Pokaż wyniki od 1 till 3 med 3
    Användaren JAG ÄR NY - skrik inte!
    Gick
    03 2020
    Auto
    159 Q4 2.4
    Meddelanden
    6

Domyślnie Światla dzienne DRL. Centralny zamek

Hej.

Założyłem do 159 światła do rörelse dziennej, nie miałem z tym żadnego problemu, teraz chciałbym podłączyć funkcje zapalenia świateł przy otwieraniu i zamykaniu auta.
    Mam wszystko co potrzebne do tego ale nie mogę znaleźć sygnału z centralnego zamka, przlecialem testerem piny w dörrenach kierowcy oraz bezpieczniki pod kierownicą, znalazłem piny na których jest napięcie do kierunkowzkaow ale żadnego na którym jest sygnał po naciśnięciu kluczyka.
    Wie ktoś może w którym miejscu szukać takiego sygnału??

› Więcej...: Światla dzienne DRL. Centralny zamek

Användaren Cyklist Avatar Marcino20
    Gick
    02 2009
    Bor i
    DDS
    Auto
    AR 159 1,9 JTD 16V
    Meddelanden
    376

Domyślnie

W dziale zrób to sam wrzucałem tutka jak zamontować moduł CL home, który ja akurat podpiąłem pod halogeny. Załącza się tylko jak auto jest zgaszone (plus po stacyjce wyłącza moduł) i działa jedynie jak jest ciemno (czujnik zmierzchu), spójrz, może to Ci się sprawdzi, a podłącza się pod + od kierunkowskazu. Działa więc jedynie na postoju jak zamykasz/otwierasz auto po zmroku.
    Hade en 156 jtd 16v, jtdm 16v 159

Användaren JAG ÄR NY - skrik inte!
    Gick
    03 2020
    Auto
    159 Q4 2.4
    Meddelanden
    6

Domyślnie

Dzięki za odpowiedź, obejrzałem twój poradnik.
    Jak najbardziej myślałem o takim podłączeniu tylko myli mnie cały czas jedna kwestia, pisałem nawet do producenta z tym pytaniem.
    Używam modułu Lepard DRL AM.010.1.
    U mnie sygnał po stacyjce mam podpięty do stałego plusa (czyli cały czas moduł wykrywa kluczyk w stacyjce). A nadal mogę wywołać sygnałem, funkcje CL home. Oczywiście sygnał do uruchomienia CL home jest puszczony na odpowiedni kabel dla tego modułu.
    Czyli wychodzi na to, że dla tego modułu niezależnie czy kluczyk jest w stacyjce czy nie moduł CL home może być uruchomiony.
    Odpowiedzi na to pytanie nie uzyskałem od producenta. Dziwi mnie że CL home nie jest uzależniony od stacyjki bo naprawdę widać, że jest to rozbudowany moduł, co prawda nie mam wersji z czujnikiem zmierzchu, ale zastanawiam sie nad zmianą jego. Do modułu mogę wpiąć się laptopem i widzę kiedy jaka funkcja jest uruchamiana. Moduł uruchomiony motor widzi po napięciu akumulatora.

Liknande ämnen

1. Centrallås,
    Skapad gacek1234 i avsnitt 147
    Svar: 0
    Senaste inlägg författare: 18-04-2018, 20:32
  2. Centrallås,
    Skapad misiaczekbos 156 §
    Svar: 0
    Senaste inlägg författare: 13-12-2016, 18:39
  3. Centrallås,
    Skapad Norek212 i avsnitt 147
    Svar: 1