Strona 98 z 100 PierwszyPierwszy ... 48888990919293949596979899100 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 1000

Temat: Jakie kupić wycieraczki? Allegro czy ASO?

  1. #971
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luck Zobacz post
    Zakładaj teraz a nie na wiosnę[emoji6] na wiosnę i w lecie każde lepiej działają przynajmniej u mnie a w chłodnym klimacie z różnymi syfami z drogi to już inna sprawa.
    A po co mam zwalić pióra na lodzie? Mam niedawno kupione pióra które są kiepskie to już je dojade

  2. #972
    Użytkownik Znawca Avatar Luck
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    KRA KNS
    Auto
    AR9 1,8 MPI LPG + Julka 1,4 TB
    Postów
    1,098

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    A po co mam zwalić pióra na lodzie? Mam niedawno kupione pióra które są kiepskie to już je dojade
    No przecież napisałem po co. Spodziewałeś się że ktoś napisze fajnie, że kupiłeś? To nic nie wnosi do tematu wątku, czyli jakie polecane wycieraczki. Polecane mogą być jak się je już przetestuje, najlepiej w dłuższym okresie. Najtrudniej wycieraczki mają w zimie właśnie bo mróz sól itd więc prawdziwy test to test zimowy. Bywa że gdzieś nie wycierają w zimie na części powierzchni bo zmarznięte albo hałasują od nowości bo guma stwardniała od zimna lub skaczą po szybie i przy kiepskim produkcie tak jest od razu a w lecie te same wycieraczki mogą być całkiem dobre.

  3. #973
    Użytkownik Rowerzysta Avatar majkelmu
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    była alfa romeo 145 1,6 TS '00, jest Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm
    Postów
    487

    Domyślnie

    Ja kupiłem komplet 3 szt do SW na Ali. Była promocja na 11.11 coś koło 42 zł kosztowały. Przyszły po 2 tygodniach. Na razie super.
    51,86 zł 35%OFF | Erick's Wiper LHD przednia i tylna wycieraczka zestaw ostrzy do Alfa Romeo 159 2004 - 2011 szyba przednia szyby 22 "+ 18" + 13"
    https://a.aliexpress.com/_uVybkV

    Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

  4. #974
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luck Zobacz post
    No przecież napisałem po co. Spodziewałeś się że ktoś napisze fajnie, że kupiłeś? To nic nie wnosi do tematu wątku, czyli jakie polecane wycieraczki. Polecane mogą być jak się je już przetestuje, najlepiej w dłuższym okresie. Najtrudniej wycieraczki mają w zimie właśnie bo mróz sól itd więc prawdziwy test to test zimowy. Bywa że gdzieś nie wycierają w zimie na części powierzchni bo zmarznięte albo hałasują od nowości bo guma stwardniała od zimna lub skaczą po szybie i przy kiepskim produkcie tak jest od razu a w lecie te same wycieraczki mogą być całkiem dobre.
    O jej co Ty nie powiesz. Założę przetestuje i napisze. Jakbym 3 dni temu założył to mówisz, że już test byłby miarodajny tak?������

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał majkelmu Zobacz post
    Ja kupiłem komplet 3 szt do SW na Ali. Była promocja na 11.11 coś koło 42 zł kosztowały. Przyszły po 2 tygodniach. Na razie super.
    51,86 zł 35%OFF | Erick's Wiper LHD przednia i tylna wycieraczka zestaw ostrzy do Alfa Romeo 159 2004 - 2011 szyba przednia szyby 22 "+ 18" + 13"
    https://a.aliexpress.com/_uVybkV

    Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka
    Ta na tył pasuje i przylega dobrze do szyby podczas pracy?
    Ostatnio edytowane przez Czarny_28 ; 25-02-2021 o 15:06

  5. #975
    Użytkownik Znawca Avatar Luck
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    KRA KNS
    Auto
    AR9 1,8 MPI LPG + Julka 1,4 TB
    Postów
    1,098

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    O jej co Ty nie powiesz. Założę przetestuje i napisze. Jakbym 3 dni temu założył to mówisz, że już test byłby miarodajny tak?������

    - - - Updated - - -



    Ta na tył pasuje i przylega dobrze do szyby podczas pracy?
    Jeśli dla ciebie 3 dni to dluzszy okres to ok możesz napisać po 3 dniach. Ja napisałem wcześniej zupełnie coś innego. Chociaż to i tak będzie opinia tylko jednego człowieka ale może ktoś dołączy i potwierdzi wnioski lub zaprzeczy kto wie.
    W gruncie rzeczy nie chodzi o bicie piany lub nabijania nie tematycznych treści więc luz [emoji6] Życzę udanego testowania, radości z jazdy i życia.

  6. #976
    Użytkownik Rowerzysta Avatar majkelmu
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    była alfa romeo 145 1,6 TS '00, jest Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm
    Postów
    487

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    O jej co Ty nie powiesz. Założę przetestuje i napisze. Jakbym 3 dni temu założył to mówisz, że już test byłby miarodajny tak?������

    - - - Updated - - -



    Ta na tył pasuje i przylega dobrze do szyby podczas pracy?
    Tak pasuje, przylega, dobrze zbiera i jest cicha

    Za te pieniądze nie spodziewałem się cudów, ale jestem pozytywnie zaskoczony. Są o niebo lepsze niż Valeo First które miałem wcześniej na przodzie. Valeo jęczały strasznie a przy prędkości 130 km/h skakały po szybie. Te Chińczyki na razie testowałem do 140km/h i jest OK
    Ostatnio edytowane przez majkelmu ; 25-02-2021 o 22:02

  7. #977
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luck Zobacz post
    Jeśli dla ciebie 3 dni to dluzszy okres to ok możesz napisać po 3 dniach. Ja napisałem wcześniej zupełnie coś innego. Chociaż to i tak będzie opinia tylko jednego człowieka ale może ktoś dołączy i potwierdzi wnioski lub zaprzeczy kto wie.
    W gruncie rzeczy nie chodzi o bicie piany lub nabijania nie tematycznych treści więc luz [emoji6] Życzę udanego testowania, radości z jazdy i życia.
    Słuchaj wrzuciłem info, że takie można kupić sygnowane Valeo w takim markecie, a nie po to żeby mi ktoś bił brawo, a jak potestuje to napiszę czy są ok

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał majkelmu Zobacz post
    Tak pasuje, przylega, dobrze zbiera i jest cicha

    Za te pieniądze nie spodziewałem się cudów, ale jestem pozytywnie zaskoczony. Są o niebo lepsze niż Valeo First które miałem wcześniej na przodzie. Valeo jęczały strasznie a przy prędkości 130 km/h skakały po szybie. Te Chińczyki na razie testowałem do 140km/h i jest OK
    Dzięki za info. Chyba zamowie na sam tył albo komplet na zaś

  8. #978
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Założyłem te wycieraczki VALEO z marketu ACTION i powiem tak dobrze przylegają, fajnie ściągają, raczej ich nie słychać-czasami się zdazy ale to naprawdę rzadko. Nie pierdzą i nie przeskakują ale są nowe. Zobaczymy co będzie po jakimś czasie ale za 25 zł według mnie warto. Na tył dziś mi przyszła wycieraczka z Chin i też wydaje się być całkiem OK. Zdam relacje za kilka miesiecy

  9. #979
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar strzelec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    SD
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4, Alfa Romeo 159 2.0 Mondeo Hybryd Vigniale
    Postów
    533

    Domyślnie

    Zakupiłem takie wycieraczki https://allegro.pl/oferta/wycieraczk...zUwOWM4NWY%3D#
    Ale klips jest nie dobry albo ja coś robię źle. Na zdjęciu widać dodatkowy plastik po bokach i przez to nie pasuję. Pytam czy robię coś nie tak bo już kilka osób kupiło z tej aukcji i nikt nie piszę o problemach. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20210414_180633.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	77.3 KB
ID:	277529

  10. #980
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał strzelec Zobacz post
    Zakupiłem takie wycieraczki https://allegro.pl/oferta/wycieraczk...zUwOWM4NWY%3D#
    Ale klips jest nie dobry albo ja coś robię źle. Na zdjęciu widać dodatkowy plastik po bokach i przez to nie pasuję. Pytam czy robię coś nie tak bo już kilka osób kupiło z tej aukcji i nikt nie piszę o problemach. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20210414_180633.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	77.3 KB
ID:	277529
    Może jakiś wybrak poszedł?
    Ostatnio edytowane przez Czarny_28 ; 15-04-2021 o 10:55

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Jakie wycieraczki
    Utworzone przez barnio w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 13-06-2017, 10:57
  2. Jakie wycieraczki
    Utworzone przez Długi1987 w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-03-2015, 22:42
  3. [156] Jakie wachacze z Allegro ?
    Utworzone przez krzysiek-lex w dziale 156
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 05-09-2011, 10:00
  4. [156] Wycieraczki - jakie kupić?
    Utworzone przez Istvan w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-12-2007, 15:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory