Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #1081
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    ja tez rok szukalem i znalazlem

  2. #1082
    krissis
    Gość

    Domyślnie

    ja szukałem jednak zdecydowanie krócej, bo niecaly miesiąc, zależało mi żeby to była benzyna, czarna i kombi co do blacharki to mógł być samochód porysowany, dla mnie najwżniejszy było jego serducho czyli silnik i ogólnie elektryka. Blachy zawsze można pomalować jak na razie jeździ i to przecudnie, bez usterek

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    ja tez rok szukalem i znalazlem

  3. #1083
    dareeq
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaidrol Zobacz post
    panowie, znacie jakies rzetelne firmy zajmujace sie sprowadzaniem aut z belgii/wloch lub zajmujace sie wyjazdami do tych krajow, poniewaz szukam AR 159 120km sedan, ale oferty u naszych sprzedawcow w komisach sa czasami smieszne, a od prywaciarzy ogloszenia bardzo rzadko sie zdarzaja. Mój budzet to okolo 38 tys.
    Ogladalem ostatnio AR w skorze sprowadzana z belgii auto z przebiegiem 130 tys (ostatni wpis po roku 70 tys przebiegu), skora w srodku, klima manual i auto kosztowalo 34 tys, to ile musialo kosztowac zeby sie oplacalo sprowadzic z 26 tys ? Wiec albo bylo rozwalone, albo mialo przebieg 300 tys, cudów nie ma.

    ja byłem przy okazji oglądać tą http://otomoto.pl/show?id=C23533828&preview=1
    jest w naprawdę świetnym stanie i dobre wyposażenie
    jednak niestety przekracza mój budżet ..

  4. #1084
    Użytkownik Świeżak Avatar loeb666
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    alfa 159 8V 09"
    Postów
    166

    Domyślnie


    Hej! ja podobnej szukam dla siebie od ok. roku tylko ja chciałem z czerwoną skórą ale dzwoniłem do tego komisu bo byłem zainteresowany (kupując auto używane często musimy iść na jakiś kompromis) z tego co gościu mówił wszystko prawda co było napisane w ogłoszeniu. Podobno dzisiaj rano sprzedana za taką cenę jaka była wystawiona.
    Trudno pozostaje mi szukać dalej. Pozdrawiam

  5. #1085
    lepesz
    Gość

    Domyślnie

    Witam wszystkich...
    Taki mały dylemat mam, a z racji tego że jeszcze alfą nie jeżdziłem (planuje kupno) wiec myślę zapytam ludzi którzy jeżdzili i jeżdżą, więc więcej wiedzą.
    Wiec tak, obydwa auta to 159 SW TI.
    1: 2.4 jtdm, 210 km, przebieg 47,000 mil, rok 2008 pierwsza rejestracja. Mam powody podejrzewać że rok produkcji to 2007, 100km jazdy żeby obejrzeć ewentualnie kupić.
    2: 2.0 jtdm, 170 km, przebieg 48,700 mil, rok 2009, jakieś 200km jazdy żeby obejrzeć ewentualnie kupić.
    Obydwa tego samego koloru, czyli czarne.Cena także identyczna, z czego w punkcie 1 parę groszy do urwania.
    Pytanie może irytujące, ale po paru dniach czytania i pytania pana google jestem ciekaw opini żywej istoty )
    Z góry dziękuję za wszystkie sugestie i podpowiedzi, pozdrawiam...
    Ostatnio edytowane przez lepesz ; 26-05-2012 o 23:21

  6. #1086
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    2.0 z tego co wiem jest lepszy.Moze wrzuc jeszcze jakies linki albo napisz jakie mniej wiecej ceny.

  7. #1087
    lepesz
    Gość

    Domyślnie

    Witam...
    Zdrowy rozsądek ten właśnie motorek podpowiada, tylko gdzie jest ten zdrowy rozsądek kiedy już stoisz koło takiego auta
    Dzięki za info, daje linki...
    Nr.1.
    http://www.autotrader.co.uk/classifi...56fd?logcode=p

    Nr.2.
    http://www.autotrader.co.uk/classifi...1501?logcode=p

    Ta 2.0 ma hak, ciekawe co było ciągane i jak długo? Z drugiej jednak strony czy to ma aż takie znaczenie przy takim przebiegu?

    Pozdrawiam...
    Ostatnio edytowane przez lepesz ; 27-05-2012 o 07:49

  8. #1088
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał lepesz Zobacz post
    Witam...
    Zdrowy rozsądek ten właśnie motorek podpowiada, tylko gdzie jest ten zdrowy rozsądek kiedy już stoisz koło takiego auta
    Dzięki za info, daje linki...
    Nr.1.
    http://www.autotrader.co.uk/classifi...56fd?logcode=p

    Nr.2.
    http://www.autotrader.co.uk/classifi...1501?logcode=p

    Ta 2.0 ma hak, ciekawe co było ciągane i jak długo? Z drugiej jednak strony czy to ma aż takie znaczenie przy takim przebiegu?

    Pozdrawiam...
    Bierz 2.0 JTDm.
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  9. #1089
    lepesz
    Gość

    Domyślnie

    Mały update...
    Dzwoniłem właśnie do kolesia,tego od 2.0. Auto było wzięte w leasing 2009 na jesieni(listopad), wiec teoretycznie powinna być jeszcze gwarancja. Jeżeli się nie mylę, to alfa daje trzy lata, lub limit kilometrów(mil).
    Nie znam się za bardzo na tym, ale zastanawia mnie jak on wszedł w posiadanie tego samochodu. Skoro ktoś bierze samochód w leasing, powiedzmy na trzy lata, potem chce zmienić, to w rozliczeniu zostawia swoje auto w salonie. A tu jest mały komis który nie ma nic wspólnego z AR??
    Ponadto koleś mówi że maska była malowana ze względu na odpryski po autostradowych kamykach, w co akurat jestem w stanie uwierzyć.
    To chyba tyle, muszę jechać i oglądać,(niestety z fusów nikt nie wywróży) umówiłem się wstępnie na przyszłą sobotę.
    Jak wszystko będzie git stanę się chyba posiadaczem, oczywiście jak jeszcze będzie.
    Pozdrawiam...

  10. #1090
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał lepesz Zobacz post
    Skoro ktoś bierze samochód w leasing, powiedzmy na trzy lata, potem chce zmienić, to w rozliczeniu zostawia swoje auto w salonie. A tu jest mały komis który nie ma nic wspólnego z AR??
    Frma leasingowa puscila auto na aukcje dla handlarzy,badz poprostu je odsprzedala do tego komisu

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory