnie, nie ma sie co podniecać.
    I tak kazdy wie jak jest na prawde, newet nie ma co sie wdawać w dyskusje.

  7. #27
    kmito
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał PawełQV
    koledzy, celem tego pana była całkiem sprawnie przygotowana prowokacja (ale swoją drogą nieco płytka) mająca na celu:

    - zrobienie z właścicieli Alfy Romeo (jak i zapewne innych marek na innych forach) idiotów,
    - skłócenie miłośników Citroena i Alfy Romeo,
    - przeprowadzenie analizy grupy w bliżej nie określonym celu, ale np. do pracy dyplomowej pt. "internetowe grupy społeczne a realna przynależność do tej samej idei pod kątem poglądu doskonałego osoby postronnej"

    Tak do końca to zapewne na wielu forach znajdują się tzw. wywrotowcy, psycholodzy, psychiatrzy , którzy mają faktycznie duuuże pole do popisu analizując i wystawiając na próbę grupy, podgrupy, liderów grup i ich zachowania - wszystko w jakimś celu.

    Moim skromnym zdaniem (pomijając fakt ,że już sama próba zaistnienia i skłócenia ludzi była godna krytyki) to (jak to siekier napisał) osiągnął swój cel w 100% stosując podstawowe techniki manipulacji. Szkoda tylko , że po kilku postach moderator nie usunął wątku.

    no
    Racja w 100%
    Myślę, że koledzy z tamtego forum niepotrzebnie zaczęli się wkurzać, bo wyraźnie zaczęło go to kręcić.

  8. #28
    Bella156
    Gość

    Domyślnie

    Na 100% jest to prowokacja, ale nie zmienia to faktu że gość jest skonczonym idiotą.

  9. #29
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    to zart chyba jakis
    na moim podworku stoi citroen, mamie sie podoba, mi nie. przyspiesza - widze po liczniku, skreca jak zrobie 8 obrotow kierownica. w zawieszeniu zaczelo cos skrzypiec po pol roku od zakupu - byl nowy. w tym samym czasie mama przestala zapinac pasy bo uchwyt pasow tarl o fotel i tez skrzypial. plastikow ma wiecej niz w alfie, ale to pewnie dlatego ze wnetrze bardziej przestronne.
    zawieszenie nie jest najgorsze przyznam bez bicia, ale adrenaline tam mozna poczuc tylko przy wjezdzaniu w moje podworko - od tego krecenia kierownica...

  10. #30
    Użytkownik Romeo Avatar alfasound_mania
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8 8V;Alfa Romeo GT 1.9 JTD;Alfa Romeo 145 1.9 JTD
    Postów
    864

    Domyślnie

    Gość nie jest idiotą stwierdzam nawet że jest bystry b0 dokładnie to zaplanował i mogę się założyć że spodziewał się właśnie takiej reakcji , no ale za to co napsał i tak by dostał ode mnie po ryju :twisted:
    Alfa Romeo 155 1.8 8v 1993r.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 2000r.
    Alfa Romeo 145 1.9 JTD 1999r.

Podobne wątki

  1. Gość z kompem do 145 alfy
    Utworzone przez Dziaru w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-07-2013, 10:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory