Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Mam tu parę egzemplarzy alfy GT poradzicie, ocenicie ??? bo szukam szuuuukam

  1. #1

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    A więc tak... GT z trzeciego linku po jednej stronie nie ma znaczka Bertone, po drugiej zaś ma- pewnie przynajmniej z jednej strony była lakierowana. GT z 4 linku nie ma obu znaczków czyli pewnie też była malowana, albo coś kombinowano przy niej. zwróć uwagę na zawieszenie i oczywiście silnik. Odkręć pokrywę silnika (nasadowy klucz 10 weź ze sobą) i sprawdź czy nie ma nigdzie wycieków. To tyle z mojej strony

    a tak ogólnie to zły dział wybrałeś, bo lepszy do tego byłby dział "Porady przy zakupie"

  3. #3
    Vosch
    Gość

    Domyślnie

    a przepraszam za zly wybor ale wlasnie takich rad potrzebuje

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte
    Postów
    659
    Jest:
    Maserati Quattroporte V

    Były:
    AR Spider 916 / Maserati Quattroporte V / Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar dimasinho
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Lębork
    Auto
    Spider 2.4, GT 1.9, 147 3.0 V6
    Postów
    122

    Domyślnie

    Na forum są przynajmniej ze dwie fajne GT do kupienia za tylko trochę większa kasę od tych z linków, a prawdopodobieństwo zadowolenia z zakupu forumowej od komisowej chyba dużo większe.

  6. #6
    Vosch
    Gość

    Domyślnie

    ok ayem sprzedaje a ta druga ??

  7. #7
    lexus91
    Gość

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-150k...C24868579.html - ta jest strasznym paździochem, była uderzona z przodu, nie ma książki serwisowej, a patrząc po zużyciu wnętrza daję jej ok. 200 tys. (w mojej 147 sprawa wyglądała nieco lepiej, a miała właśnie taki przebieg). Co do ogłoszenia z selespeedem - unikaj jak ognia! Są to bardzo awaryjne skrzynie, chociaż pomysł był bardzo fajny. Jednak ja nie polecam. Całkiem sensownie wygląda ta z 2004 roku czerwona. Przy wyborze GT zwracaj uwagę na wycieki - oczywista oczywistość, na zawieszenie czy stuka itp, czy kopci przy gwałtownym dodaniu gazu (jeśli puszcza czarne chmury to EGR do wyrzucenia - koszt wymiany ok. 500 zł) i zwróć uwagę na braki w detalach, a to zaślepka do zderzaka, a to coś - takie pierdoły są bardzo kosztowne i trudno dostępne. I to byłoby chyba tyle... jestem w miarę na bieżąco, bo moją GT kupiłem tydzień temu jakby coś to pytaj.

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Cytat Napisał lexus91 Zobacz post
    czy kopci przy gwałtownym dodaniu gazu (jeśli puszcza czarne chmury to EGR do wyrzucenia
    i tak i nie. Bo nie tylko EGR może odpowiadać za kopcenie auta. Np. "kończąca" się turbina też będzie kopcić, przelewające wtryski tak samo. EGR może też być zwyczajnie zaślepiony i wtedy też będzie bardziej dymić.

    Cytat Napisał lexus91 Zobacz post
    zwróć uwagę na braki w detalach, a to zaślepka do zderzaka, a to coś - takie pierdoły są bardzo kosztowne i trudno dostępne
    Tu się zgadzam. Zazwyczaj można je dostać głównie lub tylko w ASO. Ceny chociaż by zaślepek wahają się między kilka a kilkadziesiąt złotych. Są to niby szczegóły, ale jakbyś podsumował brak kilku zaslepek i powiedział o tym sprzedawcy, to masz już z czego zbijać cenę

  9. #9
    Użytkownik Świeżak Avatar dimasinho
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Lębork
    Auto
    Spider 2.4, GT 1.9, 147 3.0 V6
    Postów
    122

  10. #10
    Vosch
    Gość

    Domyślnie

    TEMAT mozna zamknać autko jutro kupuje od ayema, piekna sztuka

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory