Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Radio Belsee Car Play Alfa Romeo 159

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 120km sedan
    Postów
    1

    Domyślnie Radio Belsee Car Play Alfa Romeo 159

    Witam,

    Szukam informacji na temat Radia firmy Belsee, z opcją Car play.
    Czy ktoś posiada takie w swojej 159. Jak wyglada kwestia montażu oraz czy po montażu takiego radia działa sterowanie z kierownicy, fabrycznie posiadam radio bez nawigacji.

    Radio o którym mowa można znaleźć na yt po wpisaniu „ Belsee Best Android Auto Head Unit Car Play Radio Screen Stereo Upgrade for Alfa Romeo 159 Spider”

    Jestem również otwarty na alternatywne radia z funkcją Car Play, zależy mi głównie na podobnym wyglądzie do oryginalnego radia z nawigacją.
    Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomegm
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    KK
    Auto
    159 V6 Q4 Qtronic, Giulia Ti Q4
    Postów
    284

    Domyślnie

    Doświadczenia z takim radiem o jakim piszesz nie mam, natomiast po filmiku widać, że jest to typowe chińskie radio z androidem w sobie. O ile wygląd rzeczywiście przypomina oryginalną nawigację ze 159, o tyle funkcjonalnie według mojej opinii jest przekomplikowane.

    Mi podobnie zależało na Android Auto i CarPlay, dlatego wybrałem markowe radio Sony, do niego ramkę wypełniającą wnękę i adapter do sterowania z kierownicy. Być może estetyka takiego wariantu nie jest najlepsza, ale funkcjonalnie takie markowe radia są prostsze, a AA/CP po prostu działa w nich dobrze, jak w nowoczesnym aucie z tą technologią zainstalowaną fabrycznie.

    Oczywiście nie namawiam tylko na Sony, wedle uznania może być JVC, Alpine, Kenwood czy cokolwiek takiego, dla mnie Sony wygrał minimalizmem.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9jtdm 16V
    Postów
    16

    Domyślnie

    Możesz zdradzić jaki model Sony masz i czy były jakieś problemy z podłączeniem?

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Alfa Romeo Giulietta - radio
    Utworzone przez Blondii w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-05-2020, 15:36
  2. Niefabryczne radio Alfa Romeo Gt
    Utworzone przez Przemas922 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-09-2016, 12:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory