Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Rączka schowka pasażera

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2020
    Auto
    Audi a4
    Postów
    52

    Domyślnie Rączka schowka pasażera

    Witajcie, macie jakiś pomysł/sprawdzony sposób na ogarnięcie porysowanej rączki schowka? Samego uchwytu raczej nie dostanę, a też nie chcę wydawać 150zł na nowy cały schowek z powodu rączki. Podwędzony marker od dziewczyny nic nie dał Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	schowek.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	56.1 KB
ID:	276484

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    Proponuję okleić to jakąś folią samochodową pod kolor
    "Nie możesz nazywać siebie prawdziwym miłośnikiem motoryzacji jeśli nigdy nie miałeś Alfy Romeo" - Jeremy Clarkson

    Pomogłem? Dodaj punkt reputacji (gwiazdka pod postem)

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDM 150 KM 2008r. i Giulietta 1.4 120KM 2015r. Była Alfa Romeo 156 SW 2002
    Postów
    523

    Domyślnie

    Większość zabiegów sensownych będzie zbliżona kosztami do używki w dobrym stanie. Według mnie można zmówić spray z lakierem do tworzyw w dobranym kolorze, ale rączka będzie wymagała starannego przygotowania i oczyszczenia bo chyba jest pokryta czymś gumowatym. Osobiście używałem takiego spraya do malowania jednego plastiku i efekt jest super kolor nie do odróżnienia koszt nabicia ok 40zł w każdej lakierni.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2020
    Auto
    Audi a4
    Postów
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał maroz Zobacz post
    Większość zabiegów sensownych będzie zbliżona kosztami do używki w dobrym stanie. Według mnie można zmówić spray z lakierem do tworzyw w dobranym kolorze, ale rączka będzie wymagała starannego przygotowania i oczyszczenia bo chyba jest pokryta czymś gumowatym. Osobiście używałem takiego spraya do malowania jednego plastiku i efekt jest super kolor nie do odróżnienia koszt nabicia ok 40zł w każdej lakierni.
    Może dziwne pytanie ale mam wrażenie, że gdzieś to widziałem. Jest jakiś kod koloru (albo coś w ten deseń ) beżowego, welurowego wnętrza przed FL?

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDM 150 KM 2008r. i Giulietta 1.4 120KM 2015r. Była Alfa Romeo 156 SW 2002
    Postów
    523

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz10112 Zobacz post
    Może dziwne pytanie ale mam wrażenie, że gdzieś to widziałem. Jest jakiś kod koloru (albo coś w ten deseń ) beżowego, welurowego wnętrza przed FL?
    Kod Ci niepotrzebny bo w lakierni dobiorą idealnie do koloru tapicerki wystarczy zdemontować jakiś fragment w tym samym kolorze.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Rączka pasażera
    Utworzone przez Robalgis w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-08-2018, 09:15
  2. klamka schowka pasażera
    Utworzone przez krju w dziale GT
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-04-2018, 08:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory