Strona 172 z 180 PierwszyPierwszy ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,720 z 1796

Temat: Co myślicie o chińskim radiu z odtwarzaczem DVD, GPS i DVB-T zamiast fabrycznego?

  1. #1711
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2020
    Auto
    Audi a4
    Postów
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał davit Zobacz post
    Ja mam dokładnie takie radio.
    Cena normalna. Jest to chińczyk tylko, że z wysyłką z magazynu w Niemczech.
    Na Aliexpress można znaleźć takie z wysyłką z Polski.

    - - - Updated - - -



    Z telefonem łączę się tylko przez bluetooth. U mnie działa bez zastrzeżeń.
    Testowałem kiedyś Android Auto - trochę przymulało. Pewnie da się zrobić żeby było okej.

    Uruchamia się w 1-3s po włożeniu kluczyka - nie wyłącza się całkowicie tylko usypia.

    Jakość dźwięku jest dość dobra - jak na dźwięk w samochodzie.


    "Dotykowy pojemnościowy 6.2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024*600"
    Jeżeli to prawda to super ale pewnie zmienili DPI.
    Standardowo to radio miało 800x480.
    Nie rozładowuje aku? Bo chyba się na takie skuszę, bardzo podoba mi się, że kolor obudowy radia jest takie samo jak panel klimatyzacji :-)

  2. #1712
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    159
    Postów
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz10112 Zobacz post
    Nie rozładowuje aku? Bo chyba się na takie skuszę, bardzo podoba mi się, że kolor obudowy radia jest takie samo jak panel klimatyzacji :-)
    Jeżeli moduł CAN działa poprawnie i radio się "usypia" przy zgaszeniu zapłonu itd. to o to bym się nie martwił. Będą to znikome wartości na podtrzymanie pamięci. Ja ostatnio przez pracę zdalną mało używam samochodu, jadę raz na tydzień na krótką przejażdżkę po zakupy i nie ma problemu z akumulatorem, nawet na takich mrozach.

  3. #1713
    Użytkownik Świeżak Avatar davit
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW / 1.9JTDm
    Postów
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał zamorano13 Zobacz post
    Cytat Napisał lukasz10112 Zobacz post
    Nie rozładowuje aku? Bo chyba się na takie skuszę, bardzo podoba mi się, że kolor obudowy radia jest takie samo jak panel klimatyzacji :-)
    Jeżeli moduł CAN działa poprawnie i radio się "usypia" przy zgaszeniu zapłonu itd. to o to bym się nie martwił. Będą to znikome wartości na podtrzymanie pamięci. Ja ostatnio przez pracę zdalną mało używam samochodu, jadę raz na tydzień na krótką przejażdżkę po zakupy i nie ma problemu z akumulatorem, nawet na takich mrozach.
    Zgadzam się, jeżeli pobiera prąd to jakiś minimalny. Nie rozładowuje akumulatora przy dłuższym postoju.
    To radio jest sprzedawane razem z modułem CAN. Bez tego modułu podłączonego do auta żeby odpalić radio trzeba odizolować przewody i zmienić połączenia Wiem bo konfigurowałem radio pierwszy raz na stole w domu.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał lukasz10112 Zobacz post
    bardzo podoba mi się, że kolor obudowy radia jest takie samo jak panel klimatyzacji :-)
    Na stronie 156 wrzuciłem dokładniejsze zdjęcia radia. U mnie kolor jest ciemniejszy niż panel klimatyzacji.

  4. #1714
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa 147 1,9 JTD
    Postów
    60

    Domyślnie

    Używa ktoś radia erisin 8120 ? Jak z jakością dźwięku? Wygląda fajnie na wbudowany can bus i nie sterczy tyke jabli.

  5. #1715
    Użytkownik Świeżak Avatar davit
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW / 1.9JTDm
    Postów
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał gumis69 Zobacz post
    erisin 8120
    Zapewne chodzi o to radio: LINK ?
    Kabli jest tyle samo co w moim radiu, no może minus canbus jeśli jest wbudowany.
    Też nie wiem czy to zaleta bo te radia łapią dużo zakłóceń więc lepiej jak wszystko jest z daleka od toru audio

    Zawartość radia (hardware) jest pewnie taki sam jak we wszystkich innych. A co do softu to pewnie fake Android 10 czyli zwykła 9 jak w każdym innym.

  6. #1716
    Użytkownik Świeżak Avatar Kidd
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Jarosław
    Auto
    159 1.9 JTDm
    Postów
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał zamorano13 Zobacz post
    Ja z tą samą kwestią zwróciłem się do Xonrich, w odpowiedzi dostałem link do aktualizacji softu zajmującej 1.2GB, może się komuś przyda.


    /file/nlp32kd45k1o0vb/%25E7%25B4%25AB%25E7%2590%25AA%25E8%2593%259D%25E7 %2589%2599%25E9%2597%25AE%25E9%25A2%2598%25E8%25BD %25AF%25E4%25BB%25B6.zip/file?spm=a2g0s.imconversation.0.0.3d073e5fsqdgG7

    (do linków trzeba dodać www mediafire com z kropkami, sorry, nie mam wystarczającej ilości postów na forum
    Próbował ktoś instalacji tej aktualizacji? Zmienia cokolwiek? Dostałem to samo od mojego Majfrenda po czym napisał, że zapomniał że BT mi już działa... Co ciekawe dopisał, że temat został rozwiązany przez Polaka - zachęcam do ujawnienia się na forum :-)

    Jeszcze jedno pytanie do użytkowników, które nie daje mi spokoju - jak kluczyk jest wyciągnięty to słyszycie z głośników (po przyłożeniu ucha) bardzo delikatny szum? Trafiłem przypadkowo u siebie, że słychać i mnie to delikatnie zdziwiło.

  7. #1717
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Bielsko Biala
    Auto
    AR 159 1.8 MPI + LPG Landi Renzo
    Postów
    57

    Domyślnie

    Cytat Napisał gumis69 Zobacz post
    Używa ktoś radia erisin 8120 ? Jak z jakością dźwięku? Wygląda fajnie na wbudowany can bus i nie sterczy tyke jabli.
    jakosc dzwieku w porzadku. ja podlaczylem tylko oryginalna wtyczkę i wszystko gra i trąbi. plus oczywiscie kamere przednia na usb i tylną na chincha... o ile dobrze pamiętam. co mnie zdziwiło nie robiłem osiowania po instalacji. Apka radia jak zauwazylem resetuje sobie pamiec... dowolnie... raz w czasie jazdy... narozniki maja inny promien niz oryginal i radio ciasno wchodzi. Kupilem sobie TPMS i sobie wisi na kablu przeznaczonym do podłączenia telefonu, bo wyjmakami go nie rusze, a pogoda nie zachęca do podejmowania walki z materią. Byle do wiosny.

  8. #1718
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDM 150 KM 2008r. i Giulietta 1.4 120KM 2015r. Była Alfa Romeo 156 SW 2002
    Postów
    523

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kidd Zobacz post
    Próbował ktoś instalacji tej aktualizacji? Zmienia cokolwiek? Dostałem to samo od mojego Majfrenda po czym napisał, że zapomniał że BT mi już działa... Co ciekawe dopisał, że temat został rozwiązany przez Polaka - zachęcam do ujawnienia się na forum :-)

    Jeszcze jedno pytanie do użytkowników, które nie daje mi spokoju - jak kluczyk jest wyciągnięty to słyszycie z głośników (po przyłożeniu ucha) bardzo delikatny szum? Trafiłem przypadkowo u siebie, że słychać i mnie to delikatnie zdziwiło.
    Czy powyższa aktualizacja coś usprawniła, bo zastanawiam się czy warto ją zastosować zwłaszcza, że radio już skonfigurowane i nie chciałbym kolejny raz?

  9. #1719
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie

    Cytat Napisał davit Zobacz post
    Wyjąłem radio i nakrętka na wtyku do anteny gps nie była do końca dokręcona. Chyba się poluzowała. Ruszając nią na przemian gubił i znajdował sygnał. Dokręciłem - obserwuję. Narazie wydaje się być pozytywnie. Sygnał znajduje w mgnieniu oka. Zobaczę na dłuższą metę bo czasem miał dobre dni.

    - - - Updated - - -

    Ciekawe czy ta aplikacja działa na radiach z MCU S32F0.

    https://forum.xda-developers.com/t/d...units.4024701/
    Załącznik 275323

    Jest do kupienia w sklepie play. O niebo lepsza od oryginału wizualnie. Można dużo dostosować.



    EDIT:
    Dostałem info od autora, że pracuje nad wersją pod S32F0.
    Kupiłem tę aplikację. Działa na px5 elegancko. Pokazuje logo stacji, ma paczkę w sobie, plus sam wyszukuje. Duża możliwość konfiguracji. Fajniejsze niż fabryczne. Jakość dźwięku i jakość stacji taka sama.
    Czy da się ustawić jaka aplikacja ma się włączać pod przyciskiem band? Tak jak można wybrać apkę pod przycisk Navi?

    I kolejna rzecz. Czy można wyłączyć górną androidowską Belkę ? Np w tej akcje jest cały czas w GMaps też i wielu innych.

    Nadal nie ogarniałem problemu wifi, nie wymieniałem karty. Zastanawiać się czy nie dać modemu na USB. Ktoś wie jaki Brdzie działał i czy to w ogóle ma sens czy raczej naprawiać wifi.

  10. #1720
    Użytkownik Znawca Avatar kobe83
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    AR 159 2.0 JTDM 170KM/ 156 1.9 JTD115KM była
    Postów
    1,467

    Domyślnie

    Da się ją sprawdzić za darmo przed zakupem?
    Włoski geniusz, włoska technologia, włoska pasja.

Podobne wątki

  1. Demontaż fabrycznego radia
    Utworzone przez BlackBomb w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-12-2021, 12:56
  2. [156] Jakie radio zamiast fabrycznego?
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 13:16
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 12:44
  4. Problem tempomatu (nie fabrycznego)
    Utworzone przez khropek w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 15:51
  5. [156] Niskotonowy zamiast fabrycznego tyłu...
    Utworzone przez Seferiel w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 10:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory