Witam
Jestem nowy więc z góry przepraszam jak coś źle zrobiłem, próbowałem szukac wyjaśnienia na forum ale nie znalazłem
Mam alfę 159 1.9 8v 2007r. jakiś miesiąc miałem problem z autkiem i okazało się, że wtryski padły dałem do regeneracji mechanik założył, nim odebrałem auto okazało się że jest problem z egr i dpf. Więc tak, wtryski po regeneracji, egr wymieniony na nowy, dpf kupiony NOWY ZAMIENNIK. Po przejechaniu jakiś 500km wyskoczył mi błąd check engine okazało się, że jest problem z czujnikiem spalin dpf, mechanik posprawdzał wyszło że zatkany przewód ( nim sprawdził przewód zamówił czujnik spalin dpf) przeczyścił przewód i czujnik okazał się ok( dla pewności wstawił na chwile nowy i odczyt wskazań był taki sam), ALE od tego momentu wyskoczył mu błąd p1206 i zatkanie NOWEGO DPF na poziomie 90%( mechanik twierdzi ze to zatkanie wirtualne, ale po kilku próbach nie jest w stanie wykasować tego błędu p1206. Sprawdzał przewody, czujnik ciśnien spalin dpf, wtryski były robione jak pisałem wyżej, egr wymieniony na nowy a sam DPF to nowy zamiennik.
Jest ktoś w stanie mi pomóc?