Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Fotele elektryczne

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    4

    Domyślnie Fotele elektryczne

    Witam, wiem ze taki temat juz jest ale rozne byly tam zdania, chcialbym zamontowac fotele elektryczne-skorzane poniewaz posiadam zwykle, mam mozliwosc zakupu wersji europejskiej, sprawdzalem pod siedzeniem mam dwie kostki jedna jest wpieta a druga wolna (czarna), rozumiem ze ta czarna jest odpowiedzialna za podgrzewanie i elektryczne sterowanie foteli ? Dodatkowo mam tylnia kanape ktora nie jest skladana czy to bylo by jakies utrudnienie gdyby nowa byla ? Bardziej chodzi mi o montaz bo z tylu chyba jest blacha i nie mialbym dostepu i tak do bagaznika.. Jeszcze jedno pytanie czy jest roznica komfortu w takich fotelach ? Poniewaz ja mam tylko jedna wajche do regulacji wylacznie wysokosci fotela i czy warto wydac na taka przyjemnosc 2 tysiace razem z boczkami ?

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Warto jeśli chcesz. Sam musisz sobie zadać pytanie czy nie lepiej na co innego. Jak masz mocno zniszczone to zawsze będziesz miał wytłumaczenie. Ja dołożyłem ringi czujniki przód. Wymieniłem dekory na hydrografikę i dolozylem trzecią strefę. Czy to wszystko było mi potrzebne?? Odpowiedź brzmi nie ale chciałem wyjebać na to kasę

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar Grisza1976
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Knurów Śląskie
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDM 16V
    Postów
    141

    Domyślnie

    Na fotelach z elektryką przy ich najniższym położeniu siedzi się trochę wyżej niż na fotelach bez elektryki. Po prostu nie zjeżdżają tak nisko.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar mati4442
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Sędziszów
    Auto
    Jest Alfa Romeo 159 2.4 Jest Alfa Romeo 147 1.9
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Afren Zobacz post
    Witam, wiem ze taki temat juz jest ale rozne byly tam zdania, chcialbym zamontowac fotele elektryczne-skorzane poniewaz posiadam zwykle, mam mozliwosc zakupu wersji europejskiej, sprawdzalem pod siedzeniem mam dwie kostki jedna jest wpieta a druga wolna (czarna), rozumiem ze ta czarna jest odpowiedzialna za podgrzewanie i elektryczne sterowanie foteli ? Dodatkowo mam tylnia kanape ktora nie jest skladana czy to bylo by jakies utrudnienie gdyby nowa byla ? Bardziej chodzi mi o montaz bo z tylu chyba jest blacha i nie mialbym dostepu i tak do bagaznika.. Jeszcze jedno pytanie czy jest roznica komfortu w takich fotelach ? Poniewaz ja mam tylko jedna wajche do regulacji wylacznie wysokosci fotela i czy warto wydac na taka przyjemnosc 2 tysiace razem z boczkami ?
    Ja będę miał za jakiś czas do sprzedania czarną skórę w pełnej elektryce. Bardzo ładna z mojego auta no i w lepszej cenie.

Podobne wątki

  1. Elektryczne fotele alfa 155
    Utworzone przez elpaco w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-04-2020, 09:04
  2. Jak podłączyć elektryczne fotele
    Utworzone przez Krwiaczek w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-04-2017, 18:49
  3. [159] elektryczne fotele
    Utworzone przez grave91 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-06-2016, 00:32
  4. [159] Fotele elektryczne.
    Utworzone przez Jaromir191280 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 01-09-2015, 15:55
  5. Nie działa wentylacja i elektryczne fotele
    Utworzone przez Fidel w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-06-2014, 19:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory