Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Regeneracja wału i tylnego mostu

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Alfa Romeo 159 SportWagon 2.4l Q4
    Postów
    1

    Domyślnie Regeneracja wału i tylnego mostu

    Szukam sprawdzonego fachowca, który zregeneruje tylny most i wał napędowy z alfy 159 sportwagon 2.4l Q4
    Pytanie czy tylny most kupujemy nowy czy da się go zregenerować. Mój mechanik rozkręcił go i powiedział, że większość łożysk da się skompletować natomiast jest problem z jednym łożyskiem czy tuleją która to jest nietypowa ... ? Dlatego pytam o fachowca, który zajmuje się profesjonalna regeneracją i daje gwarancje a nie robi coś na patencie ...
    Pozdrawiam

  2. #2
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zawias Zobacz post
    Szukam sprawdzonego fachowca, który zregeneruje tylny most i wał napędowy z alfy 159 sportwagon 2.4l Q4
    Pytanie czy tylny most kupujemy nowy czy da się go zregenerować. Mój mechanik rozkręcił go i powiedział, że większość łożysk da się skompletować natomiast jest problem z jednym łożyskiem czy tuleją która to jest nietypowa ... ? Dlatego pytam o fachowca, który zajmuje się profesjonalna regeneracją i daje gwarancje a nie robi coś na patencie ...
    Pozdrawiam
    Kiedyś ktoś pisał o pełnej regeneracji wału w jakiejś firmie z Katowic, ale wtedy nie było mi to potrzebne i nie zanotowałem.
    Co do dyferencjału to kilka osób pisało o regeneracji i nikt nie wspominał o trudnościach.
    Sprawdź PW.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 03-05-2023, 18:55
  2. Zawiaska tylnego i przedniego mostu Crosswagon
    Utworzone przez Joxer w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-06-2018, 09:14
  3. [33] Łożysko półosi tylnego mostu do Permanent4
    Utworzone przez jackrussell w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-04-2010, 07:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory