Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #16861
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    159 Sedan 2.4 JTDM
    Postów
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał kermit01 Zobacz post
    Diesel.128 tys km. Płock. Olej
    A czemu akurat ta kombinacja jest niewarta uwagi?

  2. #16862
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa Romeo 156 Sportwagon FL
    Postów
    4

    Domyślnie

    Drodzy,

    Szukam zadbanej Brery w kwocie do 30 tysięcy zł. Silnik 2.4 JTDM, najchętniej poliftowe 210 km, skrzynia manualna. Ważne, aby była dobrą bazą do zrobienia perełki na lata. Czy któreś z niżej wymienionych ogłoszeń jest wg Was warte uwagi?

    Edit: pierwszy post, nie mogę dodawać linków. Na Otomoto jest obecnie niebieska Brera z Chełma za 23 000 zł, oraz czarna z Warszawy za 23 900 zł.

    W pierwszym odrzucają mnie trochę pokonane kilometry. Drugie jest kuszące jeżeli chodzi o rocznik i przebieg, mam 10 km do obejrzenia, jednak egzemplarz jest bardzo wypucowany, świecący i obawiam się jakiejś miny.
    Miał ktoś może do czynienia z MM Motors - Pewne Auta Używane? Czy sprowadzenie auta na indywidualne zamówienie jest dobrą alternatywą do szukania aut na naszym rynku?

  3. #16863
    Użytkownik Świeżak Avatar fts
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    159 SW 2.0 JTDm Sport+ 2011: 136 -> 190/430Nm
    Postów
    219

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szopen Zobacz post
    Drodzy,


    Edit: pierwszy post, nie mogę dodawać linków. Na Otomoto jest obecnie niebieska Brera z Chełma za 23 000 zł, oraz czarna z Warszawy za 23 900 zł.
    Możesz wrzucic linka pomimo tego, że to pierwszy post. Usuń początek z linka, tj. 'https://' i/lub 'www.' wtedy nikt nie będzie musiał przypuszczać, czy to na pewno te Brery o których piszesz

  4. #16864
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    ...Yaris
    Postów
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał KoŁoS Zobacz post
    Cytat Napisał mariup4p Zobacz post
    No to taka sytuacja.
    Jestem zainteresowany tą alfa.
    -----
    VIN- ZAR93900007280729

    Jest tutaj coś podejrzanego?
    Wiadomo cena nawet wysoka,dla mnie jest ok
    Np. już po zdjęciach widać, że z kolorami i to na białym od strony kierowcy coś jest nie tak, a bez wychodzenia z domu można jeszcze ustalić ostatni wpis w ASO na 77575km, ostatni przegląd techniczny z 15.04.2015 na 142090km oraz że sprzedawana była przed sprowadzeniem z przebiegiem 153086km w lipcu 2015r. i porównać ten stan do Cepiku Także wszystkich zainteresowanych zakupem aut zapraszam do kontaktu
    --- Witam, (mój pierwszy post)
    Jakiś czas temu było pytanie o białe AR159, ktoś może był, oglądał, albo dzwonił do właściciela po jakieś informacje ?
    Chodzi mi o to, gdzie był haczyk

    Ogłoszenia jest jeszcze w kopii google do znalezienia po VINie + zdjęcia.
    Ostatnio edytowane przez MadMario ; 16-07-2019 o 16:14

  5. #16865
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa Romeo 156 Sportwagon FL
    Postów
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał fts Zobacz post
    Możesz wrzucic linka pomimo tego, że to pierwszy post. Usuń początek z linka, tj. 'htps://' i/lub 'ww.' wtedy nikt nie będzie musiał przypuszczać, czy to na pewno te Brery o których piszesz
    Miałem wstępnie taki pomysł, ale bałem się, że podejdzie pod jakiś paragraf .
    No ale wrzucam wg zaleceń.

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-brera-alfa-brera-2-4-jtdm-200-km-skora-navi-serwis-do-konca-bezwypadkowa-ID6BT6tL.html#gallery-open
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-brera-100-bezwypadkowy-1wl-zadbana-ID6C1VN6.html#gallery-open

    Drugą dziś oglądałem. Lakier niby oryginalny, ale pod światło miał strukturę takich jakby kuleczek/kropeczek. Nie znam się na lakiernictwie, ale na moje laickie oko wyglądała jednak na malowaną. Poza tym średnio zadbana. Jeździła chyba kobieta, bo środek cały podziobany. Faktury za naprawy z kilku lat wypełnione tym samym pismem na tym samym wzorze faktury. Odpuszczam.

    Ma ktoś doświadczenia ze sprowadzaniem auta na indywidualne zamówienie? Albo inny pomysł na zadbaną i pewną Brerę?

  6. #16866
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    .
    Postów
    1

    Domyślnie Może ktoś widział, może ktoś coś wie

    Witam szukam AR 159 z silnikiem tbi i pakietem ti, i natknąłem się na te 2 ogłoszenia.

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1750-tbi-200km-wersja-ti-ksenon-nawigacja-bose-piekna-okazja-szwajcar-ID6BGv6n

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-ti-pakiet-sport-tbi-1-750-benzyna-200ps-turbo-skora-nawigacja-alu-19-ID6BVNFg

    Może ktoś z was oglądał któreś z tych aut i może co nieco o nich powiedzieć, zanim przejadę pół polski po to by wrócić z pustymi rękami.

  7. #16867
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szopen Zobacz post
    Miałem wstępnie taki pomysł, ale bałem się, że podejdzie pod jakiś paragraf .
    No ale wrzucam wg zaleceń.

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-brera-alfa-brera-2-4-jtdm-200-km-skora-navi-serwis-do-konca-bezwypadkowa-ID6BT6tL.html#gallery-open
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-brera-100-bezwypadkowy-1wl-zadbana-ID6C1VN6.html#gallery-open

    Drugą dziś oglądałem. Lakier niby oryginalny, ale pod światło miał strukturę takich jakby kuleczek/kropeczek. Nie znam się na lakiernictwie, ale na moje laickie oko wyglądała jednak na malowaną. Poza tym średnio zadbana. Jeździła chyba kobieta, bo środek cały podziobany. Faktury za naprawy z kilku lat wypełnione tym samym pismem na tym samym wzorze faktury. Odpuszczam.

    Ma ktoś doświadczenia ze sprowadzaniem auta na indywidualne zamówienie? Albo inny pomysł na zadbaną i pewną Brerę?
    O obie już były zapytania na forum.

  8. #16868
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    okolice tarnobrzega
    Auto
    159 2.0jtdm
    Postów
    493

    Domyślnie

    witam,może ktoś coś powiedzieć o tejhttps://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-ti-2-4jtdm-200km-2008r-qtronic-skora-alu19-oplacony-swiss-ID6BWNsa.html#gallery-open

  9. #16869
    Użytkownik Świeżak Avatar GrzesMis
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    BB
    Auto
    159 TBI
    Postów
    179

    Domyślnie

    Witajcie. Pany i Panie nadal lub znów zaczynam szukać 159 TBI z TI, wiecie coś o tych sztukach?

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#e7bab45146
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#e7bab45146
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#e7bab45146
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#e7bab45146

    Ostatnia AR podejrzana, ale zauroczyła mnie dzięki fotelom alcantara plus skóra. Pozdrawiam

  10. #16870
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Butch
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.75 tbi, AR MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    734

    Domyślnie

    ta ostatnia to moja faworyta, wnętrze jest kozackie, taką bym bardzo chciał, gdyby tylko przebieg był -100 tyś. i stała jeszcze w Szwajcarii. Brakuje jej tylko oryginalnych felg od Ti

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory