Strona 163 z 180 PierwszyPierwszy ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,630 z 1796

Temat: Co myślicie o chińskim radiu z odtwarzaczem DVD, GPS i DVB-T zamiast fabrycznego?

  1. #1621
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał berez Zobacz post
    To jest ewidentnie bug firmware więc specjalnej opcji raczej bym nie szukał, rozwiązaniem problemu prawdopodobnie będzie update firmware na najnowszy producenta lub któryś z nieoficjalnych. Ewentualnie z poziomu roota pewnie można coś na sztywno w plikach pozmieniać.
    Dostałem pliki od kogoś, komu aktualizowali właśnie firmware, bo radio się zacinało. Ale kupował je w Polsce. Nie jest to bardzo uciążliwe, ale będę musiał poczytać jak to się robi i może zaktualizować. Dzięki!

  2. #1622
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie Co myślicie o chińskim radiu z odtwarzaczem DVD, GPS i DVB-T zamiast fabrycznego?

    Mam ostatnio spory problem. Wifi samo się wyłącza i czasem nie da się go włączyć. Tzn przesuwam suwak i od razu wraca na pozycje wyłączoną. Czasem po restarcie chwile jest, czasem nawet da się używać kilkanaście minut, a czasem od razu po odpalenia wyłączone i nic nie da się zrobić. Nie wiem o co może chodzić czy to problem z Androidem, czy sam moduł wifi. Miał ktoś podobne historie? Przywróciłem fabryczne ustawienia, reset ustawień wifi nic nie daje. Będę próbował jeszcze jakis custom rom ale wątpię żeby coś dało skoro działało przez prawie 2 lata Ok a teraz coś się dzieje.

  3. #1623
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Cytat Napisał hagi Zobacz post
    Mam ostatnio spory problem. Wifi samo się wyłącza i czasem nie da się go włączyć. Tzn przesuwam suwak i od razu wraca na pozycje wyłączoną. Czasem po restarcie chwile jest, czasem nawet da się używać kilkanaście minut, a czasem od razu po odpalenia wyłączone i nic nie da się zrobić. Nie wiem o co może chodzić czy to problem z Androidem, czy sam moduł wifi. Miał ktoś podobne historie? Przywróciłem fabryczne ustawienia, reset ustawień wifi nic nie daje. Będę próbował jeszcze jakis custom rom ale wątpię żeby coś dało skoro działało przez prawie 2 lata Ok a teraz coś się dzieje.
    Mam identyczny problem. Z chińczykiem, przeprowadziłem kilu miesięczną batalię, na ten temat. Problem leży w chipie WiFi bluetooth. Jest to kość lutowana na płycie głównej. Niestety po wymianie teraz mam tak że jest tylko WiFi natomiast brak bluetooth. Teraz WiFi działa za każdym razem jednak bluetooth się nie che uruchomić. Chińczyk teraz proponuję wymienić płytę główną. Niestety nie przyjmuje do wiadomości ze to wina nowego chipu

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  4. #1624
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Generalnie jeśli ktoś rozważa zakup radia to zdecydowanie nie polecam sprzedawcy "Wondefoo"

    771,81 zł 46%OFF | DSP 4G 64G Android 9.0 samochodowy odtwarzacz DVD dla Alfa Romeo pająk Alfa Romeo 159 Brera 159 Sportwagon RADIO stereo GPS
    https://a.aliexpress.com/_BUNJaV

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  5. #1625
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    O, to już też wiem co u mnie się zepsuło: BT przestał działać, WiFi działa.

    To mi przypomniało, żeby sprawdzić czy dostałem odpowiedź na moje pytanie o problemy z radiem i dostałem. Jest sens się o to bić, bawić w jakieś wysyłki zwrotne, gwarancje czy taniej i lepiej dla nerwów będzie to olać i kupić za jakiś czas nowe radio? ;-)

  6. #1626
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Można kupić tak jak ja. Za 120 zł chip który po miesiącu jak przyszedł okazał się złomem. Niestety sprzedawca twierdzi że trzeba wymienić płytę główną. Tylko ten oszust nie rozumie że wcześniej bluetooth działa idealnie tylko zrywało mi wifi. Teraz po wymianie jest wifi ale brak bluetooth (jak już wspominałem wyżej). Wymian chipu nie jest skomplikowana można samemu jeśli kto potrafi lutować. Generalnie tak jak już wspomniałem powtarzam raz jeszcze omijać sprzedawcę . Batalia trwała kilka miesięcy prosił mnie o filmy zdjęcia numery radia ect. Gdy wszystko już wysłałem zaoferował wymianę chipa niestety nie za darmo, mimo że podałem iż usterka jest od samego początku zakupu. Ale trudno stwierdziłem że nie będę się kłócił i zapłaciłem 120 zł. Niestety tak wygląda rzeczywistość serwisu gdy jest problem.

    tak wygląda chip
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	chip.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	66.8 KB
ID:	274155
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  7. #1627
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    [MENTION=30769]olo_84[/MENTION] No to widzę podobnie u mnie, choć sprzedawca inny (Xonrich Store). Odpisał, żeby wysłać numer zamówienia, filmy w mp4 i zdjęcia pokazujące szczegółowo problem. Jak nie wymieni radia albo nie zwróci kasy, to sobie daruję. No nic, samochód nie jest służbowy, specjalnie dużo jadąc nie rozmawiam (choć czasem się ta funkcja przydaje), ale kolejne kupię raczej jakieś markowe a nie chińskie. Androida z Yanosikiem się mi zachciało.

  8. #1628
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie

    Cytat Napisał olo_84 Zobacz post
    Mam identyczny problem. Z chińczykiem, przeprowadziłem kilu miesięczną batalię, na ten temat. Problem leży w chipie WiFi bluetooth. Jest to kość lutowana na płycie głównej. Niestety po wymianie teraz mam tak że jest tylko WiFi natomiast brak bluetooth. Teraz WiFi działa za każdym razem jednak bluetooth się nie che uruchomić. Chińczyk teraz proponuję wymienić płytę główną. Niestety nie przyjmuje do wiadomości ze to wina nowego chipu

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Ok. Mam przynajmniej punkt zaczepienia. U mnie co prawda wszystko działało Ok przez prawie dwa lata albo może i minęło, muszę sprawdzic. A wiesz jaki to chip, gdzie go zakupiłeś? Ewentualnie sprawdzę czy mam jeszcze gwarancję...

  9. #1629
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Cytat Napisał hagi Zobacz post
    Ok. Mam przynajmniej punkt zaczepienia. U mnie co prawda wszystko działało Ok przez prawie dwa lata albo może i minęło, muszę sprawdzic. A wiesz jaki to chip, gdzie go zakupiłeś? Ewentualnie sprawdzę czy mam jeszcze gwarancję...
    u sprzedawcy możesz kupić

    - - - Updated - - -

    U mnie było identycznie też filmy miałem wysyłać co też nie jest łatwe bo nie wszystkie serwisy hostingowe chińczyk może obsługiwać. A gdy już wszystko dostał stwierdził że to wina płyty i że mnie przeprasza i że może mi obniżyć cenę płyty do 30 dolarów

    - - - Updated - - -

    Po nowym radiu widać że problem jest znany. W nowej ofercie widać że chip jest już inaczej montowany i inny Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_4.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	66.5 KB
ID:	274156
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  10. #1630
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie

    Kupowałem na olx 2 ponad 2 lata temu, wiadomości w olx zniknęły, także nawet nie wiem od kogo kupiłem, muszę zerknąć jeszcze w kartonie czy mam paragon ale pewnie już też nie mam. Jakbym wiedział co to za moduł to może spróbowałbym naprawić.

Podobne wątki

  1. Demontaż fabrycznego radia
    Utworzone przez BlackBomb w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-12-2021, 12:56
  2. [156] Jakie radio zamiast fabrycznego?
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 13:16
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 12:44
  4. Problem tempomatu (nie fabrycznego)
    Utworzone przez khropek w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 15:51
  5. [156] Niskotonowy zamiast fabrycznego tyłu...
    Utworzone przez Seferiel w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 10:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory