Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910
Pokaż wyniki od 91 do 95 z 95

Temat: Regeneracja oryginalnych lamp czy kupno zamienników na allegro

  1. #91
    Użytkownik Świeżak Avatar destikero
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Wieluń
    Auto
    159 SW TI 2.4 JTDm Q-Tronic
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał nkaroluky Zobacz post
    Jesli masz cale zaczepy niepopekane, to masz w sumie dwie możliwości duuuzo lepsze niż jakis tyc czy depo
    1) masz zdolności manualne i tylko chwile wolnego czasu zeby unieruchomic auto - kupno nowych soczewek, 200zl z kaucja zeby odeslac stare. Wymiana to ze 2 godzinki. Potem Szukasz na olx nawet kogoś kto wypoleruje profesjonalniej lampy od zewnatrz, w środku jak już będą wykete soczewki też jest sposob żeby je 'umyc'
    2) masz urlop, dlugie wolne czy drugie.auto.zastepcze, wyjmujesz lampy i cale wysylasz do regeneracji, koszt chyba 300/szt (i tak taniej niż depo), w zakładzie Ci robia na cycus-glancus. Rozklejaja, czyszcza wszystko co mozliwe, oczywiście dorzucaja regenerowane soczewki i do tego polerka na koniec.

    Nie tyc ani nie depo
    A jaką firmę polecasz, która dobrze zrobi taką regenerację lamp? Mam ksenony, które beznadziejnie świecą. Po prostu fatalnie.
    156 2.0 TS / 147 1.9 JTD / 156 FL 1.9 JTD
    159 SW TI Q-Tronic 2.4 JTDm

  2. #92
    Użytkownik Świeżak Avatar nkaroluky
    Dołączył
    08 2021
    Mieszka w
    Okonek
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150KM
    Postów
    210

    Domyślnie

    Cytat Napisał destikero Zobacz post
    A jaką firmę polecasz, która dobrze zrobi taką regenerację lamp? Mam ksenony, które beznadziejnie świecą. Po prostu fatalnie.
    hej, ja korzystałem z uslug tej firmy: http://regeneracja-hc.com/ ale ja "kupowalem" od nich tylko odblysnik - dostalem nowy, a odesłałem stary, wymienilem sam. ale mialem w razie czego dodatkową lampę, mozna powiedziec, ze do zabawy. nie wiedzialem, że mozna wymienic sam odblysnik i kupilem cala lampe (a nawet dwie, które wg sprzedawcy swiecily dobrze bo byly wyjete z auta, a okazalo sie, ze gorzej wypalone niz w moich ) , w jednej podczas transportu pekl zaczep, wiec lampa i tak na smietnik to sobie testowo wyjalem ten odbłysnik zeby zobaczyc, jak to bedzie wygladać. torx jakis potrzebny do wyjecia, zwykly taki długi zeby sie dostac do jednej sruby. i z nia jest problem, tzn ciezko wyjać bo jest na styk i trzeba lekko odginac odblysnik i wklad i miec nadzieje, że to nie peknie. ale cała operacja ze zdjeciem zderzaka, wyjeciem lampy i odblysnika to w sumie kilka godzin (najdluzej schodzi ze zdjeciem zderzaka )

    ale jesli masz duzo wiecej wolnego czasu, i troszke wiecej kasy i chcesz to zrobic pewniej (przez ta firme), mozesz wyjac lampy i wyslac całe na regeneracje

    http://regeneracja-hc.com/cennik/159-2005-2011/

    ja za sam odblysnik zregenerowany placilem 140zł (w tym 50 kaucji), ktora mi została zwrocona na konto po kilku dniach.

  3. #93
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Cieszyn
    Auto
    Alfa 159 1.9 Jtdm
    Postów
    159

    Domyślnie

    Regeneracja to półśrodek, wygląda na to że soczewka też robi się matowa. Ja mam nowe reflektory łącznie z soczewką i w porównaniu do regeneracji odbłyśnika mam ze 3 razy więcej światła przed autem...

  4. #94
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2020
    Mieszka w
    Krosno/Kraków
    Auto
    AR 159 1.9 TI
    Postów
    11

    Domyślnie

    Macie jakieś sprawdzone źródło reflektorów ori? I ewentualnie kto byłby zainteresowany odkupieniem starych?

  5. #95
    Użytkownik Rowerzysta Avatar maxit1
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    rawa mazowiecka
    Auto
    giulietta 2,0 jtdm 170 km+ audi a4 2,0tdicr
    Postów
    323

    Domyślnie

    witam macie kogoś zaufanego kto naprawia przednie lampy padły Ledy bede wdzieczny za pomoc.

Podobne wątki

  1. Regeneracja lamp
    Utworzone przez Żakoś w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-05-2017, 20:36
  2. Regeneracja lamp
    Utworzone przez maniek6600 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-01-2017, 12:12
  3. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-12-2011, 23:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory