Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64

Temat: Wspomaganie - olej

  1. #61
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar yaniq
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTS
    Postów
    683

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    To pytanie do producenta skoro takiego SN wypuścił, nie do mnie.
    Ale ja pytam Ciebie, o Twoje zdanie w tej kwestii, a Ty po raz kolejny, uchylasz się od odpowiedzi - nie masz własnego zdania, czy Cię to nie interesuje, ale skoro tak, to po co w ogóle zabierasz głos w dyskusji?

  2. #62
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,542

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaniq Zobacz post
    Ale ja pytam Ciebie, o Twoje zdanie w tej kwestii, a Ty po raz kolejny, uchylasz się od odpowiedzi - nie masz własnego zdania, czy Cię to nie interesuje, ale skoro tak, to po co w ogóle zabierasz głos w dyskusji?
    Jakbyś nie zauważył, zabrałem głos tylko w odniesieniu do istnienia tego Service Newsa, a nie do słuszności zmiany GI/E na GI/R.
    To, że próbujesz mnie wciągać w dyskusję nt. słuszności tej zmiany czy tego zalecenia to już tylko Twoja sprawa, ja na ten temat nie mam ochoty dyskutować, bo:
    - nie mam wiedzy czy to jest słuszne czy nie, a rozważania "na chłopski rozum" jak to próbujecie tutaj robić mało mnie interesują,
    - od dawna nie mam 159, więc tym bardziej mnie to nie interesuje, a posiadana przeze mnie AR... nie ma hydraulicznego wspomagania.

    Tyle

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka

  3. #63
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,542

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaniq Zobacz post
    Zapytałem czy była taka akcja - zapytam więc Ciebie, tak, jak oni mnie, z nieskrywanym zdziwieniem:

    - dlaczego miałaby być taka akcja, dotycząca akurat 159/Brery/Coupe, a nie wszystkich samochodów grupy, w których fabrycznie zalewany byłby GI/E?

    Odpowiem Ci, tak, jak Ty mnie - masz nazwę ASO i sobie zadzwoń, bo być może mnie okłamali
    Dziwna sprawa z tym ASO, do którego dzwoniłeś
    Z Tobą rozmawiali czemu miałaby być taka akcja, a na maila tymczasem przyznali wprost, że nie mają i nigdy nie mieli autoryzacji Alfy Romeo, a co za tym idzie nie mają dostępu do systemu dla AR i na pytanie o konkretnego SN nie są w stanie odpowiedzieć

    Dzień dobry
    Dziękuję za kontakt, jednak pragnę poinformować ,że nigdy nie posiadaliśmy autoryzacji Alfa Romeo, także nie jestem wstanie odpowiedzieć na pana pytanie.
    Informacji na ten temat mogą udzielić autoryzowane serwisy marki. Zapytanie proszę skierować do Carservis Alfa Romeo Połczyńska 33, Warszawa
    Zatem albo Cię okłamali, albo nie dzwoniłeś tam

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka

  4. #64
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2022
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    57

    Domyślnie

    Jakich "drgań", o czym Ty bredzisz, występowało "gumowanie", czyli przy obracaniu kierownicą, odgłos taki, jakby pocierały o siebie dwa gumowe elementy i dodatkowo "gotował" się płyn w zbiorniczku, nie było żadnych drgań - skąd wytrzasnąłeś te "drgania", też od tego "prawdopodobnie mechanika"???

    Czym według Ciebie są te odgłosy, i co je powoduje? Dlaczego wymiana zbiorniczka powoduje ich ustanie?

Podobne wątki

  1. [Brera] Wspomaganie
    Utworzone przez Damian07 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-10-2021, 17:37
  2. 156 wspomaganie
    Utworzone przez kasa6661 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-02-2014, 20:56
  3. [146] Olej do wspomagania i olej silnikowy
    Utworzone przez GladArk146 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-04-2013, 15:26
  4. wspomaganie?
    Utworzone przez ufo1009 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-10-2010, 22:57
  5. [33] Wspomaganie w 33
    Utworzone przez hudy w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-11-2008, 09:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory