Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 194

Temat: Dołożenie Blue&Me - UDAŁO SIĘ!

  1. #171
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar looker_
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    AR159 2.2JTS Sportwagon 2007
    Postów
    100

    Domyślnie

    Hej,
    Udalo mi sie dolozyc Blue and Me. Smiga az milo.

    Zauwazylem, ze w niektorych alfach wywietla sie logo blue and me po wlaczeniu, u mnie tego nie ma. Orientuje sie ktos jak to jest?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  2. #172
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    a w proxi pozycja information displayed co masz ustawione? w zależności jaką miałem centralkę blue&me lub B&M nav to albo usawiałem type1/Blue&me albo type3 blue&me nav i w obu przypadkach było logo po włożeniu kluczyka
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #173
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar looker_
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    AR159 2.2JTS Sportwagon 2007
    Postów
    100

    Domyślnie

    Pytanko z troche innej beczki

    Zalozylem Blue and Me, dziala z.jednym malym ale... jak mam polaczenie przychodzace albo dzwonie gdzies to bez wzgledu na to w jakim jest trybie radio(FM czy Blue and Me) to przelacza sie zawsze na Media Player i robi sie duzo glosniej na kilka sekund...

    Zastanawiam sie czy cos zle podlaczylem(watpie) czy tak ma byc po prostu...

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  4. #174
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    czyli masz B&M z MediaPlayerem I zewnetrznym slotem USB do podlaczenia muzy MP3/WMA/WAV, tak? Jeśli tak to podlaczyles sie przez wejscie stereo do radia (zółta wtyczka mini iso)? W proxy ustawiles Audio Output na Stereo/CAN tel mute, Display type na No Display/Voice HMI, a Information Displayed na Type1/Blue&me? POtem rozumiem że zapuściłeś proxy? U mnie to tak wygląda I zarówno wyświetla logo B&M na starcie jak I nie ma tego efektu z głośnością o którym piszesz:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Proxi2.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	132.2 KB
ID:	243817
    Dodam dla innych na przyszłość, w przypadku radia bez pinów dla żółtej wtyczki, łączy się na zieloną wtyczkę mini iso a w proxy Audio output ustawia się na Mono/Analog tel mute
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #175
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar looker_
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    AR159 2.2JTS Sportwagon 2007
    Postów
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    czyli masz B&M z MediaPlayerem I zewnetrznym slotem USB do podlaczenia muzy MP3/WMA/WAV, tak? Jeśli tak to podlaczyles sie przez wejscie stereo do radia (zółta wtyczka mini iso)? W proxy ustawiles Audio Output na Stereo/CAN tel mute, Display type na No Display/Voice HMI, a Information Displayed na Type1/Blue&me? POtem rozumiem że zapuściłeś proxy? U mnie to tak wygląda I zarówno wyświetla logo B&M na starcie jak I nie ma tego efektu z głośnością o którym piszesz:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Proxi2.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	132.2 KB
ID:	243817
    Dodam dla innych na przyszłość, w przypadku radia bez pinów dla żółtej wtyczki, łączy się na zieloną wtyczkę mini iso a w proxy Audio output ustawia się na Mono/Analog tel mute
    Czekaj Epsonix musze przeanalizowac co napisales ale chyba jest tak jak piszesz. Nie mam logo jak sie uruchamia i tak mam usb z mp3. Musze sprawdzic ustawienia, dzieki

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  6. #176
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar looker_
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    AR159 2.2JTS Sportwagon 2007
    Postów
    100

    Domyślnie

    No i sprawdzilem wszystkie ustawienia.sa dokladnie takie same jak u ciebie Epsonix, a symbolu Blue and Me jak nie bylo tak nie ma. Odpuszczam temat, nie jest mi do niczego potrzebne

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  7. #177
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Ja niby nam b&m ale nie działa. Teraz założę nowa centralne po numerze VIN. Stara niby jest od spider fl. Nie wiem mam nadzieje, ze ozyje.

  8. #178
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Wymienilem centralkę i ożyło. Wszystko działa. Ma ktoś może polskie menu do tego Blue&Me czy nikomu się to nie udało zrobić?

  9. #179
    Użytkownik Fachowiec Avatar AirAjti
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Była 159 Berlina 2.4JTDm '06... aktualnie Tipo 1.4T-Jet z fabrycznym nadtlenkiem gazu
    Postów
    2,439

    Domyślnie

    Menu tylko po angielsku, ale gada po naszemu trzeba aktualizacje tylko wgrac
    Powyższy post został napisany przeze mnie i każde słowo dokładnie przemyślałem- jeśli czujesz się obrażony to znaczy, że albo nie rozumiesz co napisałem, albo osiągnąłem swój cel


    "We have to love Alfa, it's the law!" - Richard "Hamster" Hammond

  10. #180
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    po aktualizacji język zniknie przypuszczalnie - przynajmniej ktoś na forum pisał o tym.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Jakie żarówki? Bosch Xenon Silver vs Osram Cool Blue vs Philips Blue Vision?
    Utworzone przez dyymianek w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 12-01-2016, 15:11
  2. 147 2.0 selespeed, jaką prędkość udało sie w wydusic ?
    Utworzone przez italianovero w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-02-2013, 21:47
  3. Co udało mi się zepsuć
    Utworzone przez Lucas83 w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-03-2010, 18:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory