Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Temat: Co myślicie o tej Alfie? W kolejnym numerze tygodnika Moto będzie porównanie z 350Z

  1. #11
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał PietereQ
    Po pierwsze przeglądalem se dzis jakiś stary moto z przed pół roku i tam był ten test :? Oczywiescie alfa dostała. Nie wiem ale jeżeli 350Z nie nadaje się na tor no to brera jak dla mnie nadaje sie tylko na ryby. W przypadku gdzie 350Z dba o wizerunek marki to brera tylko ładnie wygląda, no i jeszcze sie dobrze ponoć prowadzi. Ale co z tego skoro alfa nie wyprodukowała ani jedego prawdziwego sportowego auta od jakichś 20 lat?
    Wiesz każdym samochodem można sobie fajnie pojeździc po torze, Nissanem to pewnie i też efektownie. Jednak stosunek ceny do jakości w przypadku tego samochodu jest naprawdę kiepski.
    Co do ostatniego zdania Twojej wypowiedzi jestem w 100% zgodny. Alfa Romeo idzie w zaparte z designem, ale w tyle pozostają osiągi. Ostatnimi czasy bardzo liczyłem na nowy model 8C, który mógłby poprawic wizerunek Alfy jako producenta samochodów sportowych, ale jak dobrze wiecie nie wszedł do produkcji. Sytuację ratuje troszkę 147/156GTA, ale to są nadal usportowione modele kompaktu i sedana.

  2. #12
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    powiem szczerze że jechałem Brerą 3.2 jts 250 KM i NIEMA gdzie jeżdzic !!!
    za szybka nawet jak dla mnie !
    5.5 s robi setke- a kat ok 7s moze ze było z górki- ale cos niesamowitego- zachwycałem sie subaru - kiedys lub mitsubischi evo- ale to to jest perełka! zreszta bedzie na zlocie- sami sprawdzicie!!!

  3. #13
    drugimarcin
    Gość

    Domyślnie

    Za duzo gazet!!! Ja wole samochodami jezdzic niz o nich czytac, tymbardziej ze testy bardzo czesto to brednie.Odczucia w danym samochodzie dla mnie sa wazniejsze niz 0,3 do setki wolniej, bo na ulicy to nie gra roli. Jestem pelen uznania za to co wsadzili do Brery, przede wszystkim zawieche ktora obejrzalem dokladnie. Do Nissana nic nie mam, ale mnie nie kreci.

  4. #14
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    stoje w kiosku i co widze ? automoto a wnim ALFA BRERA SPIDER 3.2 v6 Q4- No wszystko super tylko ten OPLOWSKI silnik psuje wszystko- choc tym ( znaczy sie Brerą)jechałem i chodzi rewelka to jednak doznania wzrokowe co do silnika sa mierne - NIECH wrócą chromowane kolektorki!!!

  5. #15
    bassman
    Gość

    Domyślnie

    Poprostu nie wierze ze Wloch z tradycjami wsadzil silnik GM ktory psuje temperament tego auta...

  6. #16
    artii_!3
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bassman
    Poprostu nie wierze ze Wloch z tradycjami wsadzil silnik GM ktory psuje temperament tego auta...
    Prawda:/

  7. #17
    drugimarcin
    Gość

    Domyślnie alfa romeo Brera

    Nikomu to nie przypadlo do gustu, pamietam jak 8 lat temu do 145/6 wsadzili rzedowki, tez mi bylo zal boxera. Zostalo tylko rdzennie wloskie jtd.

  8. #18
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    no ale niby tylko dół silnika i bloki są od GM a głowica jest wyrpodukowana przez alfe..

  9. #19
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    gadajcie sobie co chcecie ale alfy zawsze zachwycaly wygladem one wrecz urzekaly klijenta a brera nie jest inna .obejzalem ja sobie w salonie fakt ze silniki to zaurodziwe to nie sa ale reszta. pamietajcie ,ze takie autka to kupuja kobiety a wiadomo czyja glowa one kreca. ostatnio pokazywalem zonie alfe z lat 60 i wiecie co zrobila .... zamilkla i sie patrzyla a komentarz ,,ile to kosztuje i ,ze taka chce,, a osiagi hm... wazne jest przyspieszenie i ten pomruk .ps. w ostatnim tvn turbo pani narzekala,ze nie da sie jezdzic wygodnie 147 w 5 /piec/ osob . chyba jej sie pomylilo z passatem :mrgreen:

  10. #20
    artii_!3
    Gość

    Domyślnie

    No chyba się pomyliło.

Podobne wątki

  1. Co myślicie o tej alfie 166? Warta uwagi?
    Utworzone przez 6Pablo9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-09-2012, 08:33
  2. [33] Co myślicie o tej alfie 181KM :)
    Utworzone przez kontone w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-12-2008, 18:26
  3. A co myślicie o takiej Alfie a nawet 3
    Utworzone przez piotrek164 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-11-2007, 00:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory