Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Temat: Podświetlanie wyświetlacza między zegarami

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Klonek
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    159 2.0 JTDm
    Postów
    877

    Domyślnie

    Inaczej zrozumiałem tą wypowiedź. Spoko. Ważne, że sprawa rozwiązana.

  2. #12
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    Tak, ale nie te, które są obsługiwane manetkami.
    Jeśli niewyraźnie napisałem to spróbuję bardziej łopatologicznie
    W przypadku sprzętu Blaupunkt, menu między zegarami jest bardziej rozbudowane - ustawimy sygnał dźwiękowy po przekroczeniu danej prędkości, automatyczną blokadę drzwi, czułość czujnika zmierzchu itp. Jeśli mamy ConnectNav, menu między zegarami jest okrojone - a ww.ustawienia zmienimy z poziomu systemu nav.

    Jasność wyświetlacza dla trybu dziennego oraz nocnego w obu przypadkach zmianiamy manetką.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  3. #13
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Można zmienić czułość (w ustawieniach między zegarami bądź w navi jeśli auto posiada).
    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Jasność wyświetlacza dla trybu dziennego oraz nocnego w obu przypadkach zmianiamy manetką.
    A, więc jednak nie w navi, nawet jeśli je posiada.

  4. #14
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    A, więc jednak nie w navi, nawet jeśli je posiada.
    Czy rozróżniasz funkcje czułości czujnika zmierzchu od jasności wyświetlacza?
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  5. #15
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Czy rozróżniasz funkcje czułości czujnika zmierzchu od jasności wyświetlacza?
    Oczywiście, że rozróżniam i obydwie te funkcje ustawiamy z manetki kierunkowskazów, jedną przyciskiem z czoła manetki, a drugą przyciskiem menu - już Cię ktoś wcześniej pytał, jakie funkcje są dostępne z navi i manetki jednocześnie, ale, swoim zwyczajem, nie raczyłeś mu odpowiedzieć.

    Napisz nam, kolejne kroki ustawienie, jednaj lub drugiej funkcji, z menu navi, skoro twierdzisz, ze jest to możliwe.

  6. #16
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Była: Alfa 159 1.9 8v JTDm. Teraz: Lexus IS 300h 2020
    Postów
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Jestem pewny, ponieważ miałem kilka wersji.
    W przypadku fabrycznego navi, menu między zegarami jest okrojone - obsługa części funkcji jest przeniesiona do systemu nav.
    Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    już Cię ktoś wcześniej pytał, jakie funkcje są dostępne z navi i manetki jednocześnie
    Przepraszam, może ja czegoś nie zrozumiałem, wnioskuje to z tego, że obie wasze wypowiedzi mówią o czymś zupełnie innym.

    Chciałem się dowiedzieć, które opcje nie są dostępne w menu manetek jeżeli mamy oryginalne NAVI.

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    ustawimy sygnał dźwiękowy po przekroczeniu danej prędkości, automatyczną blokadę drzwi, czułość czujnika zmierzchu itp. Jeśli mamy ConnectNav, menu między zegarami jest okrojone - a ww.ustawienia zmienimy z poziomu systemu nav.
    Miałem oryginalne nav z płytami wymienianymi zależnie od kraju. Czy to jest "ConnectNav"? (wg google tak).

    Zatem te wymienione opcje, czyli sygnał dźwiękowy, automatyczna blokada i czułość czujnika nie powinny być dostępne w menu prawda?

    Jestem na 100% pewien że je mam, ostatnio właśnie ustawiałem limit prędkości i zastanawiałem się jak to działa. Może wymiana radia lub przełącznika zespolonego powoduje, że staną się one dostępne? Obie rzeczy wymieniałem.
    Ostatnio edytowane przez lucassith ; 08-04-2020 o 12:04

  7. #17
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucassith Zobacz post
    Przepraszam, może ja czegoś nie zrozumiałem, wnioskuje to z tego, że obie wasze wypowiedzi mówią o czymś zupełnie innym.
    [MENTION=82824]lucassith[/MENTION], to właśnie Twoje pytanie miałem na myśli, tylko coś chyba pokręciłem, powołując się na nie.

  8. #18
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    Napisz nam, kolejne kroki ustawienie, jednaj lub drugiej funkcji, z menu navi, skoro twierdzisz, ze jest to możliwe
    Masz jakąś dysfunkcję powodującą brak umiejętności używania instrukcji do auta?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał lucassith Zobacz post
    Miałem oryginalne nav z płytami wymienianymi zależnie od kraju. Czy to jest "ConnectNav"? (wg google tak).

    Zatem te wymienione opcje, czyli sygnał dźwiękowy, automatyczna blokada i czułość czujnika nie powinny być dostępne w menu prawda?
    Jak będę miał czas to zabiorę MES do auta i sprawdzę, czy można zmienić dostępne funkcje menu jeśli jest navi - ja na pewno tego teraz nie mam.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  9. #19
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    247

    Domyślnie

    Twoją zasadniczą dysfunkją, jest to, że uważasz się za najmądrzejszego na Świecie, nie dopuszczając do siebie myśli, że może być inaczej i drugą, wynikającą z tej pierwszej, że swoich odkrywczych tez nie potrafisz uzasadniać - pamiętaj, że to Ty zacząłeś te personalne przepychanki.

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Klonek
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    159 2.0 JTDm
    Postów
    877

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucassith Zobacz post

    Chciałem się dowiedzieć, które opcje nie są dostępne w menu manetek jeżeli mamy oryginalne NAVI.

    Zatem te wymienione opcje, czyli sygnał dźwiękowy, automatyczna blokada i czułość czujnika nie powinny być dostępne w menu prawda?
    Jestem na 100% pewien że je mam, ostatnio właśnie ustawiałem limit prędkości i zastanawiałem się jak to działa. Może wymiana radia lub przełącznika zespolonego powoduje, że staną się one dostępne? Obie rzeczy wymieniałem.
    Mam co prawda tą ostatnią dostępną nawigację i jedynie SPEED LIMIT jest zarówno w navi jak i w zegarach. Ewentualnie czułość czujnika zmierzchu. Reszta jest przeniesiona do Navi.
    To co ma być na zegarach ustawia się to w MES, w zależności co masz na konsoli środkowej.

    U mnie są tylko dwie opcje:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fffff.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	37.2 KB
ID:	267857

Podobne wątki

  1. [Brera Spider] Wyświetlacz graficzny między zegarami licznika
    Utworzone przez Diabełek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 13-10-2017, 12:45
  2. Podświetlanie wyświetlacza ICS - problem
    Utworzone przez jerry46 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-09-2017, 07:36
  3. [159] Wskazania nawigacji między zegarami
    Utworzone przez lucek_lukasz w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-08-2015, 16:18
  4. [159] Czarny pasek na wyświetlaczu między zegarami.
    Utworzone przez kostek27 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-03-2012, 17:31
  5. [156] Demontaż wyświetlacza między zegarami
    Utworzone przez eis w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-06-2011, 19:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory