Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Daszek 159

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    AR 159 SW, Honda Prelude 4gen
    Postów
    319

    Domyślnie Daszek 159

    Cześć. Moja dziewiątka z niejasnych dla mnie przyczyn daszek kierowcy ma w wersji bieda, tj.bez lusterka i lampki. Czarny środek, udało mi się kupić w dobrych pieniądzach nowy daszek z lusterkiem i lampką. Po zdjęciu daszka u mnie, nie ma niestety żadnej kostki żeby go podpiąć. Teraz pytanie - wystarczy z daszka pasażera pociągnąć kable i dać wtyczkę i będzie git? Czy są lepsze/prostsze sposoby?

    "Ważniejsza od celu podróży jest radość z podróżowania" - Soichiro Honda

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    AR 159 SW 1.9 8v 2006
    Postów
    75

    Domyślnie

    Nie jestem w 100% pewien, ale chyba to nie "bieda edyszyn" tylko celowy zabieg producenta.
    Jeździłem w sumie 3 159 i w żadnej nie było lusterka w daszku kierowcy, a były to różne wersje i roczniki.
    Co więcej w innych samochodach którymi jeździłem też nie było lusterka u kierowcy.

    Chyba chodzi o to by kierowca nie skupiał się w czasie jazdy na takich rzeczach jak perfect look, a jednak na drodze.
    Lampka chyba również mogłaby niechcący oślepić, a to nie jest najbezpieczniejsze w czasie jazdy.

    A daszek który chcesz kupić może pochodzić z anglika, dlatego wersja na lewą stronę ma lusterko i lampkę.

    Ale mogę się mylić.
    Ostatnio edytowane przez latawiec ; 07-07-2022 o 19:40 Powód: dodanie uwagi

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar majkelmu
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    była alfa romeo 145 1,6 TS '00, jest Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm
    Postów
    487

    Domyślnie

    Ja w polifcie wymieniałem daszek na taki z lusterkiem, lampką i homelink i miałem wiązkę w podsufitce. Dokładałem też lusterko fotochromatyczne i do niego też wiązka była. A podobno polifty miały wiązki okrojone.

    Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    AR 159 SW, Honda Prelude 4gen
    Postów
    319

    Domyślnie

    Szwagier ma 2006 sedana i ma lusterka i wsio. Ale u niego xenon, alarm itp. Tylko bez elektryki foteli.
    Ja daszek już kupiłem na allegro, raz tanifiat mi wycenił na 3200zl za czarny z home link. Teraz u kogoś innego jest za 289 a bez home link za 190 około.

    EDIT - to ja idę być głupim gdzieś indziej, kostka jest, tylko była dalekooo. [emoji23]
    [MENTION=29954]majkelmu[/MENTION] to z tym lusterkiem to dobra informacja bo też mam założone, ale nie działa, kupiłem auto, które było bite przodem i handlarz wymieniał szybę. Lusterko było jakby "wylane" więc kupiłem kolejne, ale nie szukałem wiązki jakoś bardzo [emoji16]
    Ostatnio edytowane przez nervousman ; 09-07-2022 o 22:39

Podobne wątki

  1. daszek przeciwsłoneczny
    Utworzone przez krzysieking w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-02-2014, 09:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory