Pacjent 1.9 jts
Problem : alternator do wymiany i z odmy dziwny dźwięk odma która była wymieniana na taki jaki był polecany gdzieś na forum z bmw e60 bodajże
Jako zamiennik urzygane pół silnika i prawe przednie nadkole

Pytanie do was czy to mogła pójść jakas uszczelka na bloku silnika czy może coś innego bo niby że cała substancja pochodzi z węża od wspomagania jednakże na zbiorniku nie widzę ubytku wręcz bym powiedział że jest trochę nad maxem

Przebieg problemu ogólnie zaczęło się od peknietej odmy obrazki w komentarzach jak i filmik wymieniłem ją na taki jaki znalazłem na forum i pochodzi ona z diesla e60 i problem był taki ze olej uciekał mi nawet widziałem chyba niebieski dymek więc chyba najwidoczniej olej się spalal przez dostanie się do kolektora i dużo oleju zzeralo ale wymieniłem i po wymianie był na chwilę spokój po czym pojechałem do pracy (20km) i powyżej 100 km/h wyświetlila mi się ikonka akumulatora dojechałem do pracy po pracy w połowie drogi odlaczylo mi radio później abs vdc ebd i tak już nie miało siły auto więc stanąłem autem podladowalem trochę przez kable akumulator jednakże niecałe 5 km ujechal i stanął po na lądowaniu w domu dojechalem nim do domu i okazało się że alternator się zalal substancja ja myślę że to olej bo substancja przypomina olej pojechałem do mechanika dzisiaj to powiedział że alternator mógł się spalić przez kleme minusowa która była na luźno zamocowana na aku

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka