Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 127

Temat: Chip tuning CONMIR

  1. #81
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Od 04.2021 159 SW 2.0 jtdm+, WCZEŚNIEJ; 159 2.2 JTS , 159 1.9 jtdm 8v, soft @sdero
    Postów
    460

    Domyślnie

    To zależy ile bedzie trwała diagnostyka danego egzemplarza w moim przypadku wszystko trwało coś około 2-3 h sam program może się wgrywać kilkadziesiąt minut. Jazdy próbne jakieś korekty itd... Osobiście polecam Mirka, moja była ma już dziś 250tys km i nadal ma sie dobrze, nowy właściciel chwali sobie ;p

  2. #82
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 156sw TI, Aprilia SL1000R, AR159 TI Q4
    Postów
    765

    Domyślnie

    Drugi raz dzis robilem auto u Mirka i polecam z czystym sumieniem. Pogadali pogrzebali i moje Q4 dostało nowe zycie nie wiem ile mocy ale róznica jest ogromna. 23 wrzesnia mam umówiona hamownie wiec wrzucę wykres jak tylko bede miał.

  3. #83
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2019
    Auto
    Giulietta 1,8Tbi
    Postów
    1

    Domyślnie

    Zauważyłem że wszyscy robili tam silniki diesla, a co z benzynowymi? zastanawiam się nad poprawą 1,7 tBi, czy śmiało mogę do tego Pana się zgłosić?
    Ostatnio edytowane przez QQQ ; 14-12-2019 o 12:19

  4. #84
    criss
    Gość

    Domyślnie

    Polecam , współpracuje z nim

    Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka

  5. #85
    Użytkownik Znawca Avatar salatin
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    ALBA
    Auto
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 Q2 2003,Giulia 2.9 V6 Bi Turbo.155 2.0 16V 97.
    Postów
    1,369

    Domyślnie

    Cytat Napisał QQQ Zobacz post
    Zauważyłem że wszyscy robili tam silniki diesla, a co z benzynowymi? zastanawiam się nad poprawą 1,7 tBi, czy śmiało mogę do tego Pana się zgłosić?
    Robilem u Mirka Tbi ,przejechalem do tej pory 35tys i auto ma sie dobrze.
    Giulia Quadrifoglio 2.9 V6 Bi Turbo
    166 3.0 V6 Q2-Jest 230KM 265NM B6+Eibach.Decat manifolds+Equal length pipes+ Ragazzon.
    155 2.0 16v -Jest.CSC Marmitte,B4

    164 3.0 V6 12v- Byla
    155 1.7 TS- Byla
    159 1.75 TBI Ti - 261KM 435Nm-Byla
    Lancia Kappa 2.4 TDS-Byla
    https://www.flickr.com/photos/188123998@N07/albums

  6. #86
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Jeszcze Lancia, będzie Alfa?
    Postów
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał QQQ Zobacz post
    Zauważyłem że wszyscy robili tam silniki diesla, a co z benzynowymi? zastanawiam się nad poprawą 1,7 tBi, czy śmiało mogę do tego Pana się zgłosić?
    Ja byłem dwa razy. Za pierwszym razem z dieslem, za drugim poprawiałem 1.4 T-jeta. Zadowolenie też w obu przypadkach.

  7. #87
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    299

    Domyślnie

    Ja nie polecam, już pisalem o tym wątek o tym jak rozj****i silnik i nie widza swojej winy, chociaz sam wlasciciel dzwonill i mowil ze seria wychodzila zdrowa i pierwsze mapy tez, tak zachwalany przeciez tuner na tym forum, specjalne obnizki dla alf chociaz 3 razy kontaktowalem sie w roznych terminach i cena "promocyjna" dla T-jeta jest zawsze taka sama, czy jest promocja czy nie. Jakiekolwiek próby dogadania się <chociaz nie wiem czemu mialbym isc na ugode w takiej kwestii> tez spełzły na niczym, bo twierdzi zeby zbankrutowal jakby tak robil. Moze takich przypadkow bylo wiecej?

  8. #88
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Daj linka.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  9. #89
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    299

  10. #90
    Użytkownik Pasjonat Avatar @sdero
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    RAV4 / Ducati Diavel Carbon
    Postów
    3,133

    Domyślnie

    Cytat Napisał EduarDOOX8 Zobacz post
    Ja nie polecam, już pisalem o tym wątek o tym jak rozj****i silnik i nie widza swojej winy, chociaz sam wlasciciel dzwonill i mowil ze seria wychodzila zdrowa i pierwsze mapy tez, tak zachwalany przeciez tuner na tym forum, specjalne obnizki dla alf chociaz 3 razy kontaktowalem sie w roznych terminach i cena "promocyjna" dla T-jeta jest zawsze taka sama, czy jest promocja czy nie. Jakiekolwiek próby dogadania się <chociaz nie wiem czemu mialbym isc na ugode w takiej kwestii> tez spełzły na niczym, bo twierdzi zeby zbankrutowal jakby tak robil. Moze takich przypadkow bylo wiecej?
    Klient przyjeżdża na PB95(!) i wymaga aby wyciągnąć jak najwięcej. Seria wychodzi powyżej normy.
    Pierwsza próba i góra jest do kitu. Druga próba i jest to samo. Dzwonię do klienta i mówię jak jest. Klien twierdzi aby próbować dalej. Kolejna próba i to samo. Wgrywam oryginał i próbuję klientowi przynajmniej ustalić co jest powodem problemów. Ot zwykła diagnostyka na hamowni. Samochód gaśnie. W rozmowie z właścicielem pada z jego ust "Spodziewałem się, że tak się skończy, bo kilka dni temu ubyło nagle dużo oleju. Było poniżej minimum. Nie mam do pana pretensji. Wcześniej brał mi 100 mlitr do 150 mlitra na 1000 km". Niestety stanu silnika nikt nie jest w stanie na oko określić. Przed hamowaniem nie rozbiera się go na części i nie mierzy. Nie jest także ze szkła, a logowanie nie do końca odzwierciedla co się dzieje tam w środku. Takie rzeczy, rzadko ale jednak się zdarzają. Właściciel wydawało się, że to rozumiał. Po jakimś tygodniu dzwoni do mnie z szantażem, że albo się dogadujemy (bo on jest studentem i nie ma kasy) albo zszarga mi opinię na forum, w śród klientów, bo wielu już go pytało o firmę i stracę na tym o wiele więcej. Powiedziałem mu, żeby napisał, bo ja się szantażować nie dam. Jak widać on od słów przeszedł do czynów. W takim razie i ja wybiorę się złożyć zawiadomienie z art 212 KK. Nie odzywałem się jak mnie szkalowałeś gdzie indziej ale dość tego !

    Koledzy, można odpowiadać za to, że był źle zapięty pasami samochód, że tuner uszkodził sterownik, że zgodził się na hamowanie samochodu z bieżnikowanymi oponami, że samochód spadł z hamowni, że nie było płynynu chłodzącego, że nie było oleju itp. ale nie to czego ani tuner ani właściciel nie potrafi określić, sprawdzić. Koledzy, sprawny silnik nie pada sobie ot tak w czasie paru kilkusekundowych pomiarów nawet jakby soft był naprawdę skopany (a wiele widziałem), a ja raczej doświadczenie mam w tym co robię. Jeden, dosłownie jeden przypadek na dziesiątki dobrze wykonanych to chyba o czymś świadczy. Jeden na 10 lat robienia Alf nie wliczając innych marek, gdzie też coś takiego się nie wydarzyło. Więc właścicielu odpowiem ci od razu na twoje pytanie
    Cytat Napisał EduarDOOX8 Zobacz post
    Moze takich przypadkow bylo wiecej?
    , nie, nie było. Oczywiście wiem, że to twoje pytanie jest poniekąd retoryczne i ma na celu tylko i wyłącznie oczernienie mnie w oczach potencjalnych klientów. A i jeszcze jeden z twoich zarzutów o niedziałającym wideo rejestratorze - wypinam to co w gnieździe zapalniczki bo z czegoś muszę zasilić klawiaturę od hamowni.

    P.S. Promocja skończyła się z ostatnim dniem września. Trwała miesiąc.Ci co zapisali się w tym terminie mieli realizacje jeszcze w październiku.
    Ciągła cena jest owszem ale na diesle 147,156,166 - 400 zł.
    159, Giulietta, Brera - 600 zł.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	promo-alfa-starsze.png
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	39.9 KB
ID:	281149

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cena-alfa-c39.png
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	39.0 KB
ID:	281146

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	promo-pb.png
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	39.5 KB
ID:	281148

    - - - Updated - - -

    Ten sam silnik (1.4 T-jet 120KM), ten sam rocznik. Robiony u nas dolot, zmienione turbo, wydech itd. Wielokrotnie testowany na hamowni, na drodze i ciągle ma się dobrze...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	giulietta-14-120.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	39.9 KB
ID:	281150
    Ostatnio edytowane przez @sdero ; 23-10-2021 o 15:03
    Chip tuning, EGR off , DPF off, SCR off, Lambda off , modyfikacja dawki startowej oraz inne.

    Więcej informacji: www.conmir.pl, lub Fanpage na FACEBOOK
    Trochę o korektach - > Motoblog - wpływ korekt pod obciążeniem
    Trochę o DPF - > Motoblog - co warto wiedzieć o DPF

Podobne wątki

  1. CHIP Tuning JTD?
    Utworzone przez samsung12 w dziale Podlaskie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2016, 19:42
  2. Chip tuning CONMIR
    Utworzone przez aromeo w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-03-2016, 17:12
  3. CHIP TUNING 1.9 jtd???
    Utworzone przez P.E.S w dziale Emigranci
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2011, 23:50
  4. [166] Chip-tuning
    Utworzone przez bella-hella w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-03-2010, 19:12
  5. Chip tuning TS
    Utworzone przez MARIN w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-11-2007, 11:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory