Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 59

Temat: Co to za ikona ( instrukcja milczy)

  1. #31
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,552

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    Panowie, z tej dyskusji wynika tylko jedno, że jak fakty świadczą przeciw Waszym teoriom, to tym gorzej dla faktów.
    O jakich faktach piszesz? Jak na razie to jedynie Twoje twierdzenie, że u Ciebie jest inaczej zaprzecza instrukcji obsługi, doświadczeniom z wielu innych egzemplarzy, a co ciekawsze - nawet instrukcji serwisowej, w której działanie systemów ASR/VDC jest szczegółowo opisane.

    Nagraj proszę krótkie wideo z tym jak się zapala ta ikona razem z migającą kontrolką VDC na prędkościomierzu.
    Ostatnio edytowane przez FXX ; 07-04-2020 o 18:40

  2. #32
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    247

    Domyślnie

    Powtarzam, bo widzę że nie za bardzo zrozumiałeś to, co napisałem - jest mi dokładnie, całkowicie obojętne, to co zrobicie z tym co napisałem - po co miałbym Was o tym przekonywać - podaj mi chociaż jeden powód.

    Twój kolega, pewnie by sobie zażyczył, żebym mu wysłał fabryczną listę wyposażenia samochodu, po to, żeby mu udowodnić, że wie lepiej jakie ono jest.

    Koledze, który założył wątek, doradzałbym zrobienie diagnostyki - tylko jak już będziesz miał wynik z brakiem usterki, to zanim zamieścisz print screen, nie zapomnij go uwiarygodnić u notariusza, bo Ci koledzy i tak nie uwierzą.

  3. #33
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,552

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    Powtarzam, bo widzę że nie za bardzo zrozumiałeś to, co napisałem - jest mi dokładnie, całkowicie obojętne, to co zrobicie z tym co napisałem - po co miałbym Was o tym przekonywać - podaj mi chociaż jeden powód.
    Doskonale zrozumiałem co napisałeś, ot naiwnie liczyłem, że spełnisz moją prośbę i pokażesz mi ten fakt, który wszystkiemu zaprzecza.

  4. #34
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    247

    Domyślnie

    Skup się lepiej na przekonywaniu kolegi do zrobienia diagnostyki, skoro wg Ciebie, ma awarię i podzielenia się z nami ich wynikiem.

  5. #35
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,552

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    Skup się lepiej na przekonywaniu kolegi do zrobienia diagnostyki, skoro wg Ciebie, ma awarię i podzielenia się z nami ich wynikiem.
    A dlaczegoż to miałbym się na tym skupiać, skoro nigdzie nie twierdziłem, że ma awarię?

    Tymczasem ponawiam prośbę - filmik to kilka minut roboty, może poświęcisz je chociażby dlatego, że ja poświęciłem te kilka minut w sprawie Twojego przekaźnika klaksonu i bezpiecznika "02"
    Ostatnio edytowane przez FXX ; 07-04-2020 o 19:34

  6. #36
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    skoro nigdzie nie twierdziłem, że ma awarię?
    To, co powiesz o przyczynie jego przypadku, do którego masz zdjęcie.

    Za pomoc podziękowałem i chwatit, nie zamierzam udowadniać nikomu, "że nie jestem wielbłądem".

  7. #37
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,552

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    To, co powiesz o przyczynie jego przypadku, do którego masz zdjęcie.
    Przecież ja już swoje napisałem, zadałem autorowi konkretne pytania o ewentualne okoliczności wystąpienia ikonki, na które do teraz nie ma odpowiedzi. Co chcesz więcej wiedzieć?

    Ja nie oczekuję, że udowodnisz mi, że nie jesteś wielbłądem.
    Oczekuję, tylko, że pokażesz mi ten przypadek, który jest niezgodny zarówno z instrukcją obsługi jak i instrukcją serwisową do modelu 159.

  8. #38
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    To, co powiesz o przyczynie jego przypadku, do którego masz zdjęcie.

    Za pomoc podziękowałem i chwatit, nie zamierzam udowadniać nikomu, "że nie jestem wielbłądem".
    Chyba nim jesteś, skoro nie rozumiesz i dorabiasz dziwne teorie.
    Czego z tego filmu nie rozumiesz?
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  9. #39
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    247

    Domyślnie

    Ok, jestem wielbłądem i przyznaję bez bicia, że wiesz lepiej, jakie ma wyposażenie mój samochód - robimy chlew w wątku, w którym, kolega poprosił o pomoc, bo wygląda na to, że tego nie rozumiecie, a zwłasza Ty, jako moderator, bo zdaję się, że nim jesteś, prawda?

  10. #40
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Nie zmieniaj tematu. Nie interesuje mnie wyposażenie prawie full opcja Twojego auta. Skupiamy się tylko na istocie problemu, mianowicie przy sprawnym i aktywnym ASR omawiana ikonka nie jest aktywna.
    Tyle podsumowania.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Zdarzający się brak wspomagania po odpaleniu, ikona akumulatora
    Utworzone przez Zefir w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-01-2017, 21:16
  2. [159] Alfa 159 Polaczenie telefonu, przycisk z ikona telefonu na kierownicy.
    Utworzone przez bartek1204 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-10-2014, 20:13
  3. Telefon ICS - ikona słuchawki
    Utworzone przez sqniasty w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-01-2013, 17:17
  4. Milczy, rozrusznik nie startuje, świeci się CODE.
    Utworzone przez sarinus w dziale 166
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-09-2010, 21:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory