lorek39
Nowy
A jak myślicie - czy warto byłoby jeszcze wyświetlać ciśnienie z czujnika ciśnienia DPF?
Jestem za
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
A jak myślicie - czy warto byłoby jeszcze wyświetlać ciśnienie z czujnika ciśnienia DPF?
Ale nadal nie odpowiedziałeś czy będziesz sprzedawał gotowy produkt czy robisz to tylko dla siebie
Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Brakuje mi sygnału dźwiękowego gdy rozpoczyna się i kończy proces regeneracji DPF - jakoś nie wyobrażam sobie monitora bez tego![]()
Docelowo miało być dla mnie, ale widzę że muszę pomyśleć o innych, więc oczywiście będzie coś na gotowo
- - - Updated - - -
Dzięki, dobra uwaga + jeszcze pomarańczowa ikonka z DPF