Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Wyjście AUX w radio

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Świebodzin
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.0 JTDM 16v 136KM
    Postów
    25

    Domyślnie Wyjście AUX w radio

    Chciałem mieć wyjście AUX.
    Kupiłem na allegro aux-in-alfa-fiat-lancia-mini-iso-zolte-jack i za hu hu nie wiem jak to podłączyć
    Może ktoś wie?

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Conda
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    ALFA ROMEO 159 2.4 JTDM Q4 SW 252KM 531Nm
    Postów
    67

    Domyślnie

    Jak masz moduł blue&me to może być problem ,ponieważ gniazdo aux w radiu jest zajęte przez moduł.U mnie tak było

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    a jeśli nie ma to:
    a)to jest wejscie AUX, nie wyjście
    b)nie każde radio je ma - masz obsadzoną pinami/opisaną na naklejce żółtą kostkę w radiu? da się radio przełączyć w ogóle w tryb AUX (nawet jak masz gniazdo to może być konieczność aktywacji odpowiedniej w proxi)?

    radio się wysuwa, są specjalne chwytaki wkładane w 4 otwory w radiu za które się pociąga - mi sprzedali jako "od Opla" takie za parę zł.

    jak kolega wyżej pisał, jeśli jest B&M to niestety ono zajmuje tą wtyczkę

    w razie czego polecam zastanowić się nad symulatorem zmieniarki z BlueToothem, USB, AUX czy SD - jest jakis tam wybór, chyba Yatour rządzi tu na forum. ze 300zł i masz wszystkie interfejsy. są tematy o tym.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Świebodzin
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.0 JTDM 16v 136KM
    Postów
    25

    Domyślnie

    Mam moduł blue&me.

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    zatem symulator zmieniarki polecam - najprościej a tak w ogóle olać kabelek audio, tylko pewnie streaming przez BT wykorzystasz?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Świebodzin
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.0 JTDM 16v 136KM
    Postów
    25

    Domyślnie

    Dzięki czyli niepotrzebnie wydałem 20zł.

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar robbie77
    Dołączył
    03 2020
    Mieszka w
    Chrzanów
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDM 200 KM r. 2009
    Postów
    16

    Domyślnie

    Witam napiszę tutaj bo nie chce zakładać nowego tematu a chyba ogólnie pasuje: mam radio z navi oryginalne, bez blu&me i chciałbym zamontować wejście aux i wyczytałem, że do tego trzeba mieć możliwość aktywowania go w radiu. Wykonałem operacje src+on i na dole pojawił mi się obok skrótu CD skrot CDC ale nie jest on podświetlony i teraz nie da się na niego przejść wciskając src. Czy on się aktywuje jak z tyłu będzie wpięta kostka? Załączam zdjęcie jak to teraz wygląda. Dodam, że przed operacją src+on nie miałem na wyświetlaczu CDC

    Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [159] Wyjście Aux
    Utworzone przez milhome w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-10-2019, 12:59
  2. [159] [159] wyjście AUX
    Utworzone przez hymi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-05-2016, 12:12
  3. Wyjście aux
    Utworzone przez Bajsce w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-04-2016, 20:52
  4. [159] Wyjście aux
    Utworzone przez ziolo92 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-10-2014, 21:16
  5. Wyjście AUX
    Utworzone przez boss_do w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-05-2013, 09:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory