[159] ECU MONITOR - regeneracja DPF

A ja mam pytanie: jak nie ma DPF to będzie sens to sobie brać? No chyba, że dla samego testu zegarów? ;-)
 
Brakuje mi sygnału dźwiękowego gdy rozpoczyna się i kończy proces regeneracji DPF - jakoś nie wyobrażam sobie monitora bez tego :)
 
Ale nadal nie odpowiedziałeś czy będziesz sprzedawał gotowy produkt czy robisz to tylko dla siebie

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 
Ale nadal nie odpowiedziałeś czy będziesz sprzedawał gotowy produkt czy robisz to tylko dla siebie

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Docelowo miało być dla mnie, ale widzę że muszę pomyśleć o innych, więc oczywiście będzie coś na gotowo

- - - Updated - - -

Brakuje mi sygnału dźwiękowego gdy rozpoczyna się i kończy proces regeneracji DPF - jakoś nie wyobrażam sobie monitora bez tego :)

Dzięki, dobra uwaga + jeszcze pomarańczowa ikonka z DPF
 
Ja też[emoji4]

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Kolejka coraz dłuższa. Ciekawe czy autor wątku przewidział taki rozwój sytuacji :D Też jestem chętny ale czkam na info, że będzie dostępne dla wszystkich.
 
Ja również podpinam się do chętnych zakupu.
 
Cześć , czy jest szansa na zakup monitorka DPF ?
 
Dzień dobry,
miałem nadzieje, że sprawie sobie prezent na święta w formie ecu monitor ;) czekam z niecierpliwością.
 
No cisza straszna, też czekam z niecierpliwością [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Amortyzatory
Powrót
Góra