Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Poszukiwana Alfa 159

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    Cytat Napisał michuw81 Zobacz post
    Da radę
    Właściciel z Holandii się chwalił swoim przebiegiem we wątku w 2016 na alfaowner.
    W Irlandii jeździ (jeździła) z 500k km. Od początku w jednym serwisie serwisowana.

    Sent from my E6633 using Tapatalk
    Jak juz zrobil sie troche OT to dodam ze bodajze [MENTION=7814]cinek_[/MENTION] kiedys wrzucal na swoim facebookowym profilu zdjecie ze 159 2.4JTDm z przebiegiem ponad 700tys km I chyba miala chipa zrobionego jakies 150tys km wczesniej. Ciekawe ktora glowica z kolei juz tam byla (no chyba ze za wczasu usuneli DPF I zrobili porzadek z termostatem ktore pomagaja jej pekac)

    a wracajac do tematu, ciezko po samych zdjeciach duzo powiedziec, tylko to co mi sie rzucilo w oczy

    6031198767 brak znaczka Design Giugiaro na lewym blotniku - byl malowany pewnie, przygladnac sie szczegolnie w tej okolicy. fajna kolorystyka wnetrza, szkoda ze panel alu ma wytarcie od breloczka

    6029575722 sprzedawana przez Autka.pl - to raczej zaufany sprzedawca tu na forum (wiele osob od nich kupilo, sprowadzaja duzo 159 glownie z Wloch) - kolega [MENTION=65673]Tomekkr[/MENTION]K tam nadzoruje serwis a latami mocno udzielal sie na forum I wielu osobom tu pomagal lub serwisowal ich auta. Samo auto tez chyba nie ma obu znaczkow Design Giugiaro, trzeba poogladac. Oni nigdy nie maja najtanszych aut, ale nigdy tez nie slyszalem zeby ktokolwiek na nich narzekal po zakupie. tylne czujniki to zestaw dokladany (nie licuja sie ze zderzakiem). materialowe tapicerki ale z ciekawymi przeszyciami, nie spotkalem sie z taka, nie wiem czy to ori czy ktos sobie cos dlubal na zamowienie. nie jestem 100% pewien czy dalo sie zamowic auto bez zadnych znaczkow z tylu czy tylko bez ozaczen silnika, w kazdym razie na tym nie ma nic z tylu a wydaje mi sie ze zawze bylo rzynajmniej 159.

    6024614307 najlepiej wyposazona, choc dla mnie biale nadwozie I czarne skory to 2 rzeczy ktorych za skarby nie wzialbym. tu tez nie ma zadnych znaczkow z tylu auta.

    tu masz linka z katalogami/cennikami: http://www.forum.alfaholicy.org/159_...ml#post2023492, czasem cos moze sie przydac zeby potwierdzic wyposazenie itp.
    w tym watku ale we wczesniejszym poscie (#4) sa scany z pelnego cennika z 2008r, I tam widze tylko opcje Brak oznaczenia modelu na klapie bagaznika, wiec to raczej potwierdza co napisalem ze samo 159 chyba powinno zawsze byc naklejone.

    wydaje mi sie ze 27tys zl, to sredni budzet na zadbane auto z 2010+ z przyzwoitym przebiegiem i wyposazeniem, wiec badz ostrozny I kazde dokladnie przeswietl - pomiary lakieru, od spodu, jak jezdzi, jak pracuje silnik I wszystkie urzadzenia, podlaczyc sie trzeba do komputera (porownac przebieg z ECU, on sie troche rozni (kilka %) zawsze od tego z licznika bo jest inaczej liczony, ale to norma), sprawdzic historie dostepna w ASO itp itd.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 30-05-2018 o 12:16
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #12
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2015
    Auto
    159
    Postów
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam1978 Zobacz post
    Witaj "Boli", ale to chcesz swoją sprzedać?
    Narazie nie ale postanowiłem sobie że w czerwcu wystawie. W prawdzie czerwiec tuż tuż ale: ze względu na zawirowania życiowe jeździ nim od miesiąca żona (puki nie ma nowego). Ja mam do pracy od paru miesiecy dosłownie 2km, a niedługo będe miał 0,5km (no chyba że znowu jakieś zawirowania będą) a żona zamiast 10 min pieszo ma tym razem tyle co ja miałem poprzednio czyli 50km w jedna strone ("Taaakaaaa zaaamiaaannaaa" w miejscu zamieszkania i pracy )Więc zmienił się tylko użytkownik. Nowy samochodzik będzie w połowie lipca a do tej pory żona pasuje żeby miała czym jeździć (owszem, jakieś Polo na pożyczki by sie znalazło ale te 50km to praktycznie tylko autostrada a żonę kocham i puszczać ją VW Polo w taką dzicz autostradową mi sie nie bardzo uśmiecha.
    Kolejna sprawa żę ja nie szukałem igły tylko interesował mnie ogólny stan i kompromis miedzy tym co jest dostępne (a w AT nie było co) a ogólnym staniem. Środek średnio wygląda ale w końcu wiedziałem że będę używał jak poprzedni właściciel wiec pal licho. Finalnie nic prawie w środku nie zużyłem a wygląda nadal jak wygląda.

    Z drugiej strony - zrobiłem z żoną niedawno objazd po okolicznych komisach - 17 -19 tysi za rocznik +/- 1 rok od 2007 samochody które maja na dzień dobry max. dwie opony takie same, felgi wyglądają jak nacinane szlifierką kątową… no żal trochę sprzedawać ale z drugiej strony jak będę tyle nią jeździł co teraz to zaraz na dzień dobry zajadę wtryski. Zrobiony sterownik skrzyni a niedawno regenerowany konwerter i rozbierana skrzynia, w zeszłym roku wymieniany przepływomierz i rozrząd – kolejny argument żeby sobie zostawić. Sam nie wiem, nie wiem nawet za ile miałbym wystawiać. Jakby był ktoś zainteresowany to mogę jakieś zdjęcia podesłać.

  3. #13
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Obecnie brak
    Postów
    6

    Domyślnie

    Witaj.
    Jej bardzo dziękuję i wybacz ze tak późno odpisałem ale mam młyn w pracy i w życiu.

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Obecnie brak
    Postów
    6

    Domyślnie

    Witaj.
    Jej bardzo dziękuję i wybacz ze tak późno odpisałem ale mam młyn w pracy i w życiu.

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar pawel_159
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    137

    Domyślnie

    Odezwij się na priv - może będę sprzedawał swoją. 2010r, 143k km przebiegu, faktura VAT 23%. Mam służbówkę i obecnie Alfa to auto weekendowe. Bezwypadkowość i przebieg możemy wpisać do umowy.

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Zapraszam do siebie

Podobne wątki

  1. alfa 147 na zawieszeniu -30 poszukiwana
    Utworzone przez kiler540 w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-07-2017, 06:40
  2. Poszukiwana Alfa 147 (najlepiej 1,9 JTD)
    Utworzone przez limdow w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-04-2012, 21:17
  3. Poszukiwana Alfa 147 (najlepiej 1,9 JTD)
    Utworzone przez limdow w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-04-2012, 21:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory