Witać.Pytanie dosc nietypowe, bo nie bedzie dotyczyć w całości przeróbki lampy z H7 na xenon. Mam trzy opcje i chce sie poradzić.Od ponad dwóch lat walaja mi sie po domu dwa nówki sztuki projektory bosch bi xenon mini D2S z soczewkami 3"dokładnie takie jak te, tylko różnią się mocowaniem palnika https://www.youtube.com/watch?v=E-fp4aTB5C8Jak widać pasują niemalże idealnie.Nie chciałbym się bawić w dokladanie ksenonu, bo nie wiem co miałbym jeszcze kupić oprócz przetwornic napięcia (czujniki też odpadają bo w sumie to mam je w głęboikim poważaniu) :pAle gdybym się zdecydował postawić na palniki D2S proszę podpowiedzieć co musiałbym kupić by to ożyło.Druga opcja to pozostawienie żarówek H7 i ta mnie interesuje. I tu zapytuję: czy są jakieś przejściówki z D2S na H7? Chodzi mi o montaż żarówki w odbłyśniku. Ostatecznie mógłbym wymienić tylko sam środek, czyli przesłonę zwykłą na tę z bi, ale wolałbym pakować cały projektor bo jak wiadomo soczewki zachodzą osadem a odblyśniki sie wypalają (przynajmniej w ksenonach) czy w H7 nie ma takiego problemu z wypalonym odbłyśnikiem?

- - - Updated - - -

A zapomniałem dodać. po co mi projektor bi. Chcę mieć kurewsko mocne długie. Z racji mieszkania w Finlandii i długich nocy polarnych zimą takie światła są nieocenione poza terenem zabudowanym.