Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 77

Temat: Wymieniał już ktoś obudowy lusterek na te z Ti?

  1. #1
    Chudy159
    Gość

    Question Wymieniał już ktoś obudowy lusterek na te z Ti?

    Witam. Czy ktoś z Was próbował wymiany w ten czy w inny sposób obudowy lusterek ? Noszę się z zamiarem zmiany zwykłych na te z wersji TI czyli chyba chrom lub tytan... nie wiem jaki jest dokładny kolor... połysk czy polerowany... widział może ktoś z Was na żywo lub ma taką wersję u siebie ? Pozdrawiam. Krzysiek
    PS.
    Cenowo nie ma tragedii jak na oryginał... ok. 200 zł za 2 szt. + wysyłka... w salonie BILEX w Łodzi - 46 zł drożej w zalezoności od wersji bo mają w ofercie obie a tam gdzie chyba zamówię tylko chrom...
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 04-11-2010 o 13:32

  2. #2
    murder
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chudy159 Zobacz post
    Witam. Czy ktoś z Was próbował wymiany w ten czy w inny sposób obudowy lusterek ? Noszę się z zamiarem zmiany zwykłych na te z wersji TI czyli chyba chrom lub tytan... nie wiem jaki jest dokładny kolor... połysk czy polerowany... widział może ktoś z Was na żywo lub ma taką wersję u siebie ?
    Ja wymienilem. Obudowy od TI maja kolor matowy.
    Wymiana nie jest skomplikowana, chwilke trzeba pokombinowac zeby zdjac z zatrzaskow stare obudowy.
    Obudowy od MiTo sa takie same i mozna zamowic obudowy z polyskiem - w kolorze klamek.

  3. #3
    Chudy159
    Gość

    Domyślnie

    A jakie ładniejsze ? Bo jak reszta ma połysk (grill, klamki, lampy) to może z połyskiem wezmę ?

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar spike
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Gdynia/Fjellsa
    Auto
    159SW 2.0 jtdM
    Postów
    238

    Domyślnie

    http://www.flickr.com/photos/kerm86/...7623981687786/ Tu masz zdjecia ze zlotu w Grudziadzu,jest zdjecie kolegi 159SW TI,jego sa akurat z polyskiem..
    Jak dokonasz zmiany,wklej fotke jak wyszlo,nie jestem zwolennikiem zmian,ale kto wie

  5. #5
    murder
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał spike Zobacz post
    http://www.flickr.com/photos/kerm86/...7623981687786/ Tu masz zdjecia ze zlotu w Grudziadzu,jest zdjecie kolegi 159SW TI,jego sa akurat z polyskiem..
    To co widze na foto to oryginalne lusterka od TI czyli matowe. Tzn one maja polysk ale nie sa to lusterka takie jak klamki czyli niby niklowane.

    Niklowane mozna zamowic obudowy lusterek od MiTo - beda pasowaly. Tu jest foto tych lusterek od Mito - slabo troche widac, ale sa inne niz oryginaly od TI.

    http://www.159ownersclub.it/public/f...&photoid=15936

  6. #6
    Chudy159
    Gość

    Domyślnie

    Chyba jednak wezmę te od TI, te nie chromowane... wydają mi się ładniejsze i chyba mniej będzie na nich znać jakieś odpryski bo wiadomo jak to z chromami bywa...

  7. #7
    rbt2005
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chudy159 Zobacz post
    Chyba jednak wezmę te od TI, te nie chromowane... wydają mi się ładniejsze i chyba mniej będzie na nich znać jakieś odpryski bo wiadomo jak to z chromami bywa...
    i jak tam zmieniłeś?? daj foty jakies

  8. #8
    Chudy159
    Gość

    Domyślnie

    Kurde... nie miałem kiedy ale w tym tygodniu zamwiam... po powrocie z urlopu... Wrzucę zdjęcia jak już będą...

  9. #9
    Użytkownik Świeżak Avatar warsztatpusz
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    159 Ti SW 2.4 JTDm
    Postów
    115

    Domyślnie

    Ma ktos z was numer czesci matowych z TI bo w serwisie zamówilem i przyszły z połyskiem (ogólnie były w dobrej cenie bo 125zl szt ale wole te matowe)
    teraz sprzedawca chce albo numer nadwozia modelu ti albo nr czesci

  10. #10
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Czekając na Giulie
    Postów
    111

    Domyślnie

    czy udało się komuś w końcu wymienić? Też o tym myślę Macie jakieś zdjęcia?
    pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [159] Czy ktoś z Was wymieniał tylne zawieszenie?
    Utworzone przez michal-ar1 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-09-2014, 20:28
  2. [166] uszczelniacze zaworów - czy ktoś wymieniał
    Utworzone przez Mikellino w dziale 166
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-12-2008, 14:02
  3. [155] wymieniał ktoś drążek kier. ?
    Utworzone przez bobryt w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-10-2007, 16:18
  4. czy ktoś wymieniał olej w skrzyniautomat 166 3.0 V6
    Utworzone przez rico w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-09-2007, 12:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory