Możesz podpytać się na tym forum www.bez-wypadkowe.net . Można tam uzyskać bardzo dużo informacji na temat zakupu auta każdej marki.
Możesz podpytać się na tym forum www.bez-wypadkowe.net . Można tam uzyskać bardzo dużo informacji na temat zakupu auta każdej marki.
Podbijam temat :
czy ktoś może oglądał bądź jest w stanie obejrzeć?
w sumie mam dwie szt do obejrzenia
http://allegro.pl/alfa-romeo-159-ti-...2.html#thumb/8
http://allegro.pl/alfa-romeo-159-sw-...5.html#thumb/4
Dzięki wielkie![]()
Hej,
https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#fd27cbe74d ktoś coś słyszał o tym egzemplarzu?
Cześć,
będę wdzięczny za opinię na temat autka otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-8-tbi-salon-polska-ID6yKtZF.html , czy sztuka warta swojej ceny? Dodam ,że będzie trzeba od razu zrobić rozrząd, czy do 2 tyś zrobię ? Jak oceniacie autko. Oglądałem na żywo ma jakieś odpryski lakieru, była z tyłu przez ASO malowana teraz przed wystawieniem ze względu na zarysowania (są zdjecia przed). Ten silnik przy tym przebiegu na parę lat warto ? Serwis ASO tylko do 30 tyś potem.......? Czy ryzykować?
Z góry dzięki za swoje spostrzeżania.
Witam, od jakiegoś czasu wisi na ogłoszeniu w wersji nie umytej nawet chyba są zdublowane te ogłoszenia teraz. Czy może ktoś oglądał tą Alfe. https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#35d55fbd14 ??
I ma jakieś spostrzeżenia co do jej stanu. Bo w porównaniu z poprzednim ogłoszeniem to widzę że kierownica ma mega warstwę brudu i plastiki też co źle świadczy o użytkowaniu. Poprzednio chyba miała jeszcze osłony lakier przy tylnych nadkolach.