Strona 161 z 180 PierwszyPierwszy ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,601 do 1,610 z 1796

Temat: Co myślicie o chińskim radiu z odtwarzaczem DVD, GPS i DVB-T zamiast fabrycznego?

  1. #1601
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    159
    Postów
    90

    Domyślnie

    macie może rejestrator który możecie polecić? najlepiej bez wyświetlacza, przez czujnik obok lusterka mało miejsca jest na szybie by wyglądało to dobrze

  2. #1602
    Użytkownik Świeżak Avatar davit
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW / 1.9JTDm
    Postów
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał active87 Zobacz post
    macie może rejestrator który możecie polecić?
    Chodzi o taki podłączany pod radio czy samodzielny?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Fatefulqt Zobacz post
    Zaproponujcie jakieś fajne 2din radio na android
    To co mogę powiedzieć o chińskim radiu a Androidem 10 (4GB RAM, 8rdzeni, 64GB ROM, Ekran 6,2"), którego jestem posiadaczem to, że jeżeli oczekujesz perfekcji od radia to się 2x zastanów.

    (-) 1. Konstrukcja chyba nie jest do końca przemyślana, ponieważ w głośnikch słychać szumy i inteferencje (spekulacje są, że od wifi, bluetooth a nawet od LCD) nawet przy Volume 0.
    Podczas jazdy nie daje się to we znaki ale sam fakt świadomości, że tak jest denerwuje.

    (-) 2. Android w aucie to super sprawa i przekleństwo zarazem. Zmiana źródeł sygnału z kierownicy (porażka) polega na przełączaniu aktywnych aplikacji więc również i google maps jeśli jest uruchomione.

    (-) 3. DPI domyślne przy ekranie 6,2" 800x480 nie jest najlepsze. Trzeba je zwiększyć w ustawieniach żeby można było wygodniej korzystać z radia.

    (-) 4. Słaba aplikacja do dzwonienia - trudno wybierać numery, brak wybierania głosowego, domyślnie brak kontaktów google.


    (+) 1. Yanosik + Google maps w jednym urządzeniu. Nie trzeba kombinować z uchwytami do telefonu.

    (+) 1.1 Możliwość stosowania map offline (nawet jak padnie bateria w telefonie to się nie zgubimy bo mamy radio w aucie z mapami )

    (+) 2. Rozmowy bluetooth - może jakość nie jest krystaliczna (jak w moim poprzednim radiu Alpine) ale da się dogadać.

    (+) 3. Asystent google - łatwo wybrać trasę w nawigacji, dodać stację benzynową na trasie jeśli potrzeba

    (+) 4. +10 do wyglądu auta

    (+) 5. Żródła sygnału - USB 2x, karta microSD 2x, AUX, DVD, Bluetooth, Youtube

    (+) 6. Możliwość odtwarzania plików .flac

    (+) 7. Wejścia wideo dla rejstratora trasy i kamery cofania (super sprawa)

    (+) 8. Wyjścia audio RCA na wszystkie kanały + subwoofer.

    (+) 9. Wersja z DSP ma dobre ustawienia dźwięku.

    (+) 10. Jakość dźwięku moim zdaniem nie odstaje od oryginału (wersja z DSP ma inną końcówkę mocy podobno więc nie wypowiem się o tej bez DSP), no może radio FM kuleje jakością troszkę...


    Żródło zakupu: https://pl.aliexpress.com/item/4000207523599.html
    Z wysyłką z Czech w 7dni 1100 PLN

    Teraz bym się zastanowił nad wersją z większym wyświetlaczem (7" 1024x600): https://pl.aliexpress.com/item/4000421060299.html
    Z wysyłką z Polski niecałe 1200 PLN

    Kupowałem 2 takie radia z obu powyższych sklepów.
    Ostatnio edytowane przez davit ; 04-06-2020 o 16:36

  3. #1603
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    159
    Postów
    90

    Domyślnie

    Cytat Napisał davit Zobacz post
    Chodzi o taki podłączany pod radio czy samodzielny?
    najlepiej z wifi, zastanawiam się nad 70mai mini najbardziej zależy mi by zajmował jak najmniej miejsca

  4. #1604
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Alfa Romeo 159 TI 2.0 190KM/430NM
    Postów
    39

    Domyślnie

    Ktoś montował to radio z drugiego linku?
    Będę chciał wymienić i zastanawiam się nad nim lub GMS 9401/7901.

  5. #1605
    Użytkownik Świeżak Avatar davit
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW / 1.9JTDm
    Postów
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miszel Zobacz post
    Ktoś montował to radio z drugiego linku?
    Kilka stron wcześniej (może z 2-5) masz ze zdjęciami ktoś wrzucał.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał marcin87k Zobacz post
    Fotka na szybko - niestety w garażu podziemnym, trochę ciemno ale coś widać.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: IMG_20200410_144742.jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 76.1 KB ID: 267913
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: IMG_20200410_144833.jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 35.4 KB ID: 267914
    Ekran jest błyszczący i się palcuje, pokrętła plastik-fantastik ale w sumie to jakości nie wiadomo jakiej nie oczekiwałem. Co najważniejsze jest dobrze spasowane.

    Na recenzję to jeszcze zdecydowanie za wcześnie ale takie szybkie spostrzeżenia co do działania tego:

    + Bardzo prosta instalacja, nigdzie się nie musiałem wpinać nawet ze sterowaniem kierownicy (kabelki SWC wiszą sobie wolno a wszystko działa, widać dobry adapter CAN-bus w zestawie). Wspominam dlatego, że przy poprzednim radiu (JVC KW-NT1) instalacja była bardziej skomplikowana.
    + Możliwość wyboru podświetlenia przycisków (czyli wreszcie mam czerwono zamiast niebieskiego)
    + Bluetooth, Wifi, GPS, Rejestrator DVR, Kamera Cofania - wszystko działa

    - Sprzęt jest wolny mimo 4GB ram (strach pomyśleć co by było gdyby było 2GB)
    - Wolne wifi (internet udostępniałem hotspotem z telefonu który był w zasięgu LTE a apka Yanosika pobierała się niczym przez GPRS)
    - Kamera cofania (która została stara) ma gorszą jakość niż na starym sprzęcie (no ale może trzeba będzie zainwestować w nowszą z HD)
    - Brak wbudowanego czujnika jasności
    Strona 152

  6. #1606
    Użytkownik Świeżak Avatar Fatefulqt
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Alfa Romeo 159 ti sw 2.4 jdtm
    Postów
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał davit Zobacz post
    Chodzi o taki podłączany pod radio czy samodzielny?

    - - - Updated - - -




    To co mogę powiedzieć o chińskim radiu a Androidem 10 (4GB RAM, 8rdzeni, 64GB ROM, Ekran 6,2"), którego jestem posiadaczem to, że jeżeli oczekujesz perfekcji od radia to się 2x zastanów.

    (-) 1. Konstrukcja chyba nie jest do końca przemyślana, ponieważ w głośnikch słychać szumy i inteferencje (spekulacje są, że od wifi, bluetooth a nawet od LCD) nawet przy Volume 0.
    Podczas jazdy nie daje się to we znaki ale sam fakt świadomości, że tak jest denerwuje.

    (-) 2. Android w aucie to super sprawa i przekleństwo zarazem. Zmiana źródeł sygnału z kierownicy (porażka) polega na przełączaniu aktywnych aplikacji więc również i google maps jeśli jest uruchomione.

    (-) 3. DPI domyślne przy ekranie 6,2" 800x480 nie jest najlepsze. Trzeba je zwiększyć w ustawieniach żeby można było wygodniej korzystać z radia.

    (-) 4. Słaba aplikacja do dzwonienia - trudno wybierać numery, brak wybierania głosowego, domyślnie brak kontaktów google.


    (+) 1. Yanosik + Google maps w jednym urządzeniu. Nie trzeba kombinować z uchwytami do telefonu.

    (+) 1.1 Możliwość stosowania map offline (nawet jak padnie bateria w telefonie to się nie zgubimy bo mamy radio w aucie z mapami )

    (+) 2. Rozmowy bluetooth - może jakość nie jest krystaliczna (jak w moim poprzednim radiu Alpine) ale da się dogadać.

    (+) 3. Asystent google - łatwo wybrać trasę w nawigacji, dodać stację benzynową na trasie jeśli potrzeba

    (+) 4. +10 do wyglądu auta

    (+) 5. Żródła sygnału - USB 2x, karta microSD 2x, AUX, DVD, Bluetooth, Youtube

    (+) 6. Możliwość odtwarzania plików .flac

    (+) 7. Wejścia wideo dla rejstratora trasy i kamery cofania (super sprawa)

    (+) 8. Wyjścia audio RCA na wszystkie kanały + subwoofer.

    (+) 9. Wersja z DSP ma dobre ustawienia dźwięku.

    (+) 10. Jakość dźwięku moim zdaniem nie odstaje od oryginału (wersja z DSP ma inną końcówkę mocy podobno więc nie wypowiem się o tej bez DSP), no może radio FM kuleje jakością troszkę...


    Żródło zakupu: https://pl.aliexpress.com/item/4000207523599.html
    Z wysyłką z Czech w 7dni 1100 PLN

    Teraz bym się zastanowił nad wersją z większym wyświetlaczem (7" 1024x600): https://pl.aliexpress.com/item/4000421060299.htm
    Z wysyłką z Polski niecałe 1200 PLN

    Kupowałem 2 takie radia z obu powyższych sklepów.
    Bardzo dziękuje za odpowiedz. Chyba będę brać ta wersje za 1200

  7. #1607
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Lotek900
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Płaza
    Auto
    Były: Alfa Romeo 156 1.6 T.S, Alfa Romeo 156 1.9 JTD, Alfa Romeo 166 3.0 V6, Alfa Romeo 156Ti
    Postów
    823

    Domyślnie

    Odgrzeję trochę. Mam problem z dopasowaniem ramki do radia. Kupiłem swoją Alfę już że zmienionym radiem na chińczyka jak na zdjęciu i nie mogę dopasować do tego radia ramki. W oryginale było zwykle radio nie navi. Podpowie ktoś jaka ramkę kupić?Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200716_174235.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	35.8 KB
ID:	271221

  8. #1608
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Mes
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    159 1.9 berlina 2009
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał active87 Zobacz post
    macie może rejestrator który możecie polecić? najlepiej bez wyświetlacza, przez czujnik obok lusterka mało miejsca jest na szybie by wyglądało to dobrze
    Wiem że nie do końca o to Ci chodziło, ale ja mam smartcams HSJ700 i bardzo sobie chwalę. Wygląda to tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kamera-samochodowa-cofania-hsj700-10-cali-full-hd (1).jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	20.6 KB
ID:	271231 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kamera-samochodowa-cofania-hsj700-10-cali-full-hd.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	7.6 KB
ID:	271232

    i jest połączone z kamerą cofania z tyłu, mam sedana, tzn. exuse moi - berlinę i bardzo się przydaje. Nagyrwa tylko przód co prawda, ale wyświetlacza de facto nie ma, chyba że sam włączysz na lusterku, albo zaczniesz cofać, wtedy masz obraz z tylniej.

    Nie polecam jednak od nich brać tylnich kamer, mnie umarła w jedną zimę.

  9. #1609
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2020
    Auto
    159 2.4
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof1-1R Zobacz post
    Mam chińczyka od pół roku ,nigdy się nie zawiesił
    Podziel się linkiem

    Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  10. #1610
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał davit Zobacz post
    Kilka stron wcześniej (może z 2-5) masz ze zdjęciami ktoś wrzucał.

    - - - Updated - - -



    Strona 152
    Pod linkiem jest 1 DIN, ja zastanawiam się nad tym: https://pl.aliexpress.com/item/4000124985942.html (2 DIN). To jest tylko różnica w opisie czy te radia rzeczywiście czymś się różnią? Zależy mi przede wszystkim na jednym: aplikacje Android (Yanosik), niestety markowe radia mają tylko Android Car (czy jakoś tak).

    Jeśli miałbym brać, to pewnie bez kamerki na tył: dobrze myślę, żeby lepiej kupić coś lepszego w Polsce?

Podobne wątki

  1. Demontaż fabrycznego radia
    Utworzone przez BlackBomb w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-12-2021, 12:56
  2. [156] Jakie radio zamiast fabrycznego?
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 13:16
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 12:44
  4. Problem tempomatu (nie fabrycznego)
    Utworzone przez khropek w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 15:51
  5. [156] Niskotonowy zamiast fabrycznego tyłu...
    Utworzone przez Seferiel w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 10:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory