Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Dolot. Rura dolotowa do turbiny

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2019
    Auto
    Alfa romeo 159 1.9 jtd sportwagon 120km 8v
    Postów
    2

    Domyślnie Dolot. Rura dolotowa do turbiny

    Witam potrzebuję kupić dolot, rurę dolotową do turbiny alfa romeo 159 1.9jtd 120km 8v. Szukałem wszędzie w serwisie czas oczekiwania 8 tygodni. Proszę o pomoc może ma ktoś taką na części. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Kolego szukaj w Turborury,ja tam kupiłem;czas oczekiwania trzy dni,około 300zł . Przy okazji spisz numer ze starego węża i podaj przy zamawianiu.

    Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar cybermyszak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Tarnów/Niepołomice
    Auto
    2 x AR 159 2.0 JTDM
    Postów
    113

    Domyślnie

    Rzuć okiem na MotoAkuki. Jest raczej drożej, niż taniej, ale w chwili, kiedy nikt nigdzie nie miał turborury do 2.0 (obdzwoniłem wszystko i wszystkich, nawet w ASO nie mieli na stanie i trzeba było czekać min. 2 tyg.), której potrzebowałem bardzo szybko, to tam udało mi się ją znaleźć.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Alfa 159 1.9 jtdm 8v
    Postów
    80

    Domyślnie

    Ja też takiej rury turbo szukam jest ciężko, jak znajdę to podam numer katalogowy
    Numer 55196604
    Ostatnio edytowane przez mariooo989 ; 17-04-2019 o 15:35

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Alfa 159 1.9JTDm 120KM
    Postów
    62

    Domyślnie

    Nie dawno jakieś zwierzątko pocięło mi węża do turbo, znalazłem na alle za 70 zł. i jeździ się całkiem dobrze. Węże oryginalne do turbo wytrzymują bardzo długo bo wykonane są z dobrej mieszanki, a kupowanie zamiennika za 300 zł to loteria. Poszukaj w eperze jaki numer potrzebujesz i wtedy rozpocznij poszukiwania.
    Eper podaje nr rury 50508205 ,to jest między coolerem a turbiną.
    Ostatnio edytowane przez Sel ; 17-04-2019 o 17:17

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Faktycznie sporo wniósł Twój post do tematu ; ) sam zainteresowany napisał że potrzebny mu tu i teraz a nie za pół roku jak ktoś będzie miał urzywaną rurę o tym samym numerze do pogonienia,tym bardziej że urzywaną to już ma. Ja właśnie śmigam na tej z loterii za trzy stówki już ponad rok i jest ok,tym bardziej że z dziurą w rurze raczej nie pojeździsz,chyba że odstawisz auto i będziesz szukał okazji. BTW dla mnie trzy stówki za kawałek gumowego węża to już jest jakiś absurd.
    Pozdrawiam.

    Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    159 1.9 jtd 150hp
    Postów
    45

    Domyślnie

    Polecam autotarget jaworzno, szukalem rury od intercoolera do turba , serwis nigdzie na hurtowni nie znalazl , sprowadzenie to koszt 1100 zl , na turborury zamienniki to koszt 300 a w targecie 200 i odebralem nastepnego dnia.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał cybermyszak Zobacz post
    Rzuć okiem na MotoAkuki. Jest raczej drożej, niż taniej, ale w chwili, kiedy nikt nigdzie nie miał turborury do 2.0 (obdzwoniłem wszystko i wszystkich, nawet w ASO nie mieli na stanie i trzeba było czekać min. 2 tyg.), której potrzebowałem bardzo szybko, to tam udało mi się ją znaleźć.
    W motoakuki zamawialem przewody do klimy , cena przystepna ale koszt sprowadzenia org rury to ponad 1000

Podobne wątki

  1. Rura dolotowa do turbiny z intercoolera i inne.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 19:04
  2. Rura dolotowa
    Utworzone przez bella w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-05-2012, 15:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory