Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 101

Temat: Ubezpieczenie Alfy 159 gdzie i za ile

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar interside
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    AR 159SW 1,9jtdm 8v
    Postów
    541

    Domyślnie

    Cytat Napisał wwwlewy Zobacz post
    Gdzie Panie darmo rozdają takie ubezpieczenie??
    Compensa miejsce zamieszkania Biłgoraj

    Cytat Napisał AirAjti Zobacz post
    Nie zapomniales jedynki dodac przed "992"- az sie wierzyc nie chce...
    nic nie zapomniałem w poniedziałek puszczałem przelew

  2. #12
    Użytkownik Fachowiec Avatar AirAjti
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Była 159 Berlina 2.4JTDm '06... aktualnie Tipo 1.4T-Jet z fabrycznym nadtlenkiem gazu
    Postów
    2,439

    Domyślnie



    Panie, jak zostać Biłgorajczykiem?
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	post-23915-0-63158100-1396990694.png
Wyświetleń:	372
Rozmiar:	223.1 KB
ID:	133836  
    Powyższy post został napisany przeze mnie i każde słowo dokładnie przemyślałem- jeśli czujesz się obrażony to znaczy, że albo nie rozumiesz co napisałem, albo osiągnąłem swój cel


    "We have to love Alfa, it's the law!" - Richard "Hamster" Hammond

  3. #13
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Evo666
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    159 2.0 JTDm 09r
    Postów
    462

    Domyślnie

    Temat totalnie tylko i wyłacznie informacyjny, przy ubezpieczeniach jest tyle zmiennych (kierowca, staz, znizki, miejsce zamieszkania, pakiety, wartosc auta, model auta, rok prod auta itp itd) ze nie ma mozliwosci aby byly dwa te same. Wiec jakiekolwiek porównywanie nie ma sensu, ktos bedzie chcial tanio wezmie jakies link4 albo liberty ale bedzie mial problem z odszkodowaniem (pisze ogólnie) albo drozsze (np pzu, aviva itp ) i bez wiekszych problemów z odszkodowaniem.

    992zl za pakiet ubezpieczen OC/AC/NW to male przegiecie. Ubezpiecznia do naszych aut nie sa najtansze, a to wycenione jak dla 10 letniego Fiata Pandy. Przekrety na ubezpieczniach sie zdarzaja czesto , dlatego tez trzeba sie pilnowac.

  4. #14
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Ultra Violence
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    Maserati Quatroporte GTS
    Postów
    212

    Domyślnie

    Cytat Napisał Evo666 Zobacz post
    Compensa miejsce zamieszkania Biłgoraj
    ja w tamtym roku ubezpieczalem swoje, pierwszy raz ubezpieczenie wykupowalem wiec zadnych znizek, 960 chyba - miejsce zamieszkania - Zwierzyniec czyli 30 km od Ciebie

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SEBEK
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    EŁK
    Auto
    Black 159 1.9 JTDm 150 KM 2007 r.
    Postów
    855

    Domyślnie

    Cytat Napisał interside Zobacz post
    to i ja posta dobije ale bardziej z ciekawości porównania z innymi niż konieczności posiadania mega ilości postów.
    OC AC NW pełne zniżki pakiet na nowych częściach nnw 20 000 zł assistance powyżej 50km od miejsca zamieszkania i tylko do najbliższego serwisu (nie wybranego)
    cały rok z góry w jednej racie 922zł
    Nie żebym był ateistą ale liczmy średnio OC - 400 zł, ASS i NW - 150 zł to AC wychodzi za 372 zł - albo kłamiesz albo masz AC ale na same szyby.

    Cytat Napisał swierzak7 Zobacz post
    ja w tamtym roku ubezpieczalem swoje, pierwszy raz ubezpieczenie wykupowalem wiec zadnych znizek, 960 chyba - miejsce zamieszkania - Zwierzyniec czyli 30 km od Ciebie
    Ale chyba samo OC

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Myszkin
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    służbowe
    Postów
    418

    Domyślnie

    Chłopoki pisząc AC mieli pewnie na myśli tzw mini Casco, a Wy się jaracie że zbyt tanio...
    "Alfa Romeo ma wszystko, czego potrzebuje: rzesze rozmontowanych emocjonalnie fanów..."

    "Od takiej marki jak Alfa Romeo oczekujemy wysmakowanych detali, które zamieniają zwykłą czynność prowadzenia samochodu w celebrację kontroli nad maszyną"

  7. #17
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Evo666 Zobacz post
    albo drozsze (np pzu, aviva itp ) i bez wiekszych problemów z odszkodowaniem.
    Sorry, ale moje doświadczenia z Aviva są jak najbardziej negatywne. Ubezpieczenia u nich wcale nie są drogie, u mnie wychodzi ok 200 zł taniej niż w PZU za podobne bajery. Za to potem problem z uzyskaniem odszkodowania... Kręcą jak mogą. Rzeczoznawcy przyjeżdżają z jakimś kalkulatorem chyba zamiast aparatu cyfrowego i potem likwidatorzy różne kity wciskają, bo im się coś po gównianych zdjęciach wydaje. Miałem do czynienia z wieloma ubezpieczycielami i jeśli chodzi o uzyskanie odszkodowania to Aviva, Reso i MTU są u mnie ex aequo na ostatnim miejscu.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  8. #18
    Użytkownik Romeo Avatar CodeMaker
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 1,9 JTS
    Postów
    1,259

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Sorry, ale moje doświadczenia z Aviva są jak najbardziej negatywne. Ubezpieczenia u nich wcale nie są drogie, u mnie wychodzi ok 200 zł taniej niż w PZU za podobne bajery. Za to potem problem z uzyskaniem odszkodowania... Kręcą jak mogą. Rzeczoznawcy przyjeżdżają z jakimś kalkulatorem chyba zamiast aparatu cyfrowego i potem likwidatorzy różne kity wciskają, bo im się coś po gównianych zdjęciach wydaje. Miałem do czynienia z wieloma ubezpieczycielami i jeśli chodzi o uzyskanie odszkodowania to Aviva, Reso i MTU są u mnie ex aequo na ostatnim miejscu.
    Poywierdzam. Taka jest polityka tej firmy. A ci rzeczoznawcy to firma zewnetrza i do tego skrajnie nie kompetentna.

  9. #19
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Evo666
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    159 2.0 JTDm 09r
    Postów
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Sorry, ale moje doświadczenia z Aviva są jak najbardziej negatywne. Ubezpieczenia u nich wcale nie są drogie, u mnie wychodzi ok 200 zł taniej niż w PZU za podobne bajery. Za to potem problem z uzyskaniem odszkodowania... Kręcą jak mogą. Rzeczoznawcy przyjeżdżają z jakimś kalkulatorem chyba zamiast aparatu cyfrowego i potem likwidatorzy różne kity wciskają, bo im się coś po gównianych zdjęciach wydaje. Miałem do czynienia z wieloma ubezpieczycielami i jeśli chodzi o uzyskanie odszkodowania to Aviva, Reso i MTU są u mnie ex aequo na ostatnim miejscu.
    To byly tylko przyklady , a temat nie o tym ktory ubezpieczyciel gorszy czy lepszy. Zapewne z kazdym ubezpieczycielem ludzie mieli negatywne doswiadczenia
    Ostatnio edytowane przez Evo666 ; 07-06-2014 o 07:09

  10. #20
    Użytkownik Romeo Avatar marcingoleniow
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 150 km
    Postów
    1,188

    Domyślnie

    Co do rzeczoznawców to ostatnio zaskoczyła mnie informacja od znajomego, że przy niewielkich szkodach PZU nie przysyła rzeczoznawcy tylko wycena uszkodzeń następuje przez telefon. Znajomemu na rondzie kobieta w Oplu Astrze z 99 roku uszkodziła drzwi przednie prawe i troszeczkę zarysowała tylne. Zadzwonił rzeczoznawca, zadał mnóstwo pytań i wycenił szkodę na 1400 zł. Następnego dnia pieniądze były na koncie.

Podobne wątki

  1. gdzie podnieść moc Alfy w trójmieście???
    Utworzone przez kajojek24 w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-10-2014, 15:14
  2. Czesci do alfy.Gdzie kupic w internecie ?
    Utworzone przez kremien w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-03-2013, 17:37
  3. gdzie kupiliscie wasze alfy?
    Utworzone przez rekwir w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 170
    Ostatni post / autor: 18-08-2010, 20:22
  4. części do alfy, gdzie najlepiej?
    Utworzone przez adams w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-10-2007, 20:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory