Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: Bagażnik dachowy - brak relingów

  1. #31
    Użytkownik Romeo Avatar dejon
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Warszawa/Bielsk Podlaski
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2,4JTD...wkoncu jest 159 SW 1,9JTD 16V 150KM
    Postów
    1,102

    Domyślnie

    Za ten temat o deskach to tutaj nas zjedzą ale naprawde dziekuje za wszystkie komentarze od was koledzy. .A bakcyla to juz dawno miałem ale na sucho i trochę Rodos i Egipt ale to nie to samo Teraz dzialka mazury jezioro przy działce wiec zrezygnowałem z wyjazdów w ciepłe kraje aby poświęcić czas na naukę nawet samemu szlifować...i mam nadzieje ze uda mi sie kiedys wam dorównać Andrzej i Mawik a przy okazji mam wiązany bom

  2. #32
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2014
    Auto
    159 sportwagon
    Postów
    14

    Domyślnie

    Andrzej - kolega jeszcze nie połknął bakcyla, więc kurs/szkółka jest najbardziej optymalnym wyjściem aby trafił do tych 10% a nie 90%. Próg wejścia w windsurfing jest wysoki, więc warto pierwsze kroki zrobić pod okiem instruktora, na odpowiednim sprzęcie, w odpowiednich warunkach.
    Frajda w windsurfingu to pływanie w ślizgu więc trzeba jak najszybciej dojść do tego miejsca a nie męczyć się przez kilka sezonów na jakimś źle dobranym sprzęcie i samemu dochodząc do rzeczy które instruktor wyjaśnia na pierwszych godzinach kursu. Teraz jest o tyle łatwiej że większość rzeczy można obejrzeć z YouTube na tablecie na brzegu, jak ja się uczyłem to było science fiction.

    Dejon - szkółka dobry wybór, najlepiej jak będziesz miał nieograniczony dostęp do sprzętu, nie tylko w godzinach zajęć.
    Szkoda, że nie zatoka bo nauka to setki upadków do wody, szybko poczujesz różnicę między wodą po kolana/pas a bez dna na jeziorze.


    Pozdr
    Mawik

  3. #33
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2014
    Auto
    159 sportwagon
    Postów
    14

    Domyślnie

    Wracając do bagażnika :-P

    Na framudze w drzwiach w 159 SW są dwa miejsca do montażu. Ja montuję na tym pierwszym, z przodu.

    Czy testowaliście różnice np w hałasie po zamontowaniu na pierwszym i drugim miejscu?

    Pozdrawiam
    Mawik

  4. #34
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    Odkopię temat - czy jeśli 9-tka jest bez relingów to bagażnik jest uniwersalny do sedan i SW, czy inny jest do sedana i inny do SW?
    Pytam, bo powoli chcę coś skompletować na przyszły sezon, więc dobrze by było wiedzieć czego się szuka

  5. #35
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    159SW 2.0JTDm, DPF out, EGR off + mod by Cinek (205 HP, 411 Nm), Stelvio 2.0. GME Veloce
    Postów
    9

    Domyślnie

    Nie wiem czy można to rozciągać na wszystkich producentów (pewnie tak), ale z Thule jest ten sam "mounting kit" do sedana i SW. I to on jest istotny, bo potem belki dobierasz spośród kilku typów (polecam Wingbar - naprawdę ciche).

    Pozdrawiam,
    Sebastian


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  6. #36
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mklimko
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Volvo XC60; była Alfa 159 SW
    Postów
    513

    Domyślnie

    Odgruzowuję temat. Czy miał ktoś z was do czynienia z bagażnikiem dachowym firmy Modula? Są na allegro w dość atrakcyjnej cenie i wyglądają dość pożądanie. Pzdr.

Podobne wątki

  1. [159] bagażnik dachowy
    Utworzone przez pablop w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 13:04
  2. bagażnik dachowy
    Utworzone przez Rafik166 w dziale GT
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-04-2010, 20:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory