Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: Do czego służy ten przycisk?

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    Koledzy Ci wyjaśnili a ty jeszcze czepiasz się słówek, jakby coś to miało diametralnie zmienić. Chyba jednak widać z kogo buractwo wychodzi... jak ci się forum nie podoba zawsze możesz usunąć konto
    "Nie możesz nazywać siebie prawdziwym miłośnikiem motoryzacji jeśli nigdy nie miałeś Alfy Romeo" - Jeremy Clarkson

    Pomogłem? Dodaj punkt reputacji (gwiazdka pod postem)

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Forum jest po to, żeby jak przeczytasz instrukcję i nie znajdziesz w niej odpowiedzi, wtedy pytać dalej, a nie po to żeby sobie szukać sługusów którzy będą szukać info za ciebie.

  3. #13
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Barth
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Praszka
    Auto
    Alfa 159 TI
    Postów
    250

    Domyślnie

    Brawo jaboleq i Takumi, ludzie nauczyli się z fb, że tam jak zapytają o każdą pierdołę to zaraz im ktoś odpowie.
    Ewentualnie jak obecnie wychowywane małe dzieci, które przerywają w dowolnym momencie i dokładnie w tej sekundzie muszą mieć odpowiedź
    www.2become1.pl FOTOGRAFIA

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Zapewne tyczy się to mnie bo ja jako pierwszy odpowiedziałem...więc już spieszę Ci z odpowiedzią, dla mnie liczy się szybka i zrozumiała odpowiedz i tak też napisałem,każdy zrozumiał o co chodzi tylko Ty po tygodniu,gdzie już zapewne każdy zapomniał o temacie wyskakujesz z bombą że to jednak nie przystoi takie sformułowanie i przepisujesz rozporządzenie...elegancko ps. Zapytaj pięć pierwszych osób co to są światła pozycyjne zobaczysz reakcje i zrozumiesz wątek.

  5. #15
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    247

    Domyślnie

    Teraz przeczytałem, to teraz komentuję - nie spędzam całego życia na forum.

    Nigdzie nie napisałem, że nie zrozumiałem, tylko, żeby trzymać się odpowiedniego nazewnictwa, zważywszy na to, że nie jest to forum piekarzy, malarzy czy cukierników.

    Cytat Napisał FilipoInzhagi Zobacz post
    Zapytaj pięć pierwszych osób co to są światła pozycyjne zobaczysz reakcje i zrozumiesz wątek.
    Stąd właśnie mój apel - to, że mamy w Polsce bandę analfabetów, miałoby być powodem, do zaniechania nauki języka polskiego? - jak ktoś napisze "rzułf", to ja też zrozumiem, co chciał napisać, ale czy to jest powód do tego, żeby nie zwrócić na to uwagi?

  6. #16
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Co ma analfabetyzm do teoretycznie niepoprawnego nazewnictwa? Wytłumaczysz to może?

    Poza tym, że jakiś ktoś zapisał sobie regułkę, bo mógł, nie znaczy, że to jest logiczne i właściwe. Za to życie weryfikuje. Dla większości światła pozycyjne i postojowe to pojęcia tożsame, a poza tym producent samochodu nazywa te światła światłami parkowania... Nie ma co się od razu pienić o takie bzdury.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    Teraz przeczytałem, to teraz komentuję - nie spędzam całego życia na forum.

    Nigdzie nie napisałem, że nie zrozumiałem, tylko, żeby trzymać się odpowiedniego nazewnictwa, zważywszy na to, że nie jest to forum piekarzy, malarzy czy cukierników.



    Stąd właśnie mój apel - to, że mamy w Polsce bandę analfabetów, miałoby być powodem, do zaniechania nauki języka polskiego? - jak ktoś napisze "rzułf", to ja też zrozumiem, co chciał napisać, ale czy to jest powód do tego, żeby nie zwrócić na to uwagi?
    Nie no fakt masz rację. Tylko obiecaj mi coś proszę...wrzuć na luz kolego bo zawału dostaniesz,szkoda zdrowia.

  8. #18
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Co ma analfabetyzm do teoretycznie niepoprawnego nazewnictwa?
    Jedno i drugie wynika z niewiedzy.

    Cytat Napisał FilipoInzhagi Zobacz post
    Poza tym, że jakiś ktoś zapisał sobie regułkę
    Ta "regułka", to jest obowiązujące w Polsce i, nie tylko w Polsce prawo - światła pozycyjne, to nie są światła postojowe, a postojowe, to nie są pozycyjne - tylko tyle i aż tyle.

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Dla większości światła pozycyjne i postojowe to pojęcia tożsame
    Dlatego, dałem jasne wytłumaczenie, że tak nie jest.

    Cytat Napisał FilipoInzhagi Zobacz post
    Tylko obiecaj mi coś proszę...wrzuć na luz kolego bo zawału dostaniesz,szkoda zdrowia.
    Na jaki luz, zwróciłem Wam uwagę, na fakt, że posługujecie się nieprawidłowym nazewnictwem, a Wy zaatakowaliście mnie tak, jakbym zarzucił Wam, co najmniej kanibalizm - to się nazywa "syndrom oblężonej twierdzy" i to ja mam, wrzucać na jakiś luz - chyba, Ci się coś pozajączkowało.

  9. #19
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    156
    Postów
    5

    Domyślnie

    zagadka rozwiązana

  10. #20
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Proszę bardzo
    https://moto-kaplan.autokult.pl/2854...zym-sie-roznia

    Wynika z tego, że różnica między światłami pozycyjnymi a postojowymi sprowadza się do ruchu manetką... Rzeczywiście światły człowiek to ustanowił

    Z cyklu "całe życie się człowiek Óczy" (rzeczy, które są mu do niczego niepotrzebne).

    - - - Updated - - -
    [MENTION=75808]dragon65[/MENTION] gdybyś od razu wrzucił ten link do artykułu, zamiast wklejać tylko cytat, myślę że gównoburza byłaby mniejsza
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

Podobne wątki

  1. [145] co to jest i d oczego służy ta dioda i przycisk ?
    Utworzone przez rafal81 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-02-2018, 16:58
  2. Do czego to służy?
    Utworzone przez bodzio88 w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-07-2016, 17:17
  3. Przycisk STR - do czego służy?
    Utworzone przez Jagiel w dziale 166
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 04-12-2013, 20:52
  4. Do czego to służy?
    Utworzone przez Wiwix w dziale 156
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 11-10-2010, 18:54
  5. [156] Do czego służy ?
    Utworzone przez DzIdEx7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-05-2008, 13:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory