Strona 101 z 180 PierwszyPierwszy ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 1796

Temat: Co myślicie o chińskim radiu z odtwarzaczem DVD, GPS i DVB-T zamiast fabrycznego?

  1. #1001
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar reek
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    159
    Postów
    48

    Domyślnie

    Wejdz jeszcze w factory settings kod 126 i sprawdz czy masz ustawione radio na europe przy okazji mozesz sobie dac logo alfy przy zalaczaniu radia i inne pierdoly ja w koncu ogarnalem i dziala mi 6 przyciskow z kiery musialem sciagnac aplikacje do radia ze sklepu

  2. #1002
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    159
    Postów
    731

    Domyślnie

    Dzieki za udostępnienie dodatkowych opcji
    Ustawienia anteny miałem na Europe, ale jakoś nie najlepiej ściąga, poprzednii grało idealnie wszędzie, a teraz potrafi gubić fale po za warszawą, co mnie dziwi.
    Radio chciałem podpiąć pod stacyjke, ale znalazłem tam tylko +12 i mase, a po wsadzeniu kluczyka na pozostalych trzech żyłach nie bylo powrotu +12, więc zrezygnowałem widząc takie cienkie przewodziki
    Rozbiorę podłokietnik i tam podepnę sobie radio no i dodatkowo zrobie gniazdo z podwójnym USB w głebokim schowku bo mam gniazdo zapalniczki wylamane czyli luźne bo straszne jest podłączanie ladowarek samochodowych, żadne sie dobrze nie trzymają

  3. #1003
    Użytkownik Znawca Avatar Luck
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    KRA KNS
    Auto
    AR9 1,8 MPI LPG + Julka 1,4 TB
    Postów
    1,098

    Domyślnie

    Ale przecież najzwyklejsza antena ma wzmacniacz zaraz przy bacie. Ori radio puszczalo tam napięcie przez swoje gniazdo antenowe. Po zmianie radia trzeba zastosować separator antenowy który ma dodatkowy przewód na zasilanie który należy podpiąć pewnie po stacyjce bo bez sensu na stałe 12. Proszę mnie poprawić jeśli coś źle napisałem. Sam zakupiłem ostatnio pioneera takiego jak Woopy i czekam na ten separator by uruchomić radio fm.

  4. #1004
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Saander
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Nowogrodziec / Bolesławiec
    Auto
    Była 156 FL 2,4 JTD 175KM, jest 159 2,4 200KM
    Postów
    72

    Domyślnie

    No właśnie, a to nie wystarczy podpiąć +12 do niebieskiego przewodu z radia?:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HTB1p1h.KpXXXXbTXpXXq6xXFXXX9.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	89.6 KB
ID:	199908

  5. #1005
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    159
    Postów
    731

    Domyślnie

    Ok 18stej jade do goscia co sie zajmuje radiami to podepnie pod miernik i sprawdzi ile ciagnie pradu radio wygaszone ale nie wyłaczone. Przy okazji założe sobie separator antenowy.

    A probowal ktoś podlączać pod te chinole na androidzie modemy 3g?
    Ja jestem ogolnie mega zadowolony z radyjka

  6. #1006
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    159
    Postów
    731

    Domyślnie

    no i po wizycie u gościa od radyjek stwierdzono, że żaden wzmacniacz ani separator nie pomoże na słabą jakość sygnału radia, tzn w Warszawie przelatuje mi radio stacje, nie chce łapać stacji, kilka złapie i to wszystko, mam ustawione pasmo na Europe, ustawiałem też na inne pasma, podłączane oczywiście separatory!! Ale jak powiedział gość, to chińczyk i często miał tak że są uwalone tunery. Tylko i wyłącznie na gwarancję, a to jak wiadomo raczej to odpada ( wysyłki polska>>chiny, chiny>>polska) ceny przewyższą wartość radia. A tunera w radiu się nie wymieni.
    Druga sprawa radio po podłączeniu na stałe i wygaśnięciu wyświetlacza przyciskiem on/off pobiera 600mA czyli katastrofa !! Przy normalnej pracy ok 1A
    Więc zostaje dołożenie zasilania po stacyjce i denerwowanie się również długim załączaniem choć do tego się przyzwyczaję, ale do kiepskiej jakości odbioru stacji radiowych, albo w ogóle ich brak już NIE !!

  7. #1007
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar reek
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    159
    Postów
    48

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinq24 Zobacz post
    no i po wizycie u gościa od radyjek stwierdzono, że żaden wzmacniacz ani separator nie pomoże na słabą jakość sygnału radia, tzn w Warszawie przelatuje mi radio stacje, nie chce łapać stacji, kilka złapie i to wszystko, mam ustawione pasmo na Europe, ustawiałem też na inne pasma, podłączane oczywiście separatory!! Ale jak powiedział gość, to chińczyk i często miał tak że są uwalone tunery. Tylko i wyłącznie na gwarancję, a to jak wiadomo raczej to odpada ( wysyłki polska>>chiny, chiny>>polska) ceny przewyższą wartość radia. A tunera w radiu się nie wymieni.
    Druga sprawa radio po podłączeniu na stałe i wygaśnięciu wyświetlacza przyciskiem on/off pobiera 600mA czyli katastrofa !! Przy normalnej pracy ok 1A
    Więc zostaje dołożenie zasilania po stacyjce i denerwowanie się również długim załączaniem choć do tego się przyzwyczaję, ale do kiepskiej jakości odbioru stacji radiowych, albo w ogóle ich brak już NIE !!
    Zatwierdziłes już Chinczykowi na ali bo jak nie to zakładaj spor pisz ze nie działa tuner radiowy i albo zwrot połowy kasy albo naprawa gdzie on wysyła pieniadze na przesyłke

  8. #1008
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    159
    Postów
    731

    Domyślnie

    pisałem do chińczyka, jak odpisze to zobaczymy. Ewentualnie założę spór
    Kiepsko, a jak wygląda z modemem 3G ? testował ktoś i ewentualnie AERO2
    mógłbym słuchać internetowego radia, choć i to pewnie nie do końca zda egzamin
    ach kiepsko to widzę

  9. #1009
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar reek
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    159
    Postów
    48

    Domyślnie

    Jeszcze jest kolejna opcja to aktualizacja oprogramowania moze to pomoze ale to juz na koniec ja wczoraj zrobilemi tyle nowych opcji dodano ze znowu bede ogarnial z 2 tyg.

  10. #1010
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Saander
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Nowogrodziec / Bolesławiec
    Auto
    Była 156 FL 2,4 JTD 175KM, jest 159 2,4 200KM
    Postów
    72

    Domyślnie

    Ja dzisiaj podłącze separator i dam znać jak u mnie odbiera. Robiłeś aktualizacje przez radio czy sciagales skądś pliki?
    Co do modułu 3g też się zastanawiam, chociaż mam teraz udostępnienie przez WiFi z telefonu i działa bardzo dobrze.
    Ostatnio edytowane przez Saander ; 06-05-2016 o 08:33

Podobne wątki

  1. Demontaż fabrycznego radia
    Utworzone przez BlackBomb w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-12-2021, 12:56
  2. [156] Jakie radio zamiast fabrycznego?
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 13:16
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 12:44
  4. Problem tempomatu (nie fabrycznego)
    Utworzone przez khropek w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 15:51
  5. [156] Niskotonowy zamiast fabrycznego tyłu...
    Utworzone przez Seferiel w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 10:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory