Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Zakup silnika Z19DTH 1.9

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Seat leon
    Postów
    4

    Domyślnie Zakup silnika Z19DTH 1.9

    Czy ktos z was sie moze orientuje na temat firmy SILNIKI WILKI niestety moj 1.9JTDM 16v padl i muszę kupić motor i znalazłem u nich własnie taki silniczek po remocie. Zakup używanego to jak z loterią patrzac ze to stara jednostka

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar misiek15
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    159 1.9 JTD
    Postów
    222

    Domyślnie

    powiem tak , sa ludzie ktorzy polecaja i sa tacy ktorzy odradzaja. Ja osobiscie szukalbym uzywanego słupka , sam ostatnio wymienialem silnik bo panewka sie obrocila i tez stalem przed dylematem ale jednak slupek byl dobra opcja. Pamietaj ze taka firma tez musi zarobic wiec trzeba sie zastanowic jakich uzywaja zamienników , tłoki , panewki itp. Jakbys chcial swoj stary silnik od ratowac to pomysl ile by kosztowala naprawa , glowica i reszta , i napewno wyszla by spora suma. Gdzies na yt ogladalem warsztat co kupil regenerowany silnik do BMW i po tysiacu km juz byly opiłki w oleju , potem po 500 km panewka sie obróciła , plus taki ze silnik poszedl na gwarancje , ale znowu trzeba go wyciagnac , zaplacic mechanikowi , i znowu auto bedzie stalo tygodniami. Sam sie zastanów , ja bym napewno szukał używki. I nigdy nie uwierze ze taki silnik regenerowany od firmy wytrzyma np 200 tys + , to jest zrobione tak zeby wytrzymalo okres gwarancyjny a potem sie bujaj

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory