Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #7231
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Cariss
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Jest AR 159, 1,9 JTDm 8V, była AR 156, 1,6 TS, była AR 146 1,7 boxer
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pucek-159 Zobacz post
    I ta KLI sprzedaję się już od około roku , pamiętam jak szukałem swojej , wtedy stała jakoś 29 czy 30k
    Podaję link z opisem po moich oględzinach tej z Limanowej: http://www.forum.alfaholicy.org/kupi...lfa_159_a.html
    Oglądałam ją w kwietniu, wtedy rzeczywiście wystawiona za 25 tyś., i wcale się nie dziwię, że gość nie może jej sprzedać.

  2. #7232
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar rosek11
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    RPZ - RJA
    Auto
    VW TOUAREG
    Postów
    116

    Domyślnie

    na szybko jak ktoś by zainteresowany to swoja alfę 159 bym sprzedał. W expresowym skrócie: SW, JTD 150KM, 2006r 147 tys km oryginał, piękny brązowy kolor, xenon, grzane fotele, tempomat, dwa komplety alufelg (lato 17" zima 16 "), dwa tłumiki, itd. Najważniejsze 100% bezwypadkowa, jedne drzwi polakierowane i to jeszcze przez sprzedażą w salonie, szyby oryginał. Wymieniony rozrząd, usunięte klapy, EGR, DPF. Do zrobienia poduszki pod skrzynią i za kilka tyś dwumas bo już minimalnie da się go odczuć. Auto mam od marca i przez ten okres troszeczkę pieniążków włożyłam, ale ma okazję zakupić X3 po dobrej cenie, dlatego też ewentualna sprzedaż. Miejsce zamieszkania podpowiada auto 4x4, ale nie ma konieczności. Ewentualne pytania pw.

  3. #7233
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR159 1.9 8V 2006r
    Postów
    35

    Domyślnie

    Szukam auta i to co się dzieje z przebiegami to jest masakra po prostu. Sprawdziłem 4 auta i wszystkie miały taki przebieg jak niby teraz ale w 2008,2009 roku... Kupić auto w tym kraju to jest katorga zamiast przyjemność. Z drugiej strony wystawiłem ojcu Grande Punto, auto w solidnym stanie, bez żadnego dzwona z uczciwymi 200tysiącami i nikt nie dzwoni.
    Ostatnio edytowane przez kołek ; 01-07-2014 o 18:34

  4. #7234
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArcoMancino
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Mordor, korzenie z WGM
    Auto
    Giulia 2.0 pb 200 KM '17 Vulcano Black. Wcześniej 159 BN 1.9JTDm 8V '09 Grigio Titanio.
    Postów
    483

    Domyślnie

    Cytat Napisał kołek Zobacz post
    Szukam auta i to co się dzieje z przebiegami to jest masakra po prostu. Sprawdziłem 4 auta i wszystkie miały taki przebieg jak niby teraz ale w 2008,2009 roku... Kupić auto w tym to jest katorga zamiast przyjemność. Z drugiej strony wystawiłem ojcu Grande Punto, auto w solidnym stanie, bez żadnego dzwona z uczciwymi 200tysiącami i nikt nie dzwoni.
    Moim zdaniem to pewnie przez to, ze auta, które są wystawiane przez handlarzy z przebiegiem 200k+, tak naprawdę tego przebiegu maja dużo, dużo więcej, są ostro zameczone itd. I przez to ludzie mysla, ze 200k to kaplica a potem okazuje się, ze jak ktoś przyzwyczajony do takiej sytuacji zobaczy auto z prawdziwym przebiegiem 200k+, to długo nie może uwierzyć, ze auto z takim nalotem nie musi być ruiną. A handlarze wykorzystują te niewiedzę i jak auto się nie rozpada, to trzeba mu cofnąć licznik do 120-160k.

    No i jak ktoś ma uczciwe 200k, to pojawia się problem, bo juz taka mentalność się wytworzyła i nikt nawet nie spojrzy na takie auto.

    Wysłane z mojego Venue 7 3730 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez ArcoMancino ; 01-07-2014 o 18:47

  5. #7235
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArcoMancino
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Mordor, korzenie z WGM
    Auto
    Giulia 2.0 pb 200 KM '17 Vulcano Black. Wcześniej 159 BN 1.9JTDm 8V '09 Grigio Titanio.
    Postów
    483

    Domyślnie

    Cytat Napisał DaroGie Zobacz post
    panowie, mozecie rzucic okiem na ten egzamplarz: http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-C33396495.html

    Moze ktorys z was juz mial okazje go ogladac? Wybieram sie do ogladniecia go w tym tygodniu, i zastanawiam sie czy warto tracic czas... Prosze o wasza fachowa pomoc
    Na zdjęciach prezentuje sie fajnie, zdecydowanie lepiej niż większość z tego co się spotyka na portalach z ogloszeniami. Plusem jest to, ze pochodzi od wlasciciela. Ogłoszenie trochę juz jednak wisi. Pojawiło się tuz po 20-ym maja. Pamietam, bo zobaczyłem ją tuz po zakupie swojej i trochę zalowalem, ze nie pojawiło się wczesniej, bo do Sochaczewa mam niedaleko (wiec mógłbym obejrzeć dwie zbliżone budżetowo i wyposażeniowo z moich okolic, które były sprzedawane przez osoby prywatne). A tak zdecydwalem się na obecna Belle, bez rozważenia żadnej alternatywy dla niej ;-) . Myślę, ze warto obejrzeć. Kiedy jedziesz na oględziny?

    Wysłane z mojego Venue 7 3730 przy użyciu Tapatalka

  6. #7236
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar duch-dziadka
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Czarnków/Poznań
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    106

    Domyślnie

    Ciekawe macie doświadczenie, moja z oryginalnym przebiegiem do potwierdzenia w ASO i jakoś nikt mi nawet głuchego w tej sprawie nie puści...

  7. #7237
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArcoMancino
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Mordor, korzenie z WGM
    Auto
    Giulia 2.0 pb 200 KM '17 Vulcano Black. Wcześniej 159 BN 1.9JTDm 8V '09 Grigio Titanio.
    Postów
    483

    Domyślnie

    Na pewno znajdzie amatora

  8. #7238
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    Cytat Napisał duch-dziadka Zobacz post
    Ciekawe macie doświadczenie, moja z oryginalnym przebiegiem do potwierdzenia w ASO i jakoś nikt mi nawet głuchego w tej sprawie nie puści...
    ja mój bolid Passat b6 od lutego sprzedaje , a twoja to nie mój kolor

  9. #7239
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar duch-dziadka
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Czarnków/Poznań
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    106

    Domyślnie

    Kolor zawsze można zmienić...

  10. #7240
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR159 1.9 8V 2006r
    Postów
    35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cubus00 Zobacz post
    ja mój bolid Passat b6 od lutego sprzedaje , a twoja to nie mój kolor
    wiec jaki kolor lepszy? dla mnie czarny jest najlepszy do 159, tyle ze nie SW i nie 2.4...

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory