Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Temat: Tapicerka

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Ja nie pisałem nic odnośnie tego czy się da czy nie da dopasować boczki, tylko o tym że w niemiły sposób odpisałeś. Po co? Tym bardziej moderator. Teraz jaśniej się wyraziłem?
    Ty tak serio z tym byciem niemiłym?! Czy może czytasz co drugi post?
    Skoro ja zrobiłem przeróbkę tej tapicerki i ktoś jest na tyle ignorantem, że nawet tego nie widział i moją pracę ocenia, jako chamską druciarnię, to kto się źle zachował?!
    Nie dość, że Takumi nie ma wiedzy w temacie i ludziom podaje błędne "porady" to jeszcze wykazał się klasycznym hejtem nie sprawdzając o czym pisze.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 11-12-2018 o 21:56

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,987

    Domyślnie

    ale miał też racje w tym, że wspomniał o tym że nie pasuje plug&play. a ja w pierwszym poście napisałem że fajnie że wyjaśniłeś że da sie to przerobić. zdjęć przeróbek nie widziałem bo podlinkowałeś do strony forum (wg Twoich lokalnych ustawień ilości postów na stronie?) zamiast do posta, a z komórki nie chciało mi się szukać tego po całym podlinkowanym wątku. ja nie jestem przeciwnikiem przeróbek jak się je wykona starannie -na dowód przypomnę ile ich zrobiłem w swojej byłej 159TBi (dołożyłem xenon z poziomowaniem, spryski lamp, PDC przód, B&M, głośniki przód+MDF+pełne wygłuszenie drzwi+dodany streaming BT) i w Giulietcie (tempomat, zmieniarka z BT, lusterko elektrochromatyczne, listwy progowe, dyfuzor podwójny i wydech, przedni zderzak z Veloce, szersze felgi ze 159)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ale miał też racje w tym, że wspomniał o tym że nie pasuje plug&play. a ja w pierwszym poście napisałem że fajnie że wyjaśniłeś że da sie to przerobić. zdjęć przeróbek nie widziałem bo podlinkowałeś do strony forum (wg Twoich lokalnych ustawień ilości postów na stronie?) zamiast do posta, a z komórki nie chciało mi się szukać tego po całym podlinkowanym wątku. ja nie jestem przeciwnikiem przeróbek jak się je wykona starannie -na dowód przypomnę ile ich zrobiłem w swojej byłej 159TBi (dołożyłem xenon z poziomowaniem, spryski lamp, PDC przód, B&M, głośniki przód+MDF+pełne wygłuszenie drzwi+dodany streaming BT) i w Giulietcie (tempomat, zmieniarka z BT, lusterko elektrochromatyczne, listwy progowe, dyfuzor podwójny i wydech, przedni zderzak z Veloce, szersze felgi ze 159)
    Tutaj nie chodzi o licytowanie się, kto ile przerobił. Kto mnie zna osobiście i widział moje "druciarstwo", może dopiero o tym coś powiedzieć/napisać.

    Temat dotyczy możliwości wstawienia foteli z wersji angielskiej. Jeśli chce się komuś pomóc to podaje się sprawdzone i dokładne informacje. Ja właśnie tak zrobiłem. Natomiast, jak zareagował Takumi, każdy widzi...

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Nie wiem o co ci chodzi człowieku. Wycinanie i zaślepianie dziur w boczkach to jest druciarnia, obojętnie jak zrobiona, podoba ci się to czy nie. Mam elektryczne fotele - ich regulacja jest inna, panele są różne z różną ilością przycisków - a wskaż mi w pierwszym poście, gdzie jest mowa o tym że one są elektryczne albo nie są (uparłeś się że nie są, ja nie widzę gdzie to niby jest wskazane), a w związku z tym gdzie się pomyliłem/wprowadziłem kogoś w błąd odpowiadając na podstawowe pytanie "jakie są różnice".
    Uniosłeś się, jakby ci ktoś napluł do rosołu, nie wiadomo po co. Lubisz rzeźbić w gratach, zamiast kupić właściwe to sobie rzeźb - ale będzie spora grupa ludzi, dla których to jest druciarnia, bez względu na to jak głośno będziesz krzyczał że nie jest (abstrahując już zupełnie od tego, że miałem na myśli ogół takich robótek, a nie czyjekolwiek konkretnie).
    Ostatnio edytowane przez Takumi ; 11-12-2018 o 22:40

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,987

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Tutaj nie chodzi o licytowanie się, kto ile przerobił.
    Nie licytuję się w ogóle, tylko chciałem pokazać Ci że nie jestem w ogóle przeciwnikiem przeróbek, warunek że mają być dobrze zrobione - i tu się 100% zgadzamy i wierzę że zrobiłeś to dobrze (nie jesteś przypadkową osobą na forum, i masz kupę doświadczenia). Na wieść o dorabianiu przeze mnie instalacji xenonów/PDC/B&M (dorabiałem wszystkie wiązki) też niektórzy się krzywili - a były 10x solidniejsze niż ori wiązki (peszle, kable w podójnych izolacjach itp itd).

    Którko, jak najbardziej za przeróbką jestem i fajnie że podpowiadasz i odsyłasz do fotek
    Cytat Napisał Takumi Zobacz post
    Nie wiem o co ci chodzi człowieku. Wycinanie i zaślepianie dziur w boczkach to jest druciarnia, obojętnie jak zrobiona, podoba ci się to czy nie.
    to juz każdy zainteresowany sobie sam rozważy. Tobie może się nie podobać i takie masz prawo, ale ktoś inny inaczej to oceni a nawet poczuje satysfakcję z tego że sobie to sam przerobił.

    Panowie wystarczy. Obaj daliście jakieś info i wystarczy a kłutnia i dowalanie sobie są tu najmniej potrzebne
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #16
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Takumi Zobacz post
    Nie wiem o co ci chodzi człowieku. Wycinanie i zaślepianie dziur w boczkach to jest druciarnia, obojętnie jak zrobiona, podoba ci się to czy nie. Mam elektryczne fotele - ich regulacja jest inna, panele są różne z różną ilością przycisków - a wskaż mi w pierwszym poście, gdzie jest mowa o tym że one są elektryczne albo nie są (uparłeś się że nie są, ja nie widzę gdzie to niby jest wskazane), a w związku z tym gdzie się pomyliłem/wprowadziłem kogoś w błąd odpowiadając na podstawowe pytanie "jakie są różnice".
    Uniosłeś się, jakby ci ktoś napluł do rosołu, nie wiadomo po co. Lubisz rzeźbić w gratach, zamiast kupić właściwe to sobie rzeźb - ale będzie spora grupa ludzi, dla których to jest druciarnia, bez względu na to jak głośno będziesz krzyczał że nie jest (abstrahując już zupełnie od tego, że miałem na myśli ogół takich robótek, a nie czyjekolwiek konkretnie).
    Jak ktoś nie posiada umiejętności, narzędzi i wiedzy to wszystko będzie nazywał druciarnią...
    Wprowadziłeś człowieka w błąd przez swoją nieuwagę a potem wywracasz kota ogonem.
    Jeśli będzie chciał to sobie kupi oryginalne tapicerki LH i po sprawie. Tylko spróbuj znaleźć tapicerki boczne w bardzo ładnym stanie na rynku wtórnym...

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Pokaż mi gdzie go w ten błąd wprowadziłem, bo od iluś postów nie mogę się doprosić.

  8. #18
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Takumi Zobacz post
    Pokaż mi gdzie go w ten błąd wprowadziłem, bo od iluś postów nie mogę się doprosić.
    Post numer 4.

  9. #19
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Panowie, każdy ma trochę racji. Apeluję przy tym o kulturę. [MENTION=78156]Takumi[/MENTION] wstrzymaj się z określaniem rękodzieła jako druciarni, ponieważ w tym wypadku mijasz się z prawdą. Druciarnią możesz nazwać spawanie wahaczy, a nie pracę tapicera w tym wypadku.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Post numer 4 w odpowiedzi do posta numer 1 nie jest błędny, bo nigdzie nie jest określony rodzaj foteli (manualne vs elektryczne), powtarzam to w kółko.

    Moje dalsza opinia nie była skierowana do nikogo personalnie, kolega Belfer niepotrzebnie tak wziął to do siebie.

    Skończmy temat, autor dowiedział się czego się miał dowiedzieć, reszta to nic nie wnoszący szum.

Podobne wątki

  1. Skórzana tapicerka
    Utworzone przez lxn128 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-10-2018, 21:55
  2. tapicerka z GTA
    Utworzone przez maciekk w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-09-2011, 22:33
  3. Tapicerka
    Utworzone przez artur_sto w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-01-2010, 23:19
  4. Tapicerka
    Utworzone przez Lesio w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 20-08-2007, 10:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory