Strona 10 z 1815 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920601105101010 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 18142

Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #91
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Diablo
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Elbląg
    Auto
    159 Q4 210KM
    Postów
    27

    Domyślnie

    Witam kolega szyrud1696 wspominał coś na temat komisu Pana Brachmańskiego. Zastanawiam się nad zakupem auta u tego Pana i prosze o jakieś info jeżeli ktoś miał z nim styczność. Prosiłem 2 razy na PW kolegę o jakieś info ale nie doczekałem się odpowiedzi. Czy ewentualnie ktoś z okolicy mógłby podjechać i zobaczyc w jakim stanie bedzie auto którym ewentualne byłbym zainteresowany?? Z góry dziekuje za odp.

  2. #92
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Witam koledzy.

    Wlasnie co w mojej okolicy(mam jakies 95 km) pojawila sie taka AR 159 http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-1-9-jtd-120-km-C17572239.html .Co o niej sadzicie??Mam w sumie niedaleko z Dębicy i byc moze sie wybiore ale chcialbym najpierw poznac Wasze opinie.Wiem ze cena troche niska jak na ten rocznik.Wedlug mnie wyglada dosc dobrze.Poszczegolne elementy wydaja sie dobrze spasowane,oznaczenia tez niby wszystkie w odpowiednich miejscach.Napiszcie co sadzicie.Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Czarny_28 ; 18-02-2011 o 17:44

  3. #93
    Husar
    Gość

    Domyślnie

    Hm... powiem ci szczerze, że taka okazja raczej się nie zdarza. Samochód powinien kosztować przynajmniej 60 000. Na moje oko jest zbyt tani by mógł być wporządku, dobrze, że mieszkasz niedaleko, przejedź się i sprawdź. Jest to auto sprowadzone, więc trzeba liczyć się, że sprzedawca wydał na niego nie więcej niż 33 tys. A za taką sumę nikt nie sprzeda samochodu w dobrym stanie z takim przebiegiem i taki rocznik. Pozdrawiam

  4. #94
    Budyń
    Gość

    Domyślnie

    Ja na szczęście zakończyłem szukanie swojej Belli. Mam już swoją ślicznotkę. W moim przypadku zmierzyłem siły (głównie finansowe) na zamiary i wyszła wersja 8v. Jak dla mnie po przesiadce z Focusa jest i tak na serio bardzo fajnie.

    Życzę wszystkim szukającym przede wszystkim dużo szczęścia w wyborze bo z własnego przypadku wiem, że większość samochód, które oglądałem to niezłe wałki.

  5. #95
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    dzwonilem dzis do sprzedajacego.Mowi ze nie wie czy byla bita bo ponoc sprowadzil znajomy ale maska i chyba blotnik byly malowane.Wszystkie szyby 2007r,tylna 2008r przednia wymieniana(jak stwierdzil to normalne).Sprowadzony z Francji podobno 2 tygodnie temu.Ksiazki serwisowej nie ma.Numer VIN podal - ZAR93900007209835.W sumie jakos nie krecil bardzo.Nie pwiedzial ani ze bezwypadkowe ani ze bite.Mozna sprawdzic w ASO.Technicznie ponoc sprawne.Z tego co patrzylem na jego pozostale auta to moze znalazlem z 4 gdzie pisalo BEZWYPADKOWE(z tych ktore otworzylem bo wszystkich nie ogladalem).Moze sie przejade zobaczyc bo nie mam tak daleko ale raczej chyba dam sobie spokoj.Mam jeszcze teraz takie 3 na oku:
    1.ta ze Sosnowca http://moto.allegro.pl/alfa-159-1-9-...446754365.html (tylko nie wiem czy to jeszcze aktualne bo zniknela z allegro)
    2.z Katowic http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-1-9...C17554392.html
    3.z Warszawy http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-C17550487.html

    Moze ktos cos wie o tych 2 jeszcze??
    Ostatnio edytowane przez Czarny_28 ; 19-02-2011 o 12:41

  6. #96
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Czarny , w slangu handlarzy ,,bezwypadkowe'' to takie auto które nie miało naruszonych podłużnic ,także uważaj .Pzdr
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  7. #97
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    wiem wiem rafter.Mam taka prosbe.Ma ktos moze jakis aktualny eper bo zaden mi nie dziala.Pozdrawiam

  8. #98
    Użytkownik Znawca Avatar karmal
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Maserati Ghibli S 3,0 410KM
    Postów
    1,894

    Domyślnie

    Czarny powiedz mi czy Ty szukasz auta żeby je kupić? czy szukasz dla szukania?

    Czytając Twoje posty mam wątpliwości...

    Nie wiesz czy jest ogłoszenie aktualne i nie zadzwonisz i nie spytasz tylko wklejasz link na forum.

    Masz do auta zaledwie 100km i nie wiesz czy jechać....

    Kolego ja po moją Belle pojechałem z Częstochowy do Poznania !!
    Jeździłem po całym śląsku jak tylko się ogłoszenie pokazało ( w weekendy bo w tygodniu pracuję ) z miernikiem w ręku i dwoma kumplami ( co 6 oczu to nie 2 ) i oglądałem!!

    Mam takie wrażenie, że takim sposobem to dłuuuuugo będziesz belli szukał.

    Moja rada:
    ZDECYDOWANE DZIAŁANIA !!!

  9. #99
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał karmal Zobacz post
    Czarny powiedz mi czy Ty szukasz auta żeby je kupić? czy szukasz dla szukania?

    Czytając Twoje posty mam wątpliwości...

    Nie wiesz czy jest ogłoszenie aktualne i nie zadzwonisz i nie spytasz tylko wklejasz link na forum.

    Masz do auta zaledwie 100km i nie wiesz czy jechać....

    Kolego ja po moją Belle pojechałem z Częstochowy do Poznania !!
    Jeździłem po całym śląsku jak tylko się ogłoszenie pokazało ( w weekendy bo w tygodniu pracuję ) z miernikiem w ręku i dwoma kumplami ( co 6 oczu to nie 2 ) i oglądałem!!

    Mam takie wrażenie, że takim sposobem to dłuuuuugo będziesz belli szukał.

    Moja rada:
    ZDECYDOWANE DZIAŁANIA !!!
    kolego ja pracuje w kazda sobote i ciezko mi gdzies pojechac bo nie mam jak.moge sie wyrwac raz na jakis czas.Nie dzwonilem do tamtego typa z Sosnowca bo po co mam dzwonic jak nie wiem kiedy pojade.W niedziele jak pojade to moge sobie tylko obejrzec bo kazde ASO zamkniete.Z tym co mam 100 km to teraz nie wiem czy jechac bo wlasnie co dzwonilem i napisalem co mi gosc powiedzial.Bylem do tej pory ogladac dwie 159.Moze Ty masz wiecej czasu zeby pojezdzic,wybacz ja dopiero co wrocilem z roboty i tak mam co tydzien(sobota do 12 lub 14).Pozatym nie mam tylu kolegow ktorzy sie znaja na alfach i oglnie autach co Ty,po 2 nie znam sie zabardzo na autach i nie chce kupic zlomu,po 3 to bedzie moja pierwsza alfa wiec nie mam o niej pojecia.Zadzwonic to ja moge,a sprzedajacy mi powie swoje.Chyba do tego sluzy forum zeby pytac,a ten temat jest chyba tez do tego przeznaczony.Jak nie chcesz to nie czytaj i tyle.Pojechalem jedna zobaczyc to sie okazalo ze cala malowana(Napisalem o tym zeby inni wiedzieli).Ja jak moge to komus pomoge a nie pierdziele bez sensu.Moze i wklejam linki ale nie mam czasu i pieniedzy zeby co tydzien gdzies jechac i wydawac na paliwo z 200 zl i na ASO 300 zl.Mozesz to pomoz nie to nie i tyle.Pozdrawiam

  10. #100
    Użytkownik Znawca Avatar karmal
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Maserati Ghibli S 3,0 410KM
    Postów
    1,894

    Domyślnie

    Odpowiedź:

    1) też to jest moja pierwsza alfa
    2) jak nie masz kolegów to zdany jesteś na ASO i jak masz kolegów to też ASO
    3) na autach też się znam tyle o ile bo mechanikiem nie jestem
    4) jak nie masz czasu na oglądanie aut, jeżdżenie itd itp to forum i tak Ci nie pomoże bo jak ktoś znajdzie dobrą belle to ją bierze, a nie piszę na forum że jest wszystko OK
    5) pracuje 5x w tygodniu po 10h i soboty też się zdarzają - a dałem radę - bo chce !
    6) jak Ci szkoda na paliwo i ASO to sobie odpuść auto za 40k ( przyjdzie wymienić rozrząd, ubezpieczyć, wymienić opony - letnie - zimowe, zrobić coś ekstra - sprzęgło czy dwumas ) bo nie dasz rady finansowo i będziesz płakał !
    7) też oglądałem sporo szrotów i jeden to nawet od użytkownika z forum ;-)
    8) powodzenia i bez sarkazmów

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory