Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Temat: Przyciemnienie szyb

  1. #21
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    Ja mam przyciemnione praktycznie tak samo jak magil i bardzo sobie chwalę. Nie za ciemno i nie za jasno.
    Zresztą w tej folii co mam na szybach (ale to chyba tak jest we wszystkich) patrząc od środka wydaje się mniej przyciemnione niż patrząc od zewnątrz, więc jest ok

    Ogólnie pierwsze autko, w których zdecydowałem się na przyciemnienie i polecam.

  2. #22
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Giulia Veloce
    Postów
    111

    Domyślnie

    Ja ostatnio przyciemniałem szyby w mojej SW w Katowicach bez rozbierania drzwi. Zrobili mi to chłopaki z http://www.ciemne-szyby.pl/
    Powiem szczerze, że efekt jest rewelacyjny, autko nabrało klasy, bo wcześniej wyglądało jak niewykończone. Dzięki temu, że boczki nie były ruszane, to nic mi w tapicerce nie trzeszczy. Postaram się jakoś w najbliższym czasie podjechać na spota katowickiego, więc będzie okazja pooglądać

  3. #23
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maupa Zobacz post
    u mnie tak to wygląda Jest czarno ale dobrze to wygląda bo kolorek inny
    Może i ciemno ale komuś się nie chciało dogrzać folii na nadruku i ten pasek dookoła psuje ładny efekt.

  4. #24
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    Cytat Napisał loozik Zobacz post
    Dzięki temu, że boczki nie były ruszane, to nic mi w tapicerce nie trzeszczy.
    Jak porządna firma robi to zdejmowanie boczków wcale nie równa się z trzeszczeniem.

  5. #25
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Giulia Veloce
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goora Zobacz post
    Jak porządna firma robi to zdejmowanie boczków wcale nie równa się z trzeszczeniem.
    Jak porządna firma robi, to nie musi zdejmować boczków.

  6. #26
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    Cytat Napisał loozik Zobacz post
    Jak porządna firma robi, to nie musi zdejmować boczków.
    O czym Ty mówisz? Oklejenie szyb bez zdejmowania to druciarstwo i tyle. Nigdy nie okleisz szyby tak tak dobrze na aucie co na stelażu.
    Każda porządna firma zdejmuje co się da. Oczywiście nikt szyb nie wycina, ale te które się da zdjąć to się zwyczajnie zdejmuje.

  7. #27
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    loozik, weź wrzuć na luz. Jak masz oklejone bez zdejmowania i jest git to tylko pozazdrościć, ale nie pisz mi, że firmy oklejające nie zdejmują szyb jak tylko mogą.
    Akurat w Łodzi oklejałem w firmie, która okleja na co dzień Bentleye, Jaguary i inne rarytasy i raczej pachruściarzami (co kolwiek to za słowo) nazwać ich na pewno nie można

    Uraziło Cię to jakoś strasznie. Może ciśnienie tam macie wysokie w Katowicach czy coś. Ja tylko napisałem (co podtrzymuje), że zdejmowanie boczków nie równa się z ich późniejszym trzeszczeniem. Baw się dobrze.

  8. #28
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Giulia Veloce
    Postów
    111

    Domyślnie

    Co do ciśnienia, to wydawało mi się, że akurat u Was jest wyższe, ale jednak nie... mamy takie samo - sprawdzałem, jest 1008 hPa i w Katowicach i w Łodzi
    Jeśli chcesz się przekonać, jak wygląda oklejona alfa SW bez wyciągania szyb, to po prostu przyjedź na śląsk.

  9. #29
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał loozik Zobacz post
    To wygląda na to, że trafiasz na samych pachruściarzy, którzy nie potrafią okleić szyby, jak nie położą jej na płaskim. Ja mam oklejone perfekcyjnie bez zdejmowania. Zmień firmę, będziesz miał taniej i szybciej.
    Wobec tego jedź to firmy, która oklejała Twoje auto i niech mi zrobią idealnie szybę z tylnych drzwi w np 13 letniej toyocie avensis, w której listwach drzwiowych, zakamarkach i profilach jest cała masa piasku, kurzu i innego brudu. Zanim oni to wyczyszczą i wyjmą uszczelki, ja już będę miał wyjętą szybę i oklejoną folią. Są szyby boczne, których NIE DA SIĘ okleić idealnie bez wyjmowania. Inna sprawa, że umiejętne zdjęcie tapicerki bocznej wymaga wiedzy i wprawy. Jak ktoś ma do dyspozycji tylko siłę i blade pojęcie, to sukcesów nie wróżę. Jeszcze dla Twojej wiedzy na przyszłość, szybę jest lepiej oklejać w pionie niż płasko w poziomie...

  10. #30
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Giulia Veloce
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Wobec tego jedź to firmy, która oklejała Twoje auto i niech mi zrobią idealnie szybę z tylnych drzwi w np 13 letniej toyocie avensis, w której listwach drzwiowych, zakamarkach i profilach jest cała masa piasku, kurzu i innego brudu. Zanim oni to wyczyszczą i wyjmą uszczelki, ja już będę miał wyjętą szybę i oklejoną folią. Są szyby boczne, których NIE DA SIĘ okleić idealnie bez wyjmowania. Inna sprawa, że umiejętne zdjęcie tapicerki bocznej wymaga wiedzy i wprawy. Jak ktoś ma do dyspozycji tylko siłę i blade pojęcie, to sukcesów nie wróżę. Jeszcze dla Twojej wiedzy na przyszłość, szybę jest lepiej oklejać w pionie niż płasko w poziomie...
    Chcesz się bawić w wyciąganie, to się baw. Możesz sobie nawet wyciąć szybę, jak masz kaprys, ja Ci nie bronię. Mówię tylko, że profesjonalne oklejenie szyby NIE WYMAGA zdejmowania boczków. Co do pytania o oktawkę i avensis, poniżej masz od nich zdjęcia, jak wyglądają po oklejeniu oczywiście bez demontażu boczków.
    http://ciemne-szyby.pl/images/04.jpg
    http://ciemne-szyby.pl/images/07.jpg

    I tak dla Twojej wiedzy, każdy następny samochód będę oklejał w taki sam sposób, bo efekt jest rewelacyjny bez niepotrzebnych prac dodatkowych związanych z rozbieraniem auta. ...a czy w pionie, czy w poziomie, to już mnie to nie interesuje, bo sam tego nie robię.

    Dziękuję, dobranoc.

Podobne wątki

  1. fabryczne przyciemnienie szyb
    Utworzone przez Rost w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-08-2014, 09:22
  2. Dąbrowa Górnicza - Przyciemnienie szyb
    Utworzone przez GoldeNx3 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-08-2013, 09:41
  3. [GTV] Przyciemnienie szyb
    Utworzone przez Mirinda41 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-02-2013, 09:23
  4. Przyciemnienie szyb
    Utworzone przez Marssel w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-04-2011, 20:58
  5. przyciemnienie szyb
    Utworzone przez 17bobek w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-10-2010, 20:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory