Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Brera - prawe lusterko brery po wymianie mozna popatrec jedynie na wschód....

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    MONTESILVANO
    Auto
    Brera 2.4jtdm v20,
    Postów
    23

    Domyślnie Brera - prawe lusterko brery po wymianie mozna popatrec jedynie na wschód....

    Witam .
    Po krótce: brera ledwo co nabyta, poprzedni wlasciciel krotko przed sprzedażą rypnal lusterkiem w jakis fyrgon w ciasnym przejezdzie, lusterko sie odczepilo z zaczepu wiec mistrz przykleil je na tasme klejaca. No comment.
    Pierwszy moj zakup to kompletne lusterko oryginalne uzywane wraz z,calym ramieniem ktore przykrecane jest do drzwi.
    Lusteko wymieniłem wszystko idealnie ale.....
    Mimo ze lusterko jest przykrecone na swoim miejscu(innej opcji niema), ramie ktore mocuje sie na trzy sruby do drzwi i nie ma mozliwosci akiejkolwiek regulacji w tym miejscu idealnie trzyma linie z czescia ruchomą tą ktora sie sklada, ale niestety szkło nawet po maxymalnym ustawieniu w lewo nie odbija nawet tylu auta jakby brakowało marginesu regulacji ,sprawdzilem czy cos nie blokuje mechanizmu i okazalo sie ze mechanizmustawiania szkla jest na maxa przymkniety czyli ze jest na maxa w innych autach w tej pozycji lusterka prawego mozna ulozyc sobie fryzure siedzac za kierownica a w tym przypadku moge co najwyżej poogladac ludzistojacych na przystanku mijajac go.
    Dodam rowniez ze po podlaczeniu wszystkie funkcje typu skladanie podgrzewanie fotochrom dzialaja bez zarzutu lusterko obniza sie kiedy wbijam wsteczny wszystko cacy poza tym ze nie mozna zobaczyc co dzieje sie 10cm od boku auta .
    Moze wie ktos w czym jest problem bo ja szczerze nie mam juz pomyslow.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    2006 ML500, 2011 KIA Sedona
    Postów
    89

    Domyślnie

    Lusterko od anglika?

    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jozofek
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 1.9 jtd 156FL 2.4 JTDm 175 KM było obecnie 159 2.4JTDm Qtronic Ti
    Postów
    549

    Domyślnie

    Dałeś się naciąć na lustro od Angola i dla tego takie cuda [emoji16]

    Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    Bo to jest lusterko poprawne politycznie. trzeba patrzeć na wschód. tam na pewno jest jakaś cywilizacja

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    MONTESILVANO
    Auto
    Brera 2.4jtdm v20,
    Postów
    23

    Domyślnie

    Osz ku....wa nawet nie pomyslalem zeby zapytac przed kupnem.
    Faktycznie masz racje.

    - - - Updated - - -

    Faktycznie o tym nie pomyślałem i kupujac je na allegro nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby zapytac sprzedawce ( mimo ze sprzedajacy powinien taka informacje umiescic w opisie)
    Czyli co? Nie da rady nic zrobic z tym angielskim talatajstwemi przysposobic je jakos?

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Napisał morelexx Zobacz post
    Osz ku....wa nawet nie pomyslalem zeby zapytac przed kupnem.
    Faktycznie masz racje.

    - - - Updated - - -

    Faktycznie o tym nie pomyślałem i kupujac je na allegro nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby zapytac sprzedawce ( mimo ze sprzedajacy powinien taka informacje umiescic w opisie)
    Czyli co? Nie da rady nic zrobic z tym angielskim talatajstwemi przysposobic je jakos?
    Raczej nie. Angielskie ma inny kąt nachylenia obudowy. Żeby było jak trzeba, tylko lusterko EU
    "Nie możesz nazywać siebie prawdziwym miłośnikiem motoryzacji jeśli nigdy nie miałeś Alfy Romeo" - Jeremy Clarkson

    Pomogłem? Dodaj punkt reputacji (gwiazdka pod postem)

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    MONTESILVANO
    Auto
    Brera 2.4jtdm v20,
    Postów
    23

    Domyślnie

    Jak ktos z was ma dojscie do lusterka prawego do czarnej brery to bylbym zobowiazany.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory