Strona 22 z 26 PierwszyPierwszy ... 121314151617181920212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 255

Temat: Przekładka foteli na elektryczne

  1. #211
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał galek20 Zobacz post
    Witam ponownie, nie stety nie da się przeszczepić instalacji z anglika, ale to nie istotne, tak jak kolega wyżej pisał nie umiem rozkminić podłaczenia foteli, niby elearn, bo tam wszystko jest, ale nie stety, zasilanie i masa to nie wszystko. Potrzeba jeszcze podać sygnał z linii CAN, czyli z tych trzech ciękich kabli, czego nie ma w elernie.
    Jeżeli ktoś posiada takie informacje, będę wdzięczny niesamowicie.
    Napewno się da bo zakładali. Do tego dochodzi rzeźba ze sterowaniem foteli. Musisz kupić osłony że sterownikami eu plus pewnie zaprogramować to wszystko więc rzeźby jest sporo

  2. #212
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    Alfa Romeo 1.9 Jtdm 16V
    Postów
    13

    Domyślnie

    No oczywiście że się wszystko da, ale myślałem że będzie tylna wiązka jakoś łączona, przywiozłem skrzynkę z bezpiecznikami + wtyczki i reklamówkę kabli, więc postaram się odtworzyć, a przynajmniej postaram się. Ale nie jestem pewien podłączenia. Nie wystarczy + i-, bo wychodzi że musi być jeszcze podłączony, przynajmniej na krótko jeden cienki przewód. Teraz nie wiem który, i nie wiem jak to ma działać, czy trzeba podać 12V. A może dodatkową masę. Nie jestem elektronikiem, dla tego proszę o pomoc.

  3. #213
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał galek20 Zobacz post
    No oczywiście że się wszystko da, ale myślałem że będzie tylna wiązka jakoś łączona, przywiozłem skrzynkę z bezpiecznikami + wtyczki i reklamówkę kabli, więc postaram się odtworzyć, a przynajmniej postaram się. Ale nie jestem pewien podłączenia. Nie wystarczy + i-, bo wychodzi że musi być jeszcze podłączony, przynajmniej na krótko jeden cienki przewód. Teraz nie wiem który, i nie wiem jak to ma działać, czy trzeba podać 12V. A może dodatkową masę. Nie jestem elektronikiem, dla tego proszę o pomoc.
    No nikt nie mówił że będzie łatwo. Ja Ci nie pomogę bo też że mnie nie elektronik. Mam przedlifta ibu mnie było wszystko czyli P&P

  4. #214
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    Alfa Romeo 1.9 Jtdm 16V
    Postów
    13

    Domyślnie

    No właśnie ja też mam przedlifta, ale bez instalacji do foteli, do tego spaliłem sobie chyba jeden sterownik, więc jak ktoś ma zbędny to z chęcią odkupię, dogrzebałem się do schematów dzięki naszemu koledze i jeżeli to zadziała według schematów to wrzucę dla kolejnych odważnych szybki schemat podłączenia, a jeżeli chodzi o CAN to też nie ma nie wiadomo ile roboty, ale tego nie będę ruszał na razie bo nie mam centralek od lusterek

  5. #215
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    Mam angielski sterownik ze strony kierowcy, sprawny. Jesli jesteś zainteresowany.,pisz priv
    "Nie możesz nazywać siebie prawdziwym miłośnikiem motoryzacji jeśli nigdy nie miałeś Alfy Romeo" - Jeremy Clarkson

    Pomogłem? Dodaj punkt reputacji (gwiazdka pod postem)

  6. #216
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał MikeDraven Zobacz post
    Mam angielski sterownik ze strony kierowcy, sprawny. Jesli jesteś zainteresowany.,pisz priv
    Po co mu angielski?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał galek20 Zobacz post
    No właśnie ja też mam przedlifta, ale bez instalacji do foteli, do tego spaliłem sobie chyba jeden sterownik, więc jak ktoś ma zbędny to z chęcią odkupię, dogrzebałem się do schematów dzięki naszemu koledze i jeżeli to zadziała według schematów to wrzucę dla kolejnych odważnych szybki schemat podłączenia, a jeżeli chodzi o CAN to też nie ma nie wiadomo ile roboty, ale tego nie będę ruszał na razie bo nie mam centralek od lusterek
    Lusterka to jest inny łatwiejszy temat. Jak masz lusterka i moduły to tylko podpinasz wszystko, robisz proxy i działa

  7. #217
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    Alfa Romeo 1.9 Jtdm 16V
    Postów
    13

    Domyślnie

    Właśnie mam fotele z anglika.
    Potrzebuję sterownik pasażera jeżeli chodzi o anglika, albo kierowcy w europejskiej wersji.
    A co do lusterek to w sumie się jeszcze nie zorientowałem, do foteli instalacji nie ma, więc z lusterkami nie wiem. Porównam jak ogarnę fotele i będę zmieniał boczki.

  8. #218
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał galek20 Zobacz post
    Właśnie mam fotele z anglika.
    Potrzebuję sterownik pasażera jeżeli chodzi o anglika, albo kierowcy w europejskiej wersji.
    A co do lusterek to w sumie się jeszcze nie zorientowałem, do foteli instalacji nie ma, więc z lusterkami nie wiem. Porównam jak ogarnę fotele i będę zmieniał boczki.
    To ja Ci miwie bo zakładałem lusterka

  9. #219
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    Alfa Romeo 1.9 Jtdm 16V
    Postów
    13

    Domyślnie

    To w takim razie cieszę się że nie będzie kombinacji, swoją drogą doszedłem w końcu do tego jak mają być podłączone elektryki, jak by coś to pomogę, a po montażu postaram się jakoś to mądrze opisać. Oczywiście chodzi mi o podłączenie w razie kiedy nie ma się oryginalnej wiązki.
    Pozdro

  10. #220
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    To super. Wrzuć dla innych

Podobne wątki

  1. Przekładka foteli z 166 ?
    Utworzone przez Lenix w dziale 147
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 25-04-2014, 11:16
  2. [145] Przekładka foteli ze 147
    Utworzone przez Bushido w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-02-2014, 10:29
  3. Przekładka foteli od anglika
    Utworzone przez kaaamilp w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-07-2012, 19:44
  4. Przekładka foteli do AR 156
    Utworzone przez jajcek w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-02-2011, 13:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory